Elektriniai radiatoriai: ne taip brangu ir pavojinga, kaip iki šiol galvojote

elektriniai radiatoriaiNedaug beliko tos vasaros: žiūrėk tuoj papūs vėsus rudens vėjelis ir teks pradėti dairytis šiltesnių rūbų. O, temperatūrai nukritus dar žemiau, ir su nekantrumu laukti, kada prasidės centralizuoto šildymo sezonas mieste. Tik nereikia pavydėti tiems, kurie gyvena nuosavuose namuose ir oro temperatūrą gali reguliuoti kada tik panorėję. Elektriniai radiatoriai, leidžiantys pasiekti komfortišką temperatūrą namuose, jūsų laukia įprastose bei elektroninės parduotuvėse – tereikia išsirinkti.

Elektriniai radiatoriai nuo seno susiję su dviem nerimą keliančiomis temomis – elektros sąnaudos bei saugumas. Ar žmonės nuogąstauja be reikalo?

Šildymo išlaidos. Tarybinius laikus menantys elektriniai radiatoriai gal ir buvo besočiai elektros energijos rijimo atžvilgiu, tačiau šiandien, modernėjant technologijoms, pirkėjas gali įsigyti labai ekonomišką prietaisą. Pasak specialistų, patalpų šildymas elektriniais radiatoriais gali būti net pigesnis už dujinį.

Įsitikinkite, jog norimas radiatorius turi įmontuotą termoreguliatorių. Šio techninio sprendimo dėka, radiatorius, pasiekęs jūsų nustatytą temperatūrą (priklausomai nuo konkretaus modelio, gali būti dienos, nakties, savaitės režimai ir panašiai), automatiškai išsijungia ir vėl įsijungia tik tada, kai patalpa atvėsta. Tai užtikrina, jog namuose visada būtų optimali termperatūra, bei apsaugo nuo elektros energijos švaistymo ir nereikalingų papildomų išlaidų.

Saugumas. Su elektros instaliacijos gedimais susiję daugybė gaisrų bei kitų traumų, turinčių liūdnas pasekmes, tad nieko keisto, jog kai kuriuos žmones elektrinis radiatorius baugina. Siekiant apsidrausti nuo galimų nelaimių:

 • įsitikinkite, jog bendra elektros instaliacija namuose yra tvarkinga, o visi laidai nepažeisti;
 • apžiūrėkite, ar nepažeistas radiatoriaus maitinimo laidas;
 • pirkdami elektrinį radiatorių, įsitikinkite, ar jame įmontuotas specialus perkaitimo sensorius, išjungiantis radiatorių šiam pasiekus per aukštą temperatūrą.
 • namuose zujantis vaikas ar naminis gyvūnas – papildomas rizikos faktorius, kurį turėtumėte įvertinti perkant radiatorių: vienas neatsargus judesys ir, žiūrėk, radiatorius jau guli ant šono. Kai kuriuose radiatoriuose yra įmontuoti jutikliai, išjungiantys prietaisą tada, kai jis pakeičia kryptį ar nukrenta
 • Savaime suprantama, jog elektrinį radiatorių turėtumėte statyti laisvoje erdvėje, atokiai nuo daiktų, galinčių įkaisti ir užsidegti (baltai, užuolaidos, rūbai ir kita).

Plastikiniai langai Vilniuje – ieškome akcijų?

plastikiniai langai VilniujeKokios dažniausios akcijos?

Renkantis plastikinius langus neretai ieškome akcijų ar išpardavimų. Suprantamas mūsų natūralus noras sutaupyti, bet ar nekenčia gaminio kokybė. Vėl gi viskas priklauso nuo akcijos. Vienos kompanijos tikrai siūlo puikius produktus, kuriuos galima įsigyti mažesnėmis kainomis. Bet ne visuomet taip viskas gražu. Ne kartą yra teko matyti akcijas ar spec. pasiūlymus, kurių metu siūlomi itin prastos kokybės plastikiniai langai. Kaip neapsigauti? Visuomet pastebėję akcija išlikite blaivaus proto ir įvertinkite kokius produktus siūlo pardavėjas. Juk plastikinių langų gamintojų labai daug, tad vertėtų rinktis žinomas kompanijas. Tikrai, daugeliui yra girdėti pavadinimai: KBE, Kommerling, Veka, Aluplast, Rehau, Salamander. Rinkitės iš šių gamintojų.

Kokie plastikiniai langai parduodami per išpardavimus?

Plastikiniai langai Vilniuje dažnai parduodami per išpardavimus, kurių metu galite nemažai sutaupyti. Kiek gi kainuoja tokie langai? Dažnai, kainos svyruoja nuo šimto iki kelių šimtų eurų už gaminį. Viskas priklauso nuo produkto t. y. plastikinių langų profilio. Juk vieni profiliai pigesni, kiti brangesni. Taip pat, kainą stipriai įtakoja plastikinių langų matmenys. Norėdami sužinoti tikslią plastikinių langų kainą, turite sužinoti kokių matmenų jums reikės. Nuspręsti, kokią spalvą rinksitės: baltą ar jūsų pasirinktą spalvą. Žinoma, padidinti kainą gali ir plastikinių langų gamintojas. Rinkoje egzistuoja daug kompanijų, kurių kainos tarpusavyje ženkliai skiriasi. Ieškant plastikinių langų, reikia orientuotis į gaminio ilgaamžiškumą. Juk jie tarnaus jums ne vienerius metus.

Ar verta laukti akcijų?

Kas čia per klausimas? Žinoma verta. Vienas smagiausių dalykų, kuomet nusiperkate kokybišką produktą už gerą kainą. Akcijos, tai metas, kuomet susitinka pardavėjo noras parduoti ir kliento poreikis sutaupyti. Aišku, rinkoje pasitaiko akcijų, kurių metu nuolaidos tikrai nedidelės. Bet šiandien kalbame tik apie geras akcijas. Perkant plastikinius langus, vienos dažniausių akcijų: balti už spalvotų langų kainą arba „perkant plastikinius langus, palangės dovanų“. Tai išties puikios akcijos, kurių metų sutaupote. Juk plastikinių langų spalva tikrai sudaro nemažą langų kainos dalį, tad pardavėjas uždirba mažiau. Taigi, mieli skaitytojai, ieškodami plastikinių langų, ieškokite ir akcijų. Pirkite per akcijas ir sutaupykite.

5 priežastys kodėl naudinga naudoti oro drėkintuvą

Oro drėkintuvasJau ir taip, manote, jog namuose turite per daug rakandų, kurie užima vietą, o naudos iš jų mažai? Gavote dovanų oro drėkintuvą ir manote, kad tai tik dar vienas nelabai reikalingas daiktas, kuris dar labiau sumažino namų erdvę? Žinokite, jog yra visai priešingai.

 • Tinkamas drėgmės kiekis ore sumažina įvairių infekcijų tikimybę. Be to, virusai ir bakterijos negali keliauti drėgname ore. Oro drėkintuvas gali nulempti ar Jūs šią žiemą sirgsite gripu ar ištisą šaltąjį sezoną išliksite sveiki.
 • Naudodami oro drėkintuvą namuose padėsite savo odai atrodyti energingesnei, oda taip pat taps minkštesnė ir atrodys pailsėjusi. Šaltas ir sausas oras ištraukia iš Jūsų odos visą drėgmę, o tai sukelia visokias problemas, o tarp jų ir odos išsausėjimą, pilkumą, pleiskanojimą bei iššaukia spartesnį senėjimo procesą. Oro drėkinimas namuose gali padėti išvengti visų šių neigiamų pasekmių ir padėti Jums išlaikyti tą spindinčią ir energingą išvaizdą.
 • Komforto jausmas sinusuose. Ar žinote tą jausmą kai žiemą nosis (sinusai) išsausėja, paburksta ir trukdo gyventi? Net jei nesate peršalę (o dar blogiau jeigu esate) — žiemiški orai gali išsausinti Jūsų sinusus, o tuo pačiu ir sumažinti Jūsų atsparumą bakterijoms ir virusams. Miegokite su įjungtu oro drėkintuvu ir nubusite gerai jausdamiesi tiek dėl nosies, tiek ir dėl gerklės.
 • Trumpesnis gydymosi periodas. Taigi, tarkime nutiko taip, kad susirgote: peršalote, pasigavote sinusų infekciją ar gripą. Oro drėkintuvas sutrumpins Jūsų kančias. Išlaikydami nosies ertmėje ir gerklėse tinkamą drėgmės lygį padėsite sau greičiau pasveikti bei numalšinsite nemalonius kosulio ir čiaudulio simptomus.
 • Sveikesnės ir gražesnė kambarinės gėlės. Augalai padeda iš oro ištraukti toksinus. Tačiau augalai, kaip ir žmonės gali kentėti dėl sauso žiemos oro. Ar pastebėjote, kad žiemą augalų žemės yra sausesnės nei įprastai? Ar lapai atrodo pavytę ir sergantys? Oro drėkintuvai gali padėti išlaikyti kambarines gėles sveikas, o jos padės išlikti sveikiems Jums patiems.

