Vaiste.lt

vaistai nuo nuobodulio – skaitymas

Nebūtina išradinėti stebuklingo eliksyro, yra GERA KARMA kanapių aliejus

Daugelis, tikriausiai, bent retkarčiais pagalvoja, kad būtų gerai turėti stebuklingą eliksyrą, kuris visada užtikrintų puikią savijautą ir leistų gyventi nesiskundžiant sveikata. Tačiau išeitis yra ir nors tai nėra nieko magiško, tačiau toks platus kanapių aliejaus veikimo spektras bei įvairiapusiška nauda leidžia jį lyginti su stebuklus darančiais gėrimais. O kad tuo įsitikintumėme pakalbėsime su žmogumi, kuris tikrai žino ne vieną kanapių aliejaus panaudojimo būdą, tai UAB “Gera karma” vadovas Andrejus Petruša.

 

Kuo jūsų įmonė užsiima ir kuo esate išskirtiniai?

 

Esame oficialūs ir licencijuoti maisto papildų bei kosmetikos gamintojai Lietuvoje. Kuriame ir siūlome išbandyti mūsų išskirtinius, PREMIUM kokybės produktus sveikatingumui, sportui, bei gerai savijautai. Stengiamės, kad kuriami produktai būtų efektyvūs, bet tuo pačiu ir natūralūs, todėl mūsų gaminiuose nerasite jokių dažiklių, pigių konservantų ar GMO. Būtent dėl kokybės garanto visi mūsų produktai skirti Lietuvos rinkai yra/bus pažymėti mūsų oficialiu/registruotu prekės ženklu – GERA KARMA™, tai leis pirkėjams būt tikriems, jog jie perka tikrai kokybišką gaminį. Kuo įsitikinsite patys išbandę mūsų produkciją. Taip pat galite rasti daug atsiliepimų apie mūsų produktus bei taip įsitikinti jų efektyvumu.

 

Pirmą kartą išgirdusiems apie kanapių aliejų gali kilti abejonių, ar legalus toks produktas, tad ar naudojantieji šį produktą nedaro nusikaltimo?

 

Tiesa, kad kanapės pirmiausiai asocijuojasi su nelegalia veikla, tačiau visus mūsų produktus galima drąsiai naudoti, tai nėra nusikaltimas. Svarbu žinoti, kad pačių kanapių yra kelios rūšys, kurios tarpusavyje skiriasi psichotropinių medžiagų kiekiu augale. Mes naudojame pluoštines kanapes, kurios savo sudėtyje praktiškai neturi psichotropinių medžiagų, todėl ir jų produktus galima plačiai naudoti, ir tai neturi nieko bendro su įstatymų pažeidinėjimu.

 

Ar kanapių aliejus iš tikrųjų pagerina sveikatą, ar tai tik reklama, juk šiais laikais tikrai madinga rinktis natūralius produktus, bet ar jie tikrai tokie naudingi?

 

Taip, šiais laikais žmonės vis dažniau renkasi natūralius gaminius bei produktus, tai galima vadinti savotiška mada, tačiau jeigu ji neturėtų jokio pagrindo, nemanau, kad taip būtų paplitusi. Aišku, viskas priklauso nuo produkto, skirtingi gaminiai turi įvairias savo savybes, kurios skirtingai veikia mūsų organizmą. Jeigu, kalbant apie kanapių aliejų, tuomet jis gali ne tik padėti išlaikyti gerą savijautą, tačiau ir įveikti kai kurias ligas. Tačiau labai svarbu žinoti, jog gaminys turi būti aukštos kokybės, tik tada jis galės pilnai atlikti savo funkciją. O įsigijus nekokybišką tikrai galima nesulaukti jokių rezultatų. Būtent todėl GERA KARMA™ prekinis ženklas ir yra orientuotas yra pačią aukščiausią kokybę, kas užtikrina naudojamų produktų efektyvų veikimą.

aliejus

O kuo žmogaus organizmui naudingas kanapių aliejus?

 

Jo nauda didžiulė ir visai nesvarbu, ar turite kažkokių sveikatos sutrikimų, ar esate visiškai sveiki, apie tai galima būtų kalbėti labai plačiai aptariant kiekvieną iš sričių, organų ir kanapių aliejaus naudą jiems, tačiau aš pasistengsiu apibendrintai aptarti pagrindines sritis, kur dažniausiai pajuntamas teigiamas poveikis ir nauda organizmui.

 

Pirmiausia, šio aliejaus nauda yra odai. Jis gali prisidėti prie kovos su egzema ar psioriaze, kuri dar žinoma žvynelinės pavadinimu. Jį netgi galima naudoti aknės gydymui, nors sakoma, kad susidūrus su šia problema geriau vengti bet kokių augalinių aliejų, tačiau kanapės yra išimtis, kadangi šis aliejus yra itin efektyvus gydant uždegimus. Be to, aliejuje esančios rūgštys užkerta kelią porų kimšimuisi. Ir tai tik kelios odos ligos, kurias gali išgydyti šis aliejus. Tačiau jis gali būti naudingas ir norint išvengti nudegimų saulėje arba jau patyrus tokius nudegimus. Kanapių aliejų galima naudoti ir kaip įprasta kosmetinė priemonė, ir net kaip natūralus kosmetikos valiklis.

 

Širdies ir kraujagyslių problemos yra viena iš dažniausių negalavimo priežasčių, tačiau net ir to išvengti gali padėti kanapių aliejus. Jo dėka galima sumažinti padidėjusį kraujospūdį ir cholesterolio kiekį. O tai padaryti leidžia kanapių aliejaus sudėtyje esanti linoleno rūgštis, kuri daugeliui žinoma kaip omega-3. Svarbu žinoti, kad šios rūgšties organizmas pats negamina, tad ją būtina gauti su maistu, ko kartais padaryti nepavyksta, todėl kanapių aliejus gali tapti pagrindiniu jos šaltiniu.

 

Taip pat šis aliejus yra naudingas sprendžiant daugumą su virškinimu susijusių problemų. Kadangi gausu skaidulų, kurios svarbios virškinimo sistemai, tad jo naudojimas padeda išvengti vidurių užkietėjimo bei pilvo pūtimo, o tai yra gana dažnos ir nemalonios problemos.. Be to, yra nustatyta, jog omega-3 ir omega-6 riebalų rūgščių, kurių gausu kanapių aliejuje, pagaminti eikozanoidai, reguliuoja virškinimo sulčių ir hormonų sekreciją.

 

Tai pagrindinės sritys, kur galima sėkmingai naudoti kanapių aliejų, tačiau jis dar gali sumažinti skausmą, ypač, jeigu pastarasis yra uždegiminės kilmės, taip pat palengvinti PMS simptomus, padėti siekiant numesti svorio ar netgi apsaugoti nuo vėžio. Ir tai tikrai nėra viskas, todėl visiems rekomenduojame, jog šis aliejus taptų neatsiejama sveiko gyvenimo dalimi, nebūtinai ar skundžiatės kažkokiais negalavimais, kadangi jis gali tarnauti ir kaip prevencinė priemonė, siekiant išvengti įvairių sveikatos sutrikimų.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.