Elektriniai radiatoriai: ne taip brangu ir pavojinga, kaip iki šiol galvojote

Nedaug beliko tos vasaros: žiūrėk tuoj papūs vėsus rudens vėjelis ir teks pradėti dairytis šiltesnių rūbų. O, temperatūrai nukritus dar žemiau, ir su nekantrumu laukti, kada prasidės centralizuoto šildymo sezonas mieste. Tik nereikia pavydėti tiems, kurie gyvena nuosavuose namuose ir oro temperatūrą gali reguliuoti kada tik panorėję. Elektriniai radiatoriai, leidžiantys pasiekti komfortišką temperatūrą namuose, jūsų … Read moreElektriniai radiatoriai: ne taip brangu ir pavojinga, kaip iki šiol galvojote

Termoputa padarys taip, jog jūsų sienų šiltinimas būtų įgyvendintas be jokių problemų!

Akivaizdu, kad individualaus namo statymo procesai susideda iš daugybės įvairiausių niuansų, iš daugybės skirtingų veiklų, kurios ne vien tik, kad kuria puikų bendrąjį vaizdą, tačiau iš viso, be kurių tam tikri elementai tiesiog atrodo neįmanomi. Norime pastebėti tai, kad, tarkime, kas iš to, kaip puikiai atrodys namas, jeigu sienų šiltinimas, bei panašios paskirties paslaugos nebus … Read moreTermoputa padarys taip, jog jūsų sienų šiltinimas būtų įgyvendintas be jokių problemų!

Kiek funkcijų turi židiniai?

Žodis „židinys“ turi ne vieną reikšmę. Tai ne tik šildymo prietaisas, bet ir vieta, apie kurią kas nors susitelkia, tam tikras traukos centras. Visgi nesunku įžvelgti šių reikšmių artimumą – prie židinio jauku ir gera, tad jis suburia artimuosius. Kodėl židinio vaizdinys toks jaukus ir užburiantis? Pabandykime tai išsiaiškinti. Be abejonės, pagrindinė židinio funkcija yra … Read moreKiek funkcijų turi židiniai?

Kokybiška santechnika: kaip išsirinkti patikimą specialistą?

Visi santechnikos darbai reikalauja specifinių žinių ir didelės praktinės patirties, todėl, siekdami aukščiausio rezultato, bendradarbiaukite su patikimu ir savo darbą išmanančiu specialistu. Deja, daugelis mūsų nusprendžia naudotis mažai žinomo santechniko paslaugomis, siūlančio aukščiausio lygio paslaugas už žemiausią kainą. Nepamirškite, kad prastai įgyvendinta santechnika netolimoje ateityje sukels itin daug sunkumų ir pareikalaus išties didelių išlaidų. Rinkitės … Read moreKokybiška santechnika: kaip išsirinkti patikimą specialistą?