Ar dar reikia argumentų? Jūsų vietoje, jei negaučiau oro drėkintuvo dovanų per Kalėdas, tai keliaučiau į parduotuvę jo įsigyti. Juk sveikata ir gera savijauta brangesnė už bet ką kitą pasaulyje.

Japoniški baldai – sveikatai ir harmonijai

Dabar jogų ir mankštų manija pasiekė tokią stadiją, kad jomis bandoma gydyti bet kokias ligas. Tai kitas radikalus požiūris, tačiau negalima atmesti mankštos naudos. Daugelį mūsų ligų sukelia baldai. Pagalvokite patys – sėdime ant neteisingo aukščio kėdžių, dėl ko kūprinamės, gulime ant per minkštų lovų, kuriuose knibždėte knibžda bakterijų ir kitų ligų sukėlėjų. Laisvalaikį leidžiame pusiau gulomis įvirtę į fotelius ar minkštas lovas – auginame riebalą. Baldai kalti dėl 100 ligų. Ką daryti?

Atsigręžkime į japonų civilizaciją ir jų pasiekimus. Tai ilgaamžiškiausia tauta pasaulyje. Ilgai jie gyvena dėl žuvies ir kitų jūros gėrybių suvartojimo. Bet tai tik dalis tiesos, nes sumo milžinai taip pat maitinasi žuvimi ir yra tikri lašinių kalnai. Japonų baldai yra skatinantys mankštas ir fizinį aktyvumą.

Netikite? Ar esate matę japonišką kėdę? Ne? Nepatikėsite, bet ji neturi kojų. Dauguma japonų nenaudoja kėdžių iš viso. Pasideda pagalvėlę ant grindų, sukryžiuoja kojas ir sėda prie nedidelio stalo nedidelėmis kojomis. Pabandykite sukryžiuotomis kojomis vos ne lotoso poza pasėdėti 2-3 valandas… Jokios mankštos nebereikės. Tai sunku. Organizmas turi būti pakankamai stiprus, kad tai atlaikytų.

japoniski baldai

Japoniška lova taip pat yra žemutė. Tai tiesiog medienos stačiakampis ant grindų, o ant jo padėtas čiužinys. Dar vienas japoniškas „išmislas“ – futonas. Sulankstomas čiužinys, kurį galima patiesti kaip lovą, fotelį ar sėdmaišį. Labai praktiškas išradimas. Ar ilgai miegosite tiesiog ant grindų? Gydytojai pataria miegoti ant kieto paviršiaus, kai turite problemų su nugara, išvaržų, ar jūsų stuburas krypsta. Japonams tai natūralus būdas išsimiegoti, o mums – egzotika.

Net valgydami japonai degina kalorijas. Pabandykite lazdelėmis paimti daugybę patiekalų – paskaus rankos. Jiems tai natūralu. Jie nekiša visko į burna dideliais gabalais, o valgo po nedaug. Sotumo jausmas ateina ne iš karto, todėl mes linkę prisikišti skrandį, o japonai suvalgo mažiau.

Japoniški baldai primena mums, kad mankštą reikia atlikti kiekvieną dieną, bet kurioje buitinėje situacijoje. Aišku, jie tai daro nuo mažumės, todėl senatvėje jiems kur kas lengviau. Jie sveikesni už mus, nes gyvena tokioje aplinkoje, kur judėjimas yra natūralus dalykas.

