Paskolos telefonu – klientų patogumui

Prieš keliolika metų atsiradusi sms paskola, tuomet atrodžiusi tikra keistenybė, šiandien mums jau kasdienybė. Žinute užsakomomis paskolomis kasdien pasinaudoja daugybė žmonių, susidūrusių su finansiniais sunkumais. Šiam procesui įgyvendinti prireikia tik telefono ir vos kelių laisvų minučių – po akimirkos pinigai atsiduria nurodytoje banko sąskaitoje.

Skolinimasis – patogumas, bet ne įprotis

Kadangi skolinti ypač patogu ir paprasta, paskola smsu ar gaunama bet kuriuo kitu būdu neturėtų tapti įpročiu. Piktnaudžiavimas tokiomis paslaugomis dažnai sukelia sunkumų, o išmintingas naudojimasis kreditais padeda išsigelbėti iš keblių situacijų ir palieka išties puikių prisiminimų. Tad atliekant apgalvotus sprendimus sukuriami abipusiai naudingi susitarimai.

Jeigu staiga pajaučiate, kad nebegalite išgyventi be reguliaraus skolininimosi, specialistai ragina sutelkti dėmesį į gyvenimo būdą, pakoreguoti savo įpročius ir tik sugrįžus prie normalaus gyvenimo tempo, esant reikalui kreiptis dėl paskolos.

Kaip pasiskolinti telefonu?

Paskolos telefonu turbūt pats greičiausiai būdas gauti finansinę pagalbą. Tokio pobūdžio paslaugą siūlantys paskolų tiekėjai paviešina keletą telefono numerių, kuriais galima skambinti arba rašyti specialias sms žinutes, nurodant vardą, pavardą, reikalingą pinigų sumą ir kitus būtiniausius duomenis. Gavę tokį pranešimą kredito tiekėjai susisiekia su klientu ir aptaria galimas sąlygas bei tolimesnius veiksmus.

Jeigu Jus kada sudomins sms paskola akcija turėtų suteikti dar didesnį stimulą pasinaudoti šia paslauga, nes akcijos metu dažnai siūlomos paskolos be palūkanų, o tai reiškia, kad skolintis visiškai nieko nekainuoja – grąžinate lygiai tiek, kiek gavote. Tad paskolos telefonu ne tik greitos, patogios, bet dažnai dar ir pigios.

Susipažinkite su paskolų dydžiais ir sąlygomis

Paskolos suteikimo sąlygos dažniausiai yra tiesiogiai susijusios su prašomos sumos dydžiu. Jeigu norite pasiskolinti daug pinigų, greičiausiai tai teks daryti ne telefonu, sms paskola, bet užpildžius išsamią elektroninę formą ar net nuvykus į kredito teikėjo biurą, kuriame Jūsų lauks kompanijos specialistai.

Galima įvardyti tokias kreditų rūšis, išskiriamas pagal teikiamos paskolos dydį:

  • Greitieji kreditai (iki 1000 Eur), suteikiami vos per kelioliką minučių, pasiekiami tiek telefonu, tiek internetu. Verta atsiminti, kad tokia sms paskola akcija ypač dažnai vilioja klientus;
  • Vartojimo kreditai (iki 3000 Eur), skirti išvengti nedidelių finansinių sunkumų:
  • Kreditai su automobilio įkeitimu (iki 10 000 Eur). Tokio pobūdžio sutarties sudarymui būtina klientui nuosavybės teise priklausanti didesnės vertės transporto priemonė, kuri netesybų atveju atitenka paskolos davėjui;
  • Kreditai su nekilnojamo turto įkeitimu (iki 100 000 Eur) suteikiami rengiant sudėtingesnes procedūras. Nedidelė sms paskola greitai pasiekia klientą, o štai šios gali tekti laukti ir ne vieną mėnesį. Per tą laiką vyksta turto vertinimas, derinamos sutarties sąlygos, mokėjimo terminas, įmokų dydžiai;
  • Hipotekiniai kreditai (iki 100 000 Eur) dažniausiai suteikiami sudarant ilgalaikę sutartį. Šios rūšies paskolos įprastai skiriamos gamybinių patalpų, būsto statybai ir skiriamos tik nuosekliai įvertinus kliento biografiją bei galimas rizikas.

