Auksiniai žiedai internetu: patogesnis ir lengvesnis pasirinkimas

Jau ilgą laiką galvojate apie galimybę atnaujinti savo papuošalų kolekciją, ją papildant originaliais auksiniais žiedais? Tačiau pastaruoju metu neturite tiek daug laisvo laiko, kad galėtumėte reguliariai lankytis juvelyrinėse parduotuvėse? Tokiu atveju nepamirškite, kad moteriški auksiniai žiedai internetu gali būti įsigyti daug paprasčiau ir greičiau nei bet kuriuo kitu būdu. Ir taip, jūs tikrai nesuklydote – … Read moreAuksiniai žiedai internetu: patogesnis ir lengvesnis pasirinkimas

Vestuviniai žiedai – parduotuvėje ar pas juvelyrą?

Vestuviniai žiedai – vienas nuostabiausių pirkinių kiekvieno žmogaus gyvenime. Dėl to nenuostabu, jog jokie kiti vestuviniai atributai būsimiesiems jaunavedžiams nesuteikia tiek daug minčių, emocijų bei diskusijų: norima, kad žiedai būtų aukščiausios kokybės, tačiau, žinoma, neviršytų vestuvėms skirto biudžeto. Tačiau kaip viską suderinti, nedarant nuolaidų žiedų estetiniam patrauklumui? Atsakymas paprastas – nepagailėti laiko paieškoms. Pristatome Jums … Read moreVestuviniai žiedai – parduotuvėje ar pas juvelyrą?

Vestuvinės suknelės paieškos: nuomoti ar pirkti?

Vestuvės – kiekvienos mergaitės, merginos, o vėliau moters svajonių diena, kai ji yra pati gražiausia pasaulyje princesė. Tam labai svarbų vaidmenį vaidina vestuvinė suknelė. Kai kurios damos ilgus metus žino, kokiu apdaru kadanors vilkės savo vestuvių dieną, o kitos, ima jo ieškoti artėjant svarbiai datai. Nesvarbu, ar jau žino, ar dar tik ieško savo išsvajotos … Read moreVestuvinės suknelės paieškos: nuomoti ar pirkti?

Bateliai vestuvėms: kaip pasirinkti?

Kuomet jaunoji galvoja, kaip atrodys per vestuves, didžiausias dėmesys yra sutelkiamas ties suknele. Logiška, kadangi jos svečiai mato daugiausiai, o ir šiaip reta mergina turi daugiau progų apsirengti ilgą ir pūstą suknelę, kuri patraukia visų aplinkinių žmonių dėmesį. Tačiau bateliais vestuvėms, aksesuarai ir net rankinės taip pat turi būti pasirenkamos atidžiai. Labai svarbu, kad viskas … Read moreBateliai vestuvėms: kaip pasirinkti?

Patarimai, kad vestuvių nuotraukos gautųsi puikiai

Norisi, kad gražiausioji diena jūsų gyvenime būtų tobula. Deja, vestuvių dieną neišvengiamai tenka susidurti ir su stresinėmis situacijomis, o neretai jaunieji į kiekvieną, net ir nedidelį nesklandumą, reaguoja aštriai. Visgi, pasinaudoję profesionalaus vestuvių planuotojo paslaugomis jūs atsikratysite dalies streso ir padidinsite tikimybę, kad gražioji šventė praeis tobulai. Verta prisiminti, kad didelę ir labai svarbią šventės … Read morePatarimai, kad vestuvių nuotraukos gautųsi puikiai