Kalėdinio stalo tradicijos: maistas ir gėrimai

maistas ir gėrimaiKalėdos – viena gražiausių švenčių, kuriai Lietuvoje skiriame daug dėmesio ir laiko. Prieš šventines dienas vykstame į parduotuves, perkame pamėgtus ir tradicinius Kalėdų produktus, skaniausius gėrimus ir saldumynus. Kalėdų stalas puošiamas išskirtinėmis staltiesėmis, o maistas ir gėrimai stebina originaliais sprendimais. Tai šventė, kuomet susirenka visa šeima, daugiausiai laiko skiriant bendravimui, pokalbiams ir tarpusavio artumui.

Šimtmečius besitęsianti tradicija

Kalėdos – šventinės dienos, sukviečiančios prie bendro stalo ir garsėjančios ypatingais gamtos virsmais. Tai trumpiausios nakties metas – po Kalėdų keičiasi kasdienis ritmas, o dienos pradeda ilgėti. Kitaip sakant, Kalėdos yra virsmo laikas, kuomet gamtoje vyksta didieji pasikeitimai. Etnologai teigia, kad Kalėdos buvo švenčiamos gerokai anksčiau, negu atsirado krikščionybė, skirtumas tas, kad seniau buvo kalbama apie saulės slėpimąsi ir jos sugrįžimą (išvadavimą). Kitaip sakant, mums žinomas šventinis laikotarpis nėra krikščionybės išradimas – lietuviai Kalėdas minėdavo nuo neatmenamų laikų.

Maistas ir gėrimai

Kūčios ir Kalėdos yra šeimos šventė, kurios metu tradicija laikomas bendras valgymas. Beje, verta prisiminti, kad tradiciškai per Kūčias vakarieniaujama ne tik su gyvaisiais, bet ir su mirusiais šeimos nariais. Šventės metu atsimenami visi, kurių nebėra, todėl ant stalo padedama atskira lėkštė ir įrankis, tikint, kad žmogus vakarieniauja drauge. Kūčios – laikas, kuomet valgomi patiekalai be mėsos. Čia svarbų vaidmenį atlieka ir skaičius – ant stalo turėtų būti padėta 12 skirtingų patiekalų. Labai svarbu, kad visi paragautų kūčiukų, valgomų su aguonų pienu. Mėsa valgoma per Kalėdas. Ši diena siejama su išskirtiniais patiekalais ir originaliais receptais. Daugelis šeimininkių Kalėdoms saugo geriausius savo patiekalus, o slapti receptai perduodami iš kartos į kartą.

Kaip apsipirkti ir sutaupyti?

Kalėdos reikalauja daug išlaidų ir laiko. Deja, tai viena brangiausiai kainuojančių švenčių, kuomet perkame ne tik geriausią maistą ir gardžiausius gėrimus, bet ir ieškome artimiesiems dovanų. Kad išvengtumėte švenčių sukeliamo streso, įvertinkite prekybos centrų pasiūlymus – rinkitės vietą, kurioje pirkdami sutaupytumėte daugiausiai. Didieji prekybos centrai organizuoja patrauklias akcijas ir teikia asmeninius pasiūlymus, todėl pamėgtus produktus įsigysite už itin patrauklią kainą. Verta sekti ir išpardavimų dienas, skirtas žaislams, technikai, rūbams, kosmetikai ar kitiems dažnai dovanojamiems daiktams. Laiku įsigytos prekės padės taupyti jūsų laiką, o patrauklios akcijos – jūsų pinigus. Svarbiausia – nepasiduoti šventiniam stresui, džiaugtis kalėdine nuotaika ir artimųjų meile.

Grindų dangos paieškos internete padeda planuoti būsto remontą

grindų dangosInternete darome daug ką. Virtuali terpė pasitarnauja ir tada, kai nusprendžiame remontuoti būstą. Ieškant geriausios grindų dangos taip pat jungiame kompiuterį. Internete gal ir nepačiupinėsime ąžuolinių lentų ar linoleumo, tačiau galime susidėlioti tam tikras gaires.

1, 2, 3… 999…

Grindų dangos – tai, kas domina ir statybininkus, ir daugumą būstų savininkų. Nesvarbu, ar gyvenate daugiabutyje, ar nuosavame name, abiem atvejais yra koks nors pagrindas po kojomis. Laikai, kai karaliavo asla, jau seniai praėjo. Galbūt tai atrodo egzotiška, bet visgi šiuolaikinis patogumas svarstykles pakreipia modernesnių sprendimų link.

