Patarimai, kad vestuvių nuotraukos gautųsi puikiai

Norisi, kad gražiausioji diena jūsų gyvenime būtų tobula. Deja, vestuvių dieną neišvengiamai tenka susidurti ir su stresinėmis situacijomis, o neretai jaunieji į kiekvieną, net ir nedidelį nesklandumą, reaguoja aštriai. Visgi, pasinaudoję profesionalaus vestuvių planuotojo paslaugomis jūs atsikratysite dalies streso ir padidinsite tikimybę, kad gražioji šventė praeis tobulai.

Verta prisiminti, kad didelę ir labai svarbią šventės dalį užima vestuvinė fotosesija bei nuolatinis fotografavimasis. Turbūt ne kartą esate girdėję tokį pasakymą: „Ach, kaip gaila, kad nepasamdėme geresnio fotografo“. Dažniausiai taip sako tie jaunieji, kurie pagailėjo daugiau investicijų profesionaliam fotografui ir išsirinko pigiausius paslaugų tiekėjus ar, kai kuriais atvejais, netgi draugus. Be abejo, nieko blogo, jeigu jūsų artimieji jus fotografuos vestuvių šventės metu, tačiau jie negali atstoti profesionalaus fotografo darbo.

O dabar pateiksime keletą svarbių patarimų, padėsiančių jums puikiai atrodyti nuotraukose ir pasiruošti savo šventei:

Gerai išsimiegokite prieš didžiąją dieną. Vestuvių nuotraukos bus puikios, jeigu jūs atrodysite žvaliai ir daug šypsositės. Neišsimiegojus, ne tik gali būti pajuodę paakiai, bet ir šypsotis norėsis kur kas mažiau. Dažnai tokius dalykus padės paslėpti makiažas, bet ne visada. O kas, jeigu fotografas užklups jus bežiovaujančius? Tai neatrodys stulbinančiai, taigi, nuotraukas teks ilgai tobulinti skaitmