Verslo reklamavimas internete

Vis didesnė dalis Lietuvos verslo persikelia į internetą. Tai nebe naujovė, o privalumas ir netgi būtinybė. Šiandien kokybiškas paslaugas įprasta reklamuoti paieškos sistemose, socialiniuose tinkluose, forumuose, o dabar ir reklaminiuose portaluose.

Reklaminiai portalai? Ar tikrai?

Klaidinga manyti, jog bet kokia reklama yra gera reklama. Galbūt todėl šiandien internete gausu įvairiausio SPAM‘o, lietuviškai dar vadinamo reklaminio šlamšto. Kai informacinių šaltinių internete tiek daug, tiek užsakovams, tiek savo srities specialistams ir net įmonėms darosi vis sunkiau rasti tinkamą reklamos sprendimą. Įprastos reklamos padeda atkreipti tik dalį žmonių dėmesio ir tik retais atvejais tai padeda parduoti paslaugas.

Tuo tarpu reklaminiai portalai, pavyzdžiui, Reklamele.lt siūlo itin patrauklią bendradarbiavimo išeitį. Tai portalas, skirtas įmonėms bei laisvai samdomiems darbuotojams, kurie siekia reklamuoti savo siūlomas paslaugas, prekes ar produktus. Visi specialistai vienoje vietoje!

Kokia nauda iš to Jums?

Jei turite nuosavą verslą ir teikiate paslaugas, tikriausiai norėsite, kad jūsų verslo reklama būtų lengvai matoma klientams, kurie ir ieško būtent jūsų pagalbos. Informacinio pobūdžio reklaminiai portalai vilioja ne tik laisvai samdomus darbuotojus ar įmones, bet ir paslaugų užsakovus, kurie siekia surasti kokybiškas paslaugas. Didelis ir tikslus lankytojų srautas didina pardavimus, todėl ši reklamos išeitis yra inovatyvi.

Nesvarbu, ar tai paslaugos, ar konkrečios prekės, Reklamele.lt ir vienos, ir kitos rūšies verslui suteikia unikalų reklamos sprendimą, orientuotą ne į paprastų žmonių, o į konkrečių klientų auditoriją. Kuo daugiau žmonių ieškos šių paslaugų, tuo didesnė kyla galimybė parduoti.

Ar verta?

Internete gausu ne tik vertingos informacijos, bet ir kokybiškų paslaugų ar prekių. Visa tai pateikiama reklamos forma, kuria užterštas beveik visas internetas. Tokioje plačioje erdvėje specialistams darosi vis sunkiau surasti užsakovų, o užsakovams – profesionalių paslaugų. Būtent taip reklaminiai portalai padeda išspręsti problemą. Jie klientui pateikia aktualią informaciją, o verslo savininkams – pelningą išeitį.

Reklamą galima sukurti įvairiai, tačiau geriausia orientuotis į tikslinę auditoriją, kuriai nereikia per prievartą siūlyti paslaugų, kuri ieško savo srities specialistų ir kokybiškų paslaugų.

Koks SEO tekstų rašytojas yra geras rašytojas?

Jūsų įmonės svetainei reikalingas geras ir įdomus turinys? Norite, kad Jūsų svetainė būtų randama paieškos sistemose? Norite sulaukti daugiau lankytojų ir dar daugiau pirkėjų? Jums reikalingas SEO tekstų rašytojas. Tai profesionalus asmuo, galintis padėti populiarinti Jūsų svetainę, kurdamas specialius paieškų sistemoms patinkančius tekstus. Galite pamanyti, kad SEO tekstai yra paprastas užsiėmimas, tačiau, kad būtų pasiektas geras rezultatas, reikia rinktis tik profesionalias ir kokybiškas SEO paslaugas. Kaip žinoti, ar internete rastas SEO rašytojas yra geras ir patikimas?

Patirtis

Pirmiausia, kiekvienas save gerbiantis rašytojas, siūlydamas savo paslaugas turi pasidalinti savo jau nudirbtais darbais. Tai gali būti jo tekstų pavyzdžiai, puslapių, kuriems jis kūrė tekstus adresai. Taip pat savo svetainėse rašytojai nuolat rašo naujus SEO tekstus, kuriuos galite skaityti ir vertinti jų rašymo kokybę. Manote, kad ne visi rašytojai nori dalintis savo darbais viešai? Visada galima paprašyti, kad toks žmogus atsiųstų savo tekstų pavyzdžių. Tačiau ar tai geras internetinių tekstų rašytojas, jei jo tekstų pavyzdžių nėra internete?

Kokybė

Prieš užsakant iš rašytojo tekstus, patartina pasiteirauti, ar jis kuria kokybiškus tekstus ar visiškus SEO. Jei Jums reikia SEO tekstų, kuriais norite užpildyti savo puslapį, patartina užsakyti kokybiško turinio tekstus, kuriuos labiau vertina Google paieškos sistemos. Taip ne tik užtikrinsite papildomų lankytojų per paieškos sistemas, tačiau ir išlaikysite savo svetainės gerą įvaizdį. Neverta pamiršti, kad kuo rašytojas labiau geba kurti kokybiškus tekstus, tuo daugiau papildomų lankytojų jis Jums gali pritraukti. Kadangi gero turinio tekstą visada malonu skaityti, o nuobodus tekstas gali skaitytojo ir „neužkabinti“.

Kaina

Vienas pagrindinių kriterijų, renkantis rašytoją, žinoma, yra kaina. Nuo ko ji priklauso? Dažniausiai nuo laiko, per kurį bus paruošiami Jūs tekstai ir nuo jų kokybės. Jei Jums paslaugų reikia itin greitai ir vos per kelias dienas Jūs jau norite gauti savo užsakymą, tikėtina, kad tekstų rašytojas už tai paprašys ir kiek didesnės sumos nei įprasta. Kada galima gauti nuolaidą? Dažniausiai tuomet, kai esate nuolatinis užsakovas. Rasti savo nuolatinį SEO tekstų rašytoją yra puikus būdas ne tik užtikrinti sau kokybiškesnes suteiktas paslaugas, bet ir šiokią tokią nuolaidą ar privilegijas.