Pradėjus dairytis, kokios rūšies grindys būtų patraukliausios, atrandama daugybė variantų. Parketas, linoleumas, kiliminė danga, plytelės… Kiekvienas pagrindas savitas ir paprastai turintis konkrečią paskirtį. Ar kada matėte vonios patalpoje kilimą? Na, vadinamieji vonios kilimėliai itin populiarūs, bet ar tiestumėte minkštą, aliuzijas į kailį sukeliantį kilimą? Verčiau tokią dangą klotumėte svetainėje, ar ne? Užtat plytelės vonioje karaliauja. Bet svetainėje jų nenorėtumėte, tiesa?

Visa tai sufleruoja, kad grindų dangos klausimas jau turi atsakymus. Ir vis dėlto prieš perkant tenka nemažai pagalvoti. Parduotuvėje randama ne tik skirtingų rūšių, bet ir įmantriausio dizaino gaminių. Vienos parketlentės šviesios, kitos tamsios, kažkur šone padėtas tarpinis variantas, o štai trisdešimt trečias apžiūrimas produktas labai panašus į patį pirmą. Nors ne! Medienos raštas skiriasi… Lentynose gali būti pateikti 999 gaminiai ir visi jie bus kuo nors išskirtiniai.

Remonto planavimas

Gausus asortimentas randamas užsukus į Landero.lt. Kiek daug medis turi atspalvių! Tai grindų dangos kiekvieno skoniui. Jei būste yra penki kambariai, galima rinktis penkių skirtingų spalvų medines grindų lentas.

Pasirinkimas gali sugluminti (gerąja prasme). Tačiau internetas tuo ir naudingas, kad tiesiog būnant prie kompiuterio gerai apsižvalgoma. Vienas vakaras naršant po dizaino pavyzdžius gali padėti nusistatyti tolimesnių planų eigą. O būsto statybos ar remontas – tai, kas reikalauja planavimo ir nuoseklaus darbo. Kai bent apytiksliai žinote, ko norite, veiksmų seka tampa aiškesnė, be to, meistrams kyla mažiau įtampos.

Priežasčių, kodėl imama planuoti namo remontą, būna įvairių. Vienais atvejais tai tiesiog būtina. Pavyzdžiui, žiemą pernelyg šalta, susmegusios grindys, kiauras stogas, pelijančios sienos… Kitais atvejais siekiama, kad interjero mikroklimatas būtų kitoks. Sakykim, norisi kitokios spalvos sienų ar kitokio stiliaus baldų. O galbūt pasikeitus poreikiams vietoj svečių kambario reikės įsirengti patalpą, panašią į biurą, kur būtų galima dirbti.

Taigi, kaip ir buvo paminėta, būsto remonto priežasčių gali būti visokiausių. O pagrindas po kojomis – svarbi proceso dalis. Kad grindų dangos klausimas būtų išnarpliojamas kaip įmanoma geriau, sprendimų ieškome internete. Virtualioje erdvėje pateikti pavyzdžiai – tai naudingos gairės. Juk ne veltui sakoma, kad gera pradžia – pusė darbo.

Naujas būstas: skolintis ar taupyti?

nauji butai VilniujeKiekvienas mūsų svajoja apie namus, kuriuose jaustųsi saugūs ir laimingi. Deja, ne visada norai virsta realybe ir dažniausiai todėl, kad finansiniai aspektai trukdo pasiekti tikslą. Žinoma, vien reikiamos pinigų sumos banko sąskaitoje neturėjimas nereiškia, kad visos durys užsidaro ir teks toliau tenkintis nuoma. Daugeliui tapo įprasta skolintis – imti būsto kreditą ir apsigyventi savo namuose. Imti būsto kreditą yra atsakingas žingsnis, kuris reikalauja tinkamo pasiruošimo bei įsitraukimo į šį procesą.

