Ar vis dar populiarūs ir reikalingi reklaminiai stendai?

Įėję į parduotuvę dažnai atkreipiame dėmesį ne tik į prekes, jų pakuotes, bet taip pat nemažiau svarbu, kur ir kaip tos prekės išdėstytos. Šiuo atveju pasitarnauja reklaminiai stendai. Įmonės nori ir stengiasi, kad jų prekės būtų greičiau pastebėtos ir įvertintos, t.y. nupirktos.

Yra labai daug reklaminių stendų variantų. Galite rinktis skirtingas medžiagas, individualius dizainus arba tiesiog esamus šablonus. Viskas priklauso nuo turimų ir galimų skirti reklamos kampanijos lėšų bei noro sudominti klientus. Išskirtinis dizainas, t.y. reklaminio stendo maketas visuomet sudomins klientą ir tikėtina, kad jis tokią prekę įsidės į savo pirkinių krepšelį.

Apskritai reklaminiai stendai yra viena dažniausiai naudojamų reklamos formų. Suprantama, nes jie patogūs ir universalūs. Juos galite naudoti ir parduotuvėse, ir kavinėse, ir dalyvaudami tam tikruose renginiuose ar tiesiog reprezentuodami savo įmonę ir jos produkciją biure. Dar vienas būdas, kodėl verta įsigyti reklaminį stendą – šiuo metu itin aktyviai vykdomos akcijos ir nuolaidos ar jų kampanijos. Labai svarbu, kad reklaminiai stendai būtų pastatyti matomoje vietoje, kad už jo kliento akis greitai užkliūtų. Tam gali būti skirtos ir vietos šalia pastatų ar tiesiog kelio pakelėse. Žinoma, jeigu pasirenkamas nemažo formato reklaminis stendas, kuris montuojamas lauke, tuomet jam gali prireikti apšvietimo arba jis pats gali būti šviečiantis.

Jei rinksitės reklaminį stendą, reprezentuojantį tam tikrą paslaugą ar produktą, pastebėsite, kad jie gali būti vienpusiai arba dvipusiai. Savaime suprantama, kad pastarieji turės didesnį pasisekimą, nes tas pats žmogus gali pamatyti Jūsų reklamą net du kartus (pvz.: važiuodamas į darbą ir grįždamas namo atgal iš jo) arba du skirtingi žmonių srautai. Pasikartojančią žinutę žmonės žymiai greičiau įsimena, todėl taip pat gali nutikti ir su Jūsų įmonės pavadinimu, skelbiama akcija, pristatomu nauju produktu ar paprasčiausiai skelbiama naujove rinkoje.

Taigi atminkite, kad reklaminiai stendai yra ne tik labai populiari, bet ir ne mažiau veiksminga priemonė pristatyti ir reklamuoti produktus ar skelbti tam tikrą informaciją. O kokį reklaminį stendą pasirinkti, viskas priklauso nuo Jūsų finansinių galimybių ir turimos vizijos.

Leave a Comment