Akivaizdu, kad nuo to, kokio dydžio suma Jums reikalinga, priklausys ir kredito gavimo sudėtingumas bei viso proceso trukmė. Ne visada pakaks sms žinutės ar skambučio. Todėl kai kuriais atvejais klientams tenka apsišarvuoti geležine kantrybe, kol įvykdomi jų prašymai.

Technologijų pažanga sudaro idealias sąlygas visaverčiam žmonių gyvenimui. Svarbu išmintingai pasinaudoti suteikiamomis galimybėmis. Viena iš tokių galimybių, reikalaujančių šiek tiek žinių ir atsakomybės – sms paskola, palengvinantį kasdienį gyvenimą ir atsakingus žmones išgelbėjanti iš netikėtai užklupusių finansinių rūpesčių.

 

 

 

 

Greitas kreditas skirtingu metų laiku

Koks greitas kreditas gali būti būdingas skirtingu metų laiku? Sakoma, kad vasarą žmonėms reikia plausto, o žiemą rogių, tačiau yra ir atvirkščias pasakymas: roges ruošk vasarą, o plaustą – žiemą. Kaip iš tikrųjų turėtų būti? Mes nežinome atsakymo, tačiau galime pasidomėti, kad kokiu skirtingu metų laiku žmonių būna išnaudojamas kreditas.

Žiemą

Pradėkime nuo žiemos, nes greitas ir malonus pavasaris prabėga net nepastebėtai, o štai žiema užtrunka, įklimpsta ir mes niekaip negalime sulaukti jos pabaigos. Tad kam greitas kreditas gali būti reikalingas žmonėms, kurie šią paskolą ima būtent žiemą? Tikriausiai atsakymas negali būtin vienareikšmis, ir visiems kreditas bus naudojamas vis kitaip. Bet šį kartą įsivaizduokime bendras tendencijas.

Pirmiausiai – dėl šalčio atsirandantys poreikiai. Galbūt greitas pinigų papildymas bus reikalingas tam, kad būtų galima susimokėti už labai seno buto šildymą – juk tokiuose namuose patalpos suryja itin daug šildymo. Taip pat greitas kreditas gali tapti būtinas ir susirgus kokia nors liga, juk žiemą lengva ir persišaldyti, ir nušalti. Aišku, automobilis reikalauja daugiau priežiūros, mums reikia šiltų rūbų, batų. Jeigu šeimoje kritinė padėtis, galbūt kaip tik greitas kreditas ir padės tą padėtį išspręsti. Laimingiesiems greitieji kreditai suteiks malonią kelionę į kalnus slidinėti.

Pavasarį

O pavasarį, kas nutinka tada, jeigu jau žiema šitiek išlaidų pareikalauja? Pavasaris daug kam yra palengvėjimas vien dėl sumažėjusių buto šildymo sąskaitų. Tačiau greitas kreditas 123 gali tapti kažkuo, kas jums padės, pavyzdžiui, ruoštis naujoms statyboms. Tas, kas nori gyventi savo namuose, kaip tik tokiu metu ir planuoja statybas, namo pirkimą. Todėl greitas kreditas bedarbiui nebus į naudą, nes jau geriau susirasti darbą ir užsidirbti. Bet, jeigu sukatės, stengiatės, dirbate, o pinigų naujam būstui dar šiek tiek trūksta – greitas vartojimo kreditas čia gali net labai padėti. Taigi, neverta kažko praleisti, verta iškart pasistengti planuoti ateitį. Pavasarį perkant sklypą, statantis namą gali padėti situaciją pagerinti tokia nedidelė paskola.

