Padangos pigiau internetu – ne mitas

padangos pigiauSunku būtų rasti žmogų, kuris nenorėtų pigiau ir greičiau įsigyti kokybiškų puikios būklės padangų. Tai vienos būtiniausių prekių automobiliams, apie kurių įsigijimo principus aktualu susipažinti kiekvienam save gerbiančiam vairuotojui. Padangos pigiau gali būti parduodamos daugelyje vietų, tačiau internetu visa tai atlikti ne tik greičiau, bet ir ekonomiškiau. Tokios padangos tarnaus ilgiau ir kur kas efektyviau.

Daugelis gyventojų visame pasaulyje kiekvieną dieną perka įvairaus pobūdžio prekes internetu. Šiandien visa tai įprasta, tad nenuostabu, jog padangos pigiausiai parduodamos ir šioje erdvėje. Virtualiose prekybos vietose galima rasti nepaprastai daug automobiliui būtinų prekių iš visos Lietuvos. Padangos pigiau Kaune ir padangos pigiau Klaipedoje lygiai taip pat gali būti surastos vos vienos internetinės užklausos pagalba. Tam paprastai pasitelkiama Google paieškos sistema arba specializuota internetinė svetainė, pavyzdžiui padangos pigiau melga internetiniame puslapyje gali būti surastos kur kas greičiau ir efektyviau.

Kad naujų padangų paieška neužtruktų ilgai, svarbu šį procesą atlikti taisyklingai. Viskas, ką reikia žinoti, yra tinkamas raktinių žodžių junginys, pagal kurį ieškoma tam tikra prekė ar paslauga. Pavyzdžiui „padangos pigiau Vilnius“ – tokio pobūdžio užklausa parodys tinkamiausius padangų pasiūlymus Vilniaus mieste, o „padangos pigiau Panevezys“ – Panevėžyje. Tokiu pačiu principu atlikta naudotų padangų paieška atrodytų taip: „padangos pigiau naudotos“. Visa tai leidžia kur kas detaliau ieškoti tokių prekių ir paslaugų, kurios yra aktualiausios ir prieinamiausios bet kuriam vairuotojui, tad tokiu būdu įsigytos padangos pigiau bus tinkamiausios ir kokybiškiausios.

Ne visos padangos yra vienodos kainos, kokybės, būklės ir specifikacijų. Visa tai ženkliai įtakoja jų pasirinkimą, tačiau iš neapsakomai gausios prekių pasiūlos galima lengvai ir gana nesudėtingai atsirinkti sau geriausiai tinkančias padangas, ir visa tai galima padaryti kur kas pigiau. Kad tokių padangų paieška būtų sėkminga, aktualu ir būtina ieškoti protingai. Neverta apsiriboti pirmiausiai surastu pasiūlymu, mat padangos pigiau parduodamos ne vienoje prekybos vietoje, jų gali tekti paieškoti ir kitur.

Kaip ir bet kuri kita prekė, taip ir padangos pigiau gali būti įsigyjamos visai nesudėtingai. Tai procesas, kurio metu be jokių pastangų galima rasti ekonomiškai naudingą naujų padangų pasirinkimą savo automobiliui. Tam tikros padangos pigiausios kainos pasiūlymą rasti nesunku internete, kur ne vienas prekybininkas talpina tokio pobūdžio skelbimus naujų klientų ratui.

Padangos: ką reikėtų žinoti kiekvienam vairuotojui

Analizuojant lietuvių vairuotojų elgesį bei požiūrį, galima daryti išvadą, jog dalis mūsų nesame atsakingi kelyje bei aplaidžiai žiūrime į automobilio techninę būklę. Padangos – viena iš tų jautrių sričių, kuriai nematome reikalo leisti pinigų bei dažniausiai prisimename tik tada, kai ateina įstatymiškai nustatytas laikas keisti automobilio „avalynę“ (vasarinių bei žieminių padangų keitimas). Tinkamos bei kokybiškos padangos gerina sukibimą su keliu, o tai užtikrina kelionės saugumą bei vairavimo komfortą. Ką apie šią svarbią automobilio detalę privalu žinoti kiekvienam vairuotojui?

Padangų „šifravimas“

Ant padangų parašytos raidės bei skaičiai – iš pažiūros nieko nereiškiantis simbolių kratinys – talpina daug informacijos – tereikia mokėti perskaityti.

Po užrašu „DOT“ seka padangų pagaminimo metai. Skaitykite nuo galo: du paskutiniai skaitmenys – metai, du pirmieji – pagaminimo savaitės. Iškart po šitos analizės, kyla klausimas: „O kiek gi laiko tarnauja padangos?“. Objektyvus kriterijus – protektoriaus gylio matavimas (yra tam tikri standartai: žieminėms – ne mažiau nei 3 mm, vasarinėms – 1,6 mm), tačiau, dėl savo bei aplinkinių saugumo, nerekomenduojama laukti iki priartėjimo prie leidžiamos ribos. Vairuotojai turi stebėti, ar nepasikeitė automobilio stabilumas kelyje – tai gali būti ženklas, jog atėjo laikas keisti padangas. Savaime suprantama, jog padangų tarnavimo laikas priklauso nuo individualių vairavimo ypatumų bei nuvažiuotų kilometrų skaičiaus, tačiau bent 2 sezonus važinėti naujomis padangomis tikrai galima.

„R15“ (ar kitas skaičius) rodo, kokio dydžio ratlankis yra tinkamas šiai padangai montuoti. 205/50 (vėlgi, skaičiai gali būti kitokie) – plotis bei profilis (šoninės padangos sienelės santykis ir pločio santykiai). Ši informacija nėra skirta vien tik smalsumui patenkinti – tuo vadovaujantis, automobiliui išrenkamos tinkamos padangos (tai ypač patogu apsiperkant internetinėse parduotuvėse).

Atitinkami paveikslėliai nurodo, kokiam sezonui padangos skirtos – vasarinės, žieminės ar universalios. Tai itin praverčia, kai garaže guli keletas padangų komplektų ir jūs tiesiog nesate tikras, kurios kuriam metui tinkamos.

Tinkama padangų eksploatacija bei priežiūra

Kaip jau buvo minėta, padangų „gyvenimo“ trukmę didžiąja dalimi lemia mūsų vairavimo ypatumai (aišku, niekas nėra apdraustas nuo nemalonių netikėtumų kelyje). Stenkimės važinėti kiek įmanoma ramiau, vengti staigaus stabdymo, atsargiai apvažinėti kliūtis („gulinčius policininkus“, bėgius ir panašiai). Didelė automobilio apkrova taip pat mažina padangų eksploatacijos laiką. Būtina reguliariai tikrinti padangų slėgį (bent kas du mėnesius) bei ratų suvedimą.