Nedidelis kreditas – nedidelei, bet veiksmingai reklamai

Asmeniniam verslui visada reikalingas galingas spyris į minkštąją, po kurio verslas pajuda iš vietos. Vieni tą spyrį pajunta pačiu blogiausiu metu ir blogiausiomis aplinkybėmis, kai atrodo, kad blogiau ir būti negali. Kitiems tas spyris gali būti visai malonus ir smagus. Mes pasisakome už smagųjį variantą – taiklią ir efektyvią reklamą. Deja, nemokamai tokios – nepasidarysite. … Read moreNedidelis kreditas – nedidelei, bet veiksmingai reklamai

Ar vis dar efektyvi lauko reklama?

Šiuolaikiniai miestai tiesiog raibsta nuo reklamos. Kur tik pasuki žvilgsnį, pamatai įmantrų logotipą. Štai ir tentas, reklaminė iškaba nauja. Autobusų stotelėje persiskaitai apie artėjančius renginius, autobuse per televizorių sužinai apie vykstančias akcijas ir vaistų nuolaidas. O kur dar kiekvienos individualios parduotuvės iškabos, plakatai, lentos ir kita reklaminė atributika, kurios vienintėlis tikslas – įvilioti tave į … Read moreAr vis dar efektyvi lauko reklama?

Ar vis dar populiarūs ir reikalingi reklaminiai stendai?

Įėję į parduotuvę dažnai atkreipiame dėmesį ne tik į prekes, jų pakuotes, bet taip pat nemažiau svarbu, kur ir kaip tos prekės išdėstytos. Šiuo atveju pasitarnauja reklaminiai stendai. Įmonės nori ir stengiasi, kad jų prekės būtų greičiau pastebėtos ir įvertintos, t.y. nupirktos. Yra labai daug reklaminių stendų variantų. Galite rinktis skirtingas medžiagas, individualius dizainus arba … Read moreAr vis dar populiarūs ir reikalingi reklaminiai stendai?