Vestuviniai žiedai – parduotuvėje ar pas juvelyrą?

vestuviniai žiedaiVestuviniai žiedai – vienas nuostabiausių pirkinių kiekvieno žmogaus gyvenime. Dėl to nenuostabu, jog jokie kiti vestuviniai atributai būsimiesiems jaunavedžiams nesuteikia tiek daug minčių, emocijų bei diskusijų: norima, kad žiedai būtų aukščiausios kokybės, tačiau, žinoma, neviršytų vestuvėms skirto biudžeto. Tačiau kaip viską suderinti, nedarant nuolaidų žiedų estetiniam patrauklumui? Atsakymas paprastas – nepagailėti laiko paieškoms. Pristatome Jums tris kelius, kuriais gali būti įsigyjami vestuviniai žiedai – juvelyrikos parduotuvės, internetas arba individualios juvelyro paslaugos.

Labiausiai paplitęs vestuvinių žiedų įsigijimo būdas – juvelyrikos parduotuvėje. Įsigydami žiedus tokiu būdu, galite būti tikri, kad Jums bus pasiūlytas itin platus asortimentas, patenkinantis itin įvairius poreikius, skonį bei piniginės storį. Juvelyrikos parduotuvės yra plačiai paplitusios visoje Lietuvoje ir gali būti rastos tiek didžiuosiuose miestuose (vestuviniai žiedai kaune, vestuviniai žiedai šiauliuose, vestuviniai žiedai vilniuje), tiek mažesniuose miesteliuose.

Kitas, dar tik pamažėle populiarumo pagreitį įgaunantis būdas – vestuviniai žiedai internetu. Įsigydami žiedus internetu galite sutaupyti laiko ir energijos, kurie tampa tokie svarbūs vestuviniu laikotarpiu. Be to, įsigydami žiedus internetu į savo rankas galite perimti kainos kontrolę, kadangi begalinėse interneto platybėse galite lengvai palyginti skirtingas kainas, už kurias rinkoje yra parduodami vestuviniai žiedai. Pigiau ne visada yra geriau, tačiau galite būti tikri, kad įsigydami žiedus internetu tikrai galite sutaupyti.

Paskutinis, tradiciniu vadinamas, būdas, kuriuo gali būtų įsigyjami vestuviniai žiedai – juvelyro paslaugos.  Įsigydami žiedus šiuo būdu galite būti tikri, kad juvelyras patenkins pačias didžiausias Jūsų svajones ir įsivaizdavimą, kaip turėtų atrodyti Jūsų tobuli vestuviniai žiedai. Kaina šiuo atveju, žinoma, gali išaugti, tačiau tai menka problema, turint omenyje nuostabų jausmą, apimsiantį Jus, kai ant Jūsų pirštų bus užmauti svajonių žiedai. Vestuviniai žiedai iš volframo – šiuo metu vienas iš populiariausių pasirinkimų – taip pat gali tapti Jūsų pasirinkimu, kadangi juvelyrai yra savo srities profesionalai, todėl priima net ir didžiausią įššūkį primenančius užsakymus.

Tikimės, kad ši trumpa apžvalga, pristatanti būdus, kuriais gali būti įsigyjami vestuviniai žiedai, Jums padės priimti patį tinkamiausią, sprendimą. Esame tikri, kad išsirinkti žiedai džiugins ne tik tuoktuvių akimirką, kuomet skambės vestuviniai įžadai, bet ir visa likusį gyvenimą.

Vestuvinės suknelės paieškos: nuomoti ar pirkti?

vestuvinių suknelių nuomaVestuvės – kiekvienos mergaitės, merginos, o vėliau moters svajonių diena, kai ji yra pati gražiausia pasaulyje princesė. Tam labai svarbų vaidmenį vaidina vestuvinė suknelė. Kai kurios damos ilgus metus žino, kokiu apdaru kadanors vilkės savo vestuvių dieną, o kitos, ima jo ieškoti artėjant svarbiai datai. Nesvarbu, ar jau žino, ar dar tik ieško savo išsvajotos suknelės, kiekvienai tenka atsakyti į svarbiausią klausimą: geriau vestuvinės suknelės nuoma ar pirkimas?