Prieš pradedant analizuoti skolinimosi ir taupymo galimybes verta sau atsakyti klausimą: ar pirkti butą yra geriau nei nuomotis? Taigi, atsakymas vienareikšmis – pirkimas visada yra geresnis pasirinkimas. Visgi, nemažai žmonių pasirenka nuomą, nes mano, jog ilgą laiką negyvens pasirinktoje vietoje. Dviejų kambarių buto nuoma Vilniuje kiekvieną mėnesį kainuoja apie 200 eurų. Gyvenant ilgiau nei 10 metų per tokį laiko tarpą galima sumokėti nemažą dalį investicijos į perkamą butą. Būtent todėl nauji butai Vilniuje labai dažnai yra perkami, o ne nuomojami.

Dažnai geri būsto pasiūlymai neišsilaiko ilgai. Jei rinkoje atsirado galimybė įsigyti Jums patinkantį naujos statybos butą už patrauklią kainą – taupymui laiko nebelieka. Tokiu atveju būsto kreditas – geras pasirinkimas. Nekilnojamojo turto kainos kinta priklausomai nuo ekonominės situacijos Lietuvoje ir tuo pačiu Europoje bei pasaulyje. Jei pasiryšite taupyti, o ne imti būsto kreditą, įvertinkite tai, kad būsto kaina gali padvigubėti ar net padidėti daugiau, kol pavyks surinkti reikiamą pinigų sumą. Taigi, pasitaikius geram pasiūlymui, apsvarstykite galimybę pasinaudoti būsto kreditu.

Atsakymas į klausimą: skolintis ar taupyti butui ne visada remiasi vien tik į pirkėjo norus. Lietuvoje veikiantys bankai vadovaujasi nustatyta tvarka, kuri apibrėžia, kad asmuo negali paimti būsto paskolos, jei neturi bent 15 procentų reikiamos sumos būstui įsigyti. Taigi, jei nusprendėte skolintis iš banko, tam tikrą dalį teks vis tiek susitaupyti arba pasiskolinti iš kitų asmenų, tačiau tuomet susidursite su dvigubu grąžinimu, kuris tikrai apsunkins Jums gyvenimą. Tuo pačiu Lietuvoje veikiantys bankai atidžiai išanalizuoja žmogaus mokumą, jo istoriją (jei kada teko naudotis greitųjų kreditų kompanijų paslaugomis, tai ši aplinkybė įtakoja Jūsų galimybes pasiskolinti nekilnojamam turtui pirkti). Galiausiai, bankai atsižvelgia ir į kitus Jūsų mokumo įsipareigojimus ir įvertina, ar tai neviršija 40 procentų Jūsų gaunamų pajamų. Dažniausiai būsto kredito paraiškos svarstymas užtrunka apie 5-8 darbo dienas.

Lietuvoje yra ne vienas komercinis bankas, teikiantis būsto kreditus. Ieškant patraukliausių būsto kreditų sąlygų, rekomenduotina aplankyti bent kelis komercinius bankus, sužinoti skirtingų bankų privalumus. Būsto kredito palūkanos nėra vienintelis kriterijus nulemiantis pasirinkimą. Taip pat svarbios yra kredito sutarties keitimo sąlygos, kredito priešlaikinio grąžinimo sąlygos, kredito laikino grąžinimo atidėjimo sąlygos ir pan. Derantis su bankais dėl būsto kredito sąlygų naudinga kreiptis į nepriklausomus tarpininkus (konsultantus), kurie galėtų sustiprinti Jūsų derybines pozicijas derantis dėl būsto kredito sutarties sąlygų.

Švaros prekės internetu: kodėl verta pirkti virtualioje erdvėje?

švaros prekėsŠvaros prekės tikrai nėra kasdienis pirkinys, tačiau, kai jų prireikia, tenka plačiai praverti piniginę, nes šios prekės tikrai nėra pačios pigiausios. Tad, jei norite šiek tiek sutaupyti ir gyventi švara ir gaiva tviskančiuose namuose, vertėtų gerai apsvarstyti galimybę švaros priemones pirkti internetu.  Kodėl?