Vasarą

Vasara – atostogų metas. Pačios brangiausios atostogos paprastai yra tos, kai keliaujama į kokį nors tolimą užsienį. Tad kreditas internetu gali padėti išpildyti štai tokią svajonę. Apie tai pasakoja ir Monika, kuriai toks pinigų pasiskolinimas leido išsiaiškinti, ką reiškia keliauti:

„Vieną dieną tiesiog supratau, kad man jau metas kažkur nuvykti. Nebegaliu taip sėdėti namuose, noriu kažko naujo, noriu kažką išbandyti. Ir dėl to greitas kreditas bedarbiams man pasirodė kažkas nerealaus. Na, žinoma, kol sužinojau, kad bedarbiams jis neišduodamas. Tačiau viskas gerai. Darbą aš turėjau, tik trūko pinigų svajonių kelionei – į Paryžių. Turėjau šiek tiek ir tokių pavienių užsakymų, kurių vykdymui kaip tik ir reikėjo pasistengti, pasispausti ir palaukti vasaros pabaigos. Kaip tik tada man turėjo ateiti papildomas finansavimas už projektas. Supraskite mane teisingai, aš tikrai nenorėjau, kad tas finansavimas nukristų iš kažkur, iš kažkokio dangaus. Tačiau aš norėjau, kad galėčiau paprasčiausiai jaustis gerai ir pakeliauti. Taigi, nutariau, kad greitas kreditas nemokamai man bus puiki išeitis. Dabar pasiskolinsiu, tada nukeliausiu į Paryžių, pamatysiu savo svajonių Eifelio bokštą, o paskui galėsiu grįžto, toliau vasarą leisti Lietuvoje. Na, o pasiskolintus pinigus grąžinsiu labai greitai ir paprastai – tiesiog vasaros pabaigoje, kai ateis mano finansavimas už projektus“, – pasakoja Monika.

Kam panaudojami greitieji kreditai?

Jeigu skubiai prireiktų tam tikros pinigų sumos, tik labai nedidelis skaičius žmonių galėtų pasinaudoti savo santaupomis. Tokiais atvejais žmonės dažniausiai linkę kreiptis į greitųjų kreditų bendroves, šiek tiek mažiau – į savo artimuosius, o dar mažiau į bankus. Greitieji kreditai – tai nedidelės pinigų sumos, kurias galima pasiskolinti neįkeičiant jokio turto. Kokiu tikslu gyventojai dažniausiai ima šiuo kreditus?

Pagal atliktas apklausas galima teigti, kad greitieji kreditai dažniausiai skiriami namų ūkiui ar būsto remontui. Kiek mažiau – maždaug ketvirtadalis imančių greituosius kreditus – juos skiria komunalinių mokesčių mokėjimui, o apie penktadalis besiskolinančiųjų juos išleidžia maistui, šiek tiek mažiau – automobilio remontui. Toliau rikiuojasi ta dalis gyventojų, kuriems greitieji kreditai – tai puiki galimybė jų turimoms finansų institucijų paskoloms padengti, panaši dalis juos paskiria grąžinti skolą draugams ar giminaičiams. Greitieji kreditai taip pat leidžiami ypatingų progų dovanoms pirkti. Apytiksliai kas dešimtas gyventojas greitąjį kreditą ima tada, kai prireikia neatidėliotinai kelionei, pavyzdžiui, laidotuvėms, maždaug tiek pat skolinasi atostogoms. Rečiausiai žmonės skolinasi išlaidoms, susijusioms su sveikatos priežiūra, nekilnojamo turto įsigijimui, kelionėms ar šventėms bei savo verslo pradžiai.

Suprantama ne visos priežastys atrodo pakankamai rimtos, kad skatintų žmones skolintis pinigus. Pavyzdžiui, labai griežtai dauguma atsisako skolintis plastinėms operacijoms. Dar nelabai žmonės pritaria ir paskoloms, skirtoms laisvalaikio kelionėms. Visiškai nereikalinga jiems atrodo ir paskola, skirta tam, kad nors trumpam galėtų pajusti finansinę laisvę. Dažniausiai žmonės nėra linkę skolintis ir kažkokiai didelei šventei, pavyzdžiui, vestuvėms rengti.

Tačiau pažymėtina, kad kuo toliau, tuo labiau žmonės stengiasi skolintis atsakingai, atitinkamą sprendimą priima gerai apsvarstę situaciją ir savo galimybes, paprastai tokiems svarstymams gali būti skiriama net savaitė laiko. Įprasta, kad vyrai šiam sprendimui apsvarstyti skiria daugiau laiko. Suprantama, svarstymo laikas ilgėja proporcingai su amžiumi.