Pirkti verta dėl atsiminimų

Tai turbūt pagrindinė priežastis, kodėl merginos renkasi pirkti vestuvinę suknelę. Kai mintyse susikurtas vestuvinės suknelės vaizdas nesutinkamas jokiame nuomos punkte, tenka rinktis pirkimą arba siuvimą. Labai svarbu tiksliai žinoti, kokios suknelės ieškote. Dažniausiai merginos, kurioms vestuvinių suknelių nuoma neatrodo geras sprendimas, pirkti savo vestuvių drabužį renkasi todėl, jog nori suknelę pasilikti atsiminimui. Kartais moterys mano, jog vestuvės yra ta diena, kai nuotaka turi vilkėti jai sukurtą suknelę, o vėliau ją galima laikyti namuose kaip atsiminimą. Be to, nemažai nuotakų Lietuvoje vis dažniau puoselėja tradiciją ne tik vestuvinę suknelę pasilikti atsiminimui, bet ir perduoti ją atžaloms.

Nuoma atveria galimybes

Tačiau tos moterys, kurios dar tiksliai nežino, kokia suknele norės žengti prie altoriaus, dažniausiai apsilanko įvairiuose nuomos punktuose, tokiuose kaip www.vestuviukarstine.lt ir ne retai randa savo svajonių suknelę. Vestuvinių suknelių nuoma yra puikus pasirinkimas pirmiausiai todėl, kad tai yra gerokai pigesnis pasirinkimas. Dažniausiai suknelę pirkti kainuoja gerokai brangiau nei nuomoti. Tuo tarpu nuomos punkte rasite pačių įvairiausių stilių suknelę. Už nustatytą biudžetą galbūt išsirinksite šių metų naujausią dizainerio darbą, kurio niekaip negalėtumėte sau leisti, jei norėtumėte suknelę pirkti. Be to, nuomos punkte visuomet Jums padės profesionalūs konsultantai, o prireikus nedidelių suknelės korekcijų, nuomos punkte dirbantys siuvėjai ras sprendimą bet kurioje situacijoje.

Dažniausiai vestuvinės suknelės nuomą renkasi tos moterys, kurios mėgsta, jog viskas būtų atlikta nepriekaištingai. Prieš vestuves suknelė jau pasiekia nuotakos namus, vyksta paskutiniai primatavimai, o po svarbios šventės, nereikia rūpintis suknelės valymu ir taisymu.

Bateliai vestuvėms: kaip pasirinkti?

Kuomet jaunoji galvoja, kaip atrodys per vestuves, didžiausias dėmesys yra sutelkiamas ties suknele. Logiška, kadangi jos svečiai mato daugiausiai, o ir šiaip reta mergina turi daugiau progų apsirengti ilgą ir pūstą suknelę, kuri patraukia visų aplinkinių žmonių dėmesį. Tačiau bateliais vestuvėms, aksesuarai ir net rankinės taip pat turi būti pasirenkamos atidžiai. Labai svarbu, kad viskas būtų suderinta. Tik iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad derinimas labai paprastas. Atsižvelkite į tai, kad prie ilgos baltos suknelės priderinti tam tikrus dalykus tikrai nebus taip paprasta. Klausimas, kokie bateliai vestuvėms tinka labiausiai ir kaip juos pasirinkti.

Kiek kainuoja?

Bateliai vestuvėms kainuoja lygiai tiek pat, kaip ir visi kiti įprasti batai. Viskas priklauso nuo kiekvieno žmogaus norų ir poreikių. Tuo pačiu siūlome nusistatyti pinigų sumą, kurią planuojate išleisti batams. Tai pavyks greičiau atrasti Jums labiausiai tinkamą variantą.

Kokia spalva dominuoja?

Dažniausiai per vestuves vengiama juodos spalvos, tad nieko keisto, kad ir juodi bateliai – nėra tas ypač dažnas pasirinkimas. Geriausia, kai bateliai yra šviesių spalvų. Taip jie derės prie suknelės ir atrodys skoningai.

Kokio modelio bateliai geriausi?

Pasakyti, kokio modelio bateliai geriausi yra gana sunku, kadangi viskas remiasi į tai, kokia yra moters figūra ir panašiai. Jeigu panelė yra labai aukšta, logiška, kad ji nenorės ypač aukštų batų. Tuo pačiu trumpų kojų savininkės nori aukštakulnių. Taigi, šiuo atveju reikia daugiausia dėmesio kreipti į kiekvienos moters sudėjimą.

Kur yra patogumas?

Svarbiausia, kad pasirinkti bateliai būtų kuo patogesni. Jaunoji savo vestuvių dieną sulauks labai daug dėmesio, tad reikia, kad jį galėtų priimti nesijausdama nemaloniai.

Ar turėti atsarginius?

Jeigu planuojate per vestuves dėvėti aukštakulnius batelius, tokiu atveju rekomenduojame turėti ir atskirus batus, kuriuos galėsite persimauti. Laiveliai arba kitaip vadinamos balerinos – geriausias pasirinkimas. Su jais bus labai patogu šokti.