Visų pirma, elektroninėse parduotuvėse tos pačios švaros prekės, kurios puikuojasi ant prekybos centrų lentynų, kainuoja šiek tiek pigiau. Taip, yra todėl, kad elektroninės parduotuvės išlaikymo kaštai yra mažesni nei tradicinės parduotuvės. Pavyzdžiui, elektroninėms parduotuvėms nereikia mokėti patalpų, esančių strategiškoje patogioje vietoje, nuomos mokesčio, atlyginimo krūvai darbuotojų, nereikia rūpintis jų atostoginiais ir kai kuriais komunaliniais mokesčiais, todėl klientams jos gali pasiūlyti išties draugiškesnes kainas. Kita priežastis, kodėl verta švaros priemones įsigyti virtualioje erdvėje, yra patogus prekių pristatymas. Jums nereikės net kojos iš namų iškelti, stovėti eismo spūstyse, kad nuvažiuotumėte į prekybos centrą įsigyti vienos ar kitos švaros prekės, nes jūsų užsakymas atkeliaus iki pat namų durų slenksčio. O ir apsipirkinėti elektroninėje parduotuvėje yra labai patogu, nes ji dirba visa parą, be poilsio ar šventinių dienų, todėl pirkti galite tada, kai turite laisvą minutę. Išties labai patogu ir naudinga.

Visgi, lietuviai ne visada nori pirkti katę maiše,  šiuo atveju daikto, kurio negali pamatyti realiai, todėl pirmenybę teikia tradiciniam apsipirkinėjimui. Jei esate vienas iš tokių žmonių, nepirkite švaros prekės pirmoje pasitaikiusioje parduotuvėje, o atlikite kainų analizę. Pavyzdžiui, į Google ar kitos paieškos sistemą įveskite tokias raktines frazes kaip „švaros prekės Kaune“,  „švaros prekės parduotuvės Kaune“,  „švaros prekės Alytuje“, „švaros prekės Alytus“, „švaros prekės Panevėžyje“ ar „švaros prekės Šiauliai“ ir pan. virtualus paieškos įrankis tikrai pateiks bent keletą galimų parduotuvių, esančių jūsų mieste, kuriose švaros prekės kainuoja pigiau, variantų. Tad belieka išsirinkti, kurios švaros prekės parduotuvės yra arčiausiai jūsų namų ar patogiausioje vietoje ir ten apsilankyti. Atminkite, kad kokybiškos švaros prekės nėra prabanga, o būtinybė, todėl nešvaistykite pinigų ir pirkite išmaniai.

Žaliuzės Klaipėdoje – kam ieškoti alternatyvų, jeigu lokalioje aplinkoje galima pasinaudoti išties universaliais sprendimais?

žaliuzės klaipėdojeKaip ir tikriausiai nėra keista, mūsų šalies rinka yra ganėtinai apgludusi, jeigu būtų galima taip teigti – turime omenyje tai, kad geografiniu požiūriu šalis yra pakankamai maža, todėl natūralu, kad bet kurios tematikos rinkos, kurios esą ir vyrauja mūsų valstybėje, yra glaudžiai susijusios – bet kokio pobūdžio pasiūlymais įmanoma pasinaudoti, nežvelgiant į tai, kur gyvenama. Kad ir kaip ten bebūtų, visgi kai kurių paslaugų atžvilgiu laiko kaštai gali padidėti, jeigu pasirinksite kompanijos veiklas, kurios pagrindinė būstinė galimai yra už kelių šimtų kilometrų – vis dėlto, esame linkę manyti, kad tokiose situacijose visuomet prioritetus turėtumėte skirti lokalioms paslaugoms, ypač, jeigu, kaip ir buvome užsiminę, laiko aspektas jums yra neįtikėtinai svarbus.

Tiesą sakant, kaip ir norėtume atskleisti, kad šiandienos turinyje atitinkamai lokali paslauga ir bus pagrindinė mūsų turinio mintis ir tema – turime omenyje tai, kad konkrečiai žaliuzės Klaipėdoje bus tai, apie ką sieksime išties, kaip tik įmanoma plačiau ir išsamiau pašnekėti. Kaip ir buvome užsiminę, žmonės ganėtinai dažnai nesuvokia lokalių paslaugų privalumų, tad šiandienos mūsų, kaip ir esminis tikslas bus paaiškinti, ką gi konkrečiai būtų galima įgyti, kai yra kalbama apie tokias paslaugas, kaip tai žaliuzės Klaipėdoje. Nuoširdžiai tikimės, kad šiandienos turinys bei pateikiama informacija pasižymės pakankamai didele sauja, jeigu būtų galima taip teigti, privalumų ir jais kuo šauniausiai norėsite pasinaudoti.

