Nuolatinės Maxima akcijos pagal sezonus

nuolatinės Maxima akcijosParduotuvės, siekdamos pritraukti kuo daugiau naujų klientų ir išlaikyti senuosius, pirkėjams siūlo įvairiausias akcijas. Mes visi jau pripratę prie tokių prekybos centrų pasiūlymų ir nuolaidų. Kad ir nuolatinės „Maxima“ akcijos – ką nors pigiau čia galima įsigyti kiekvieną dieną. Parduotuvės akcijos netgi skelbiamos specialiuose savaitės leidiniuose, apie jas galima sužinoti internete, tereikia prisijungti prie „Maxima“ svetainės. O dar patogiau pasinaudoti  www.raskakcija.lt svetaine, nes čia galėsite palyginti įvairių parduotuvių tą dieną pateikiamus pasiūlymus ar akcijas.

Jeigu esate nuolatinis lojalus „Maxima“ parduotuvės pirkėjas, galite naudotis dar daugiau įvairių privilegijų – tokiems pirkėjams, turintiems „Ačiū“ korteles, nuolat pateikiami specialūs pasiūlymai. Su tokiomis kortelėmis taikomos specialios ilgalaikės nuolaidų sistemos, o jomis naudodamiesi ne tik sutaupysite, bet dar ir uždirbsite. „Ačiū“ kortelėje nuo kiekvieno apsipirkimo „Maxima“ parduotuvėje kaupiami pinigai, perkant jais galima atsiskaityti už dalį pirkinių. Tad tokios kortelės tikrai praverčia, o pirkėjai stengiasi jas įsigyti, nes jos užtikrina galimybę pasinaudoti visomis „Maxima“ parduotuvėse taikomomis privilegijomis.

„Maxima“ parduotuvėse nuolat rengiamos kokios nors akcijos ar pateikiami specialūs pasiūlymai. Galima sakyti, kad nuolatinės Maxima akcijos keičiasi kartu su kalendoriumi – priklausomai nuo metų laiko ar švenčiamų švenčių. Žiemą visuomet surasite nuolaidų kastuvams, pačiūžoms, šiltiems drabužiams ar aksesuarams – pirštinėms, kepurėms ir pan. Vasarą bet kurioje „Maxima“ parduotuvėje rasite nuolaidų įvairioms paplūdimio prekėms, vaikų lauko žaislams, apsauginiams kremams nuo saulės, šašlykams ir pan. be to, vasaros pabaigoje būtinai organizuojamas didysis „Maxima“ išpardavimas – nors vasara ir baigiasi, bet vasaros prekių juk tikrai prireiks kitų metų karštuoju sezonu. Rudens pradžioje čia taupiau apsipirks mokinukai ir jų tėveliai, nes tada pasipila nuolaidos mokyklinėms prekėms. Rudeniui įsismarkaujant, jau ieškome pigesnių skėčių ar guminių batų, dar vėliau skelbiamos nuolaidos kapų žvakėms ir pan. Na, o pavasarį geresnėmis kainomis galime nusipirkti sodo ar daržo reikmenų.

Pirkėjai tradiciškai parduotuves užplūsta prieš šventės, juk tuomet reikia apsipirkti ne tik maisto produktų ar gėrimų, bet dažnai ir įvairių dovanų. Tad prieš įvairias šventes „Maxima“ parduotuvėse vėlgi gausu atitinkamos tematikos prekių nuolaidų – pradedant maistu ir baigiant šventinėmis dovanomis.

 

 

Maxima leidinys – ne tik supažindina, bet ir padeda apsipirkti

Galbūt šiais naujųjų technologijų laikais retas žmogus pradeda rytą nuo kavos puodelio ir naujausio laikraščio skaitymu rankose. Kavos gėrimo ritualas tikriausiai niekur ir nedingo, tačiau neabejotina, jog popierinę spaudą pamažu išstumia elektroniniai leidiniai, tad prabudus dažniausiai griebiame išmanųjį telefoną ar planšetinius kompiuterius. Juk žymiai patogiau – nereikia net lipti iš lovos, eiti pasiimti laikraščių. Dabar atsidarius pašto dėžutes dažniausiai randame sąskaitas, reklaminius lankstinukus ir žurnaliukus. Tačiau ir tarp jų galime rasti naudingos informacijos. Viena iš jų – tai Maxima leidinys  su naujausiomis akcijomis, nuolaidomis, žaidimais ir kitais vertingais pasiūlymais.

Išsamus, spalvingas, o svarbiausia – pakankamai daug nukainotų prekių siūlantis Maxima leidinys yra ne tik naudingas pavartyti namuose. Pasiėmus su savimi einant apsipirkti, juo galima naudotis kaip savotišku pirkinių sąrašu. Taip nepamiršite nusipirkti jus labiausiai sužavėjusių nukainotų produktų. Tai patogiau nei susidaryti sąrašą ranka – nereikia nieko rašyti, iliustracijos padeda greičiau surasti prekę parduotuvės lentynoje. Tai ypač aktualu atvykstantiems į prekybos centrą ne itin dažnai, taip siekiant vienu metu užsipirkti didelį kiekį prekių, pvz. savaitei, ir išvengiant dažno važinėjimo. Perkant negendančias prekes su nuolaidomis (pvz. higienos prekes, gėrimus, namų apyvokos daiktus) galima gerokai sutaupyti. Tam specialiai išleidžiami net keli skirtingi leidiniai pagal produktų grupes, pvz. alkoholinių gėrimų išparduotuvės pasiūlymai, akcijos naudojantis lojalumo kortele ar tiesiog naujų kolekcijų pristatomieji leidiniai. Tai puikus pagalbininkas apsiperkant ar tiesiog susipažįstant su naujomis prekėmis.

Maxima leidinys išleidžiamas reguliariai – kiekvieną savaitę, kurios metu galioja naujausios akcijos ir pasiūlymai (nebent anksčiau akcijos pabaigos baigtųsi prekių kiekis). Jį galite rasti visuose prekybos centruose prie įėjimų. Taip pat jį skaityti ir oficialiame prekybos centro puslapyje. Elektroninę versiją galite skaityti dviem skirtingais formatais, pasirinkite kas jums patogiau: ar animuota flash versija, o galbūt pdf formato leidinys, kurį galite parsisiųsti į kompiuterį ir net atsispausdinti. Yra galimybė šį leidinį užsiprenumeruoti – tokiu būdu niekuomet nepraleisite naujausių akcijų, o ir pasieksite šią informaciją greičiau nei kaskart junginėjant prekybos centro tinklalapį.