Tačiau gyventojai bent kartą išbandę greituosius kreditus netrunka įsitikinti jų teikiamais privalumais ir suprasti, kad tai iš tiesų naudinga paslauga. Tad paprastai daugiau nei du trečdaliai tokių klientų grįžta, kai prireikia pasiskolinti ir vėl. Greitieji kreditai – puiki išeitis, kai prireikia nedidelės, 300-400 litų sumos, trumpam laikui, jie padeda išspręsti netikėtas trumpalaikes finansines problemas.

Nedidelis kreditas – nedidelei, bet veiksmingai reklamai

Asmeniniam verslui visada reikalingas galingas spyris į minkštąją, po kurio verslas pajuda iš vietos. Vieni tą spyrį pajunta pačiu blogiausiu metu ir blogiausiomis aplinkybėmis, kai atrodo, kad blogiau ir būti negali. Kitiems tas spyris gali būti visai malonus ir smagus. Mes pasisakome už smagųjį variantą – taiklią ir efektyvią reklamą. Deja, nemokamai tokios – nepasidarysite. Prireiks kelių šimtų ar poros tūkstančių litų, kad patrauktumėte dėmesį. Iš karto perspėjame – nereikia daryti taip, kaip vienas Šiaulių verslininkas, kuris ant savo mėsos parduotuvės vitrinos užklijavo pusnuogę moterį su rūkytu kumpiu ant peties – jis už tai gavo baudą. Tiesa, dėmesio per televiziją gavo tikrai daugiau, nei investavo į vitrinos apklijavimą, tad dabar jo parduotuvė žinoma ne tik šiauliečiams, bet ir visiems, kas atvažiuoja iš kitų Lietuvos vietų. Reklama veiksminga, bet buvo galima pagalvoti kažką ne tokio įžeidžiančio…

Reklamai sukurti reikalingi pinigai, kurių pastoviai nėra. Nesijaudinkite, nedidelis kreditas nepakeis jūsų gyvenimo taip, kaip pakeis veiksminga reklama. Kreditas gaunamas labai greitai, tik reikia užsiregistruoti patikimoje greitųjų kreditų bendrovėje. Aišku, reikia turėti ir nepriekaištingą skolinimosi istoriją (laiku būti atidavusiam visas skolas, nevėluoti su įmokomis ir t.t.)

Kreditas 2000 litų jums leis sukurti tiek interneto reklamą, tiek lauko reklamą. Deja, į spaudą ar televiziją su ja nepateksite. Vienkartinei radijo reklamos kampanijai tokios sumos pakaks taip pat. Dėl to reikia gerai įvertinti savo auditoriją ir galimybes. Kartais viena radijo kampanija gali būti labai veiksminga. Kartais reikia interneto puslapio ir šiek tiek lėšų AdWords reklamai, kad verslas suklestėtų. Kreditas tai padeda įgyvendinti.

Kodėl apsimoka skolintis? Jei reklama veiksminga, netruksite užsidirbti ir ją grąžinti. Dėl to reikia gerai viską apgalvoti, nes, jei reklama nebus veiksminga, kreditas gali tapti labai sunkia našta. Nešti ją reikės dar ilgai, todėl verslas gali nukentėti.

Mes esame interneto amžiuje, todėl dažniausiai tokie kreditai yra imami interneto svetainėms kurti ir reklamuoti. Pačią svetainę sukurti nėra sudėtinga. Kur kas sunkiau ją išreklamuoti. Tam gali tekti keletą mėnesius kantriai dirbti. Rezultatas internete pasimato ne iš karto. Nebent užsakote AdWords reklamą, kuri iš karto atveda suinteresuotus jūsų paslaugomis ar prekėmis žmones.

Nedarykite tik skubotų sprendimų, kad kreditas netaptų jūsų verslo duobkasiu. Taip nutikti gali, jei neefektyviai naudosite skolintas lėšas ir pasirinksite neteisingą reklamos kanalą, strategiją ar žinutę.

Kokie yra neteisėti kreditorių reikalavimai?