Žaliuzės Klaipėdoje, tuo tarpu, kaip paslauga ne itin kuo skiriasi nuo tų pasiūlymų, kurie yra pateikiami kituose šalies miestuose – o tai yra didžiulis privalumas. Kaip ir buvome užsiminę, laiko aspektu kartais tiesiog nėra prasmės naudotis tomis paslaugomis, kurios gali būti įgyvendinamos tik sostinėje, jeigu jūs pats esate iš pajūrio regiono – žaliuzės Klaipėdoje tai kuo uoliausiai paaiškina mūsų turinio skaitytojams ir tikslingai motyvuoja juos visuomet prioritetizuoti pasiūlymus, kurie yra šalia, mat tokiu būdu tikėtina, kad sugebėsite įgyti atitinkamos naudos, nežvelgiant į tai, ar kalbama iš finansinės pusės, ar turima omenyje laiko išteklius bei kaštus.

Pigu.lt pataria: kaip pasirinkti dulkių siurblį?

Daugelis žmonių su tuo sutiktų, kad buitinės technikos pirkimas – varginantis procesas. Jeigu norite kokybės – teks sugaišti nemažai laiko, kol pavyks atrasti tai, kas labiausiai tenkina Jūsų poreikius. Dulkių siurbliai – vienas iš tų prietaisų, kurio pasirinkimas reikalauja laiko. Kadangi Pigu.lt teikia tik kokybiškų siurblių pasiūlą, galite būti tikras, kad pirkdami ten tikrai atrasite geriausius technikos prietaisus. Visgi, pateikiame kelias gaires, kurios Jums gali padėti sėkmingai ieškoti.

 1. Galingumas. Tai yra vienas iš pagrindinių kriterijų renkantis kokybišką dulkių siurblį. Puikiai savo funkcijas atliekančio dulkių siurblio galingumas siekia nuo 2000 iki 2200 kW.
 2. Dulkių kaupimo vieta. Anksčiau egzistavo vienintelė alternatyva – dulkių maišelio išvalymas. Šiuo metu galima įsigyti tokius siurblius, kuriuose dulkių maišelis paprasčiausiai yra pakeičiamas nauju. Tai gana pigus ir tuo pačiu greitas būdas nuolatos valyti dulkių siurblyje susikaupusias atliekas.
 3. Maišelio talpumas. Nebūtinai reikia pasirinkti tokį, kuris yra kuo talpesnis. Žinoma, tokiu atveju teks kur kas rečiau valyti, tačiau kartais nuolatinis dulkių stovėjimas siurblyje gali kenkti prietaisui. rekomenduojame kuo dažniau valyti.
 4. Laido ilgis. Natūralu, jog norisi, kad su dulkių siurbliu galima būtų nesunku pasiekti bet kokio pobūdžio vietą. Tokiu atveju reikia pasirinkti ilgesnį laiką turintį siurblį. Ypač, jeigu Jūsų namai gana dideli, o juose rozečių skaičius ne pats didžiausias.
 5. Antgalių tipai. Kuo jų daugiau, tuo tikresni galėsite būti, kad pasieksite visas, net ir pačias sudėtingiausias vietas. Dažniausiai perkant siurblius jau būna pridedami keli antgaliai, taigi neteks atskirai jų pirkti. Priedus visada gausite pirkdami Pigu.lt prekybos vietoje.
 6. Ratukų tipas. Rekomenduojame dulkių siurbliai yra su guminiais ratukais, kadangi jie nebraižo grindų paviršiaus.
 7. Išvaizda. Žinoma, pasirinkti siurblį pagal išvaizdą – nėra pats geriausias variantas, tačiau kai kurie žmonės prietaisus laiko matomose vietose, taigi nori, kad jie visi derėtų bent jau spalvos aspektu.

Dulkių siurbliai yra kiekvieno tvarkingo žmogaus namuose. Jeigu nežinote, koks jums labiausiai tinka – rekomenduojame pasikonsultuoti su Pigu.lt konsultantais, kurie padės atrasti labiausiai tinkamą.