Pasirinkite tokius batelius, kurie bus ne tik gražūs, tačiau tuo pačiu ir patogūs. Juk tikrai įmanoma atrasti tokius, kurie puikiai suderina šiuos du faktorius.

Patarimai, kad vestuvių nuotraukos gautųsi puikiai

Norisi, kad gražiausioji diena jūsų gyvenime būtų tobula. Deja, vestuvių dieną neišvengiamai tenka susidurti ir su stresinėmis situacijomis, o neretai jaunieji į kiekvieną, net ir nedidelį nesklandumą, reaguoja aštriai. Visgi, pasinaudoję profesionalaus vestuvių planuotojo paslaugomis jūs atsikratysite dalies streso ir padidinsite tikimybę, kad gražioji šventė praeis tobulai.

Verta prisiminti, kad didelę ir labai svarbią šventės dalį užima vestuvinė fotosesija bei nuolatinis fotografavimasis. Turbūt ne kartą esate girdėję tokį pasakymą: „Ach, kaip gaila, kad nepasamdėme geresnio fotografo“. Dažniausiai taip sako tie jaunieji, kurie pagailėjo daugiau investicijų profesionaliam fotografui ir išsirinko pigiausius paslaugų tiekėjus ar, kai kuriais atvejais, netgi draugus. Be abejo, nieko blogo, jeigu jūsų artimieji jus fotografuos vestuvių šventės metu, tačiau jie negali atstoti profesionalaus fotografo darbo.

O dabar pateiksime keletą svarbių patarimų, padėsiančių jums puikiai atrodyti nuotraukose ir pasiruošti savo šventei:

Gerai išsimiegokite prieš didžiąją dieną. Vestuvių nuotraukos bus puikios, jeigu jūs atrodysite žvaliai ir daug šypsositės. Neišsimiegojus, ne tik gali būti pajuodę paakiai, bet ir šypsotis norėsis kur kas mažiau. Dažnai tokius dalykus padės paslėpti makiažas, bet ne visada. O kas, jeigu fotografas užklups jus bežiovaujančius? Tai neatrodys stulbinančiai, taigi, nuotraukas teks ilgai tobulinti skaitmeniniu būdu.

Vestuvių metu bus nemažai tokių akimirkų, kurias verta sustabdyti. Pavyzdžiui, kai mausite vienas kitam žiedus arba dėsite parašą registracijos knygelėje. Neskubėkite to daryti automatiškai, geriau šiek tiek stabtelėkite, papozuokite, įsijauskite. Tai padės specialistui jus tinkamai nufotografuoti. Šį principą galima taikyti ir per balandžių leidimo ceremoniją – neskubėkite, šiek tiek pažaiskite su šiais paukšteliais – labai svarbu, kad matytųsi nuoširdi jūsų šypsena ir džiaugsmas.

Kalbant apie drabužius ir avalynę – reikia suderinti grožį su patogumu. Be abejo, tokią dieną pats svarbiausias drabužėlis yra jaunosios vestuvinė suknelė. Visgi, ji turi būti ne tik unikali ir graži, tačiau būtų idealu, kad dar ir nevaržytų jaunosios judesių. Patogumas gali būti suderintas su grožiu. Tą patį galime pasakyti ir apie avalynę – jeigu turite vienus labai gražius batelius, su kuriais tikrai nepavyks trepsėti šokių aikštelėje iki ryto, tuomet įsigykite papildomus, gal kiek paprastesnius, tačiau gerokai patogesnius smagiems, nesibaigiantiems šokiams.

Vestuvių maršrutas turi būti suderintas taip, kad nereikėtų per ilgai sėdėti automobilyje. Nuotraukos atrodys gražiau įvairiose vietose – gamtoje, bažnyčioje, šalia išnuomotos vakarinės vilos, šokių aikštelėje. Jeigu pusė nuotraukų bus automobilyje, atrodys, jog vestuvių fotografas visą savo darbą atliko per valandą.

Būkite kupini meilės ir daug šypsokitės. Nusiteikite, kad atsiras kokių smulkių ir neplanuotų nesklandumų. Dėl to nereikėtų raukytis, pažiūrėkite į viską su humoru. Patikėkite, žmogaus požiūris į netikėtumus tikrai aiškiai atsispindi vestuvių nuotraukose. Neslėpkite savo jausmų vienas kitam, spindėkite meile ir nebijokite, kad kas nors į jus ne taip pažiūrės – tai gražiausia jūsų gyvenimo diena ir jūs turite pademonstruoti savo šilumą ir meilę savo sielos draugui. Tai garantuos šiltą atmosferą ir tobulas vestuvių nuotraukas.