Ne paslaptis – paskolų rinkoje pasitaiko ne viena situacija, kai kredito gavėjas tampa nebepajėgus vykdyti savo įsipareigojimų. Tokiu atveju paskolų teikėjai imasi teisėtų priemonių, kad skola būtų gražinama pagal visas nustatytas sąlygas, tačiau ar visada visi reikalavimai yra teisiškai leistini? Kiekvienas prasiskolinęs asmuo, turi pasidomėti kokių priemonių gali imtis kredito teikėjai, o svarbiausia žinoti ko iš jų gali būti reikalaujama pagal šalyje galiojančius teisės aktus.

Kaip jau žinote – kreditorių veikla yra prižiūrima tam tikrų tarnybų, tačiau tai nepaneigia fakto, jog vis tiek pasitaiko itin nemalonių situacijų, kurių metu kreditoriaus reikalavimai prasilenkia su elementaria logika bei įstatymais. Vienas svarbiausių aspektų yra tas, jog palūkanos yra konkrečios ir nekeičiamos, jeigu kalbame apie vartojimo kreditą. Šiuo metu vartojimo kredito kaina turi būti nedidesnė nei 200 procentų per metus. Tai reiškia, jog ši riba galioja visiems paskolų teikėjams ir visai nesvarbu kokį teisinį statusą jie turi – ši riba galioja visiems be jokių išimčių. Paskolos teikėjas negali reikalaut mokėti didesnių palūkanų, o ir apskritai kiekvienoje greitųjų kreditų bendrovių svetainėje nematysite viršijančios šios ribos, nes paprasčiausiai iškart būtų sulaukta priežiūros institucijų dėmesio. Jeigu matote, kad paskolos sutartyje yra nurodomos palūkanos, viršijančios leistiną normą, tai nedelsiant kreipkitės į patį kreditorių, jog klaida būtų ištaisyta, jog jeigu vis dėlto pagal jį tai yra normalu – kreipkitės į atitinkamas institucijas.

Neretai paskolų teikėjai imasi itin drastiškų ir svarbiausia – neleistinų priemonių, siekiant atgauti savo pinigus. Viena iš jų – reikalavimas įkeisti turtą. Būtina pabrėžti – vartojimo kreditas yra suteikiamas be jokio turto įkeitimo ir jeigu sutarties sudarymo metu nebuvo tokio reikalavimo, tai ir mokumo galimybėms suprastėjus, jų negali atsirasti. Paprasčiausiai, joks kreditorius negali reikalauti įkeisti kažkokį turtą jeigu vėluojate grąžinti skolą. Toks reikalavimas yra pažeidžiantis vartotojų teises, o ir apskritai žvelgiant iš šalies, šis reikalavimas yra neadekvatus. Būtinai atsisakykite perleisti savo turtą, nes jo niekas negali reikalauti be teismo nuosprendžio.

Delspinigių suma yra apibrėžiama ties 0,05 proc. per dieną. Tai reiškia, jog jeigu jūs vėluojate grąžinti kreditą, tai paskolos teikėjas negali prašyti sumokėti didesnių delspinigių ar kitų netesybų negu ši procentinė išraiška, kuri skaičiuojama pagal suteiktą paskolos sumą. Jeigu pastebėjote, jog kreditorius imasi šių neleistinų veiksmų, tai tikrai nesėdėkite sudėję rankų ir priminkite jo pareigą laikytis mūsų šalyje galiojančių įstatymų.

Vienas dažniausiai pasitaikančių atvejų kai pasiskolinama iš neaiškių paskolų teikėjų tai – reikalavimas gražinti skolą į kito asmens sąskaitą. Jeigu jūs paskolą gavote iš vieno asmens, tai būtinai kredito sumą ir kitus sutartus mokesčius perveskite į tą pačią banko sąskaitą, iš kurios jums buvo pervesta paskolos suma, nes kitu atveju, kredito teikėjas galės įrodyti, jog jūs jam skolos iki šiol negrąžinote.

Nevenkite domėtis aktualia informacija, nes tik tokiu būdu apsisaugosite nuo žalingų finansinių sandorių ar įvairių neteisėtų kreditorių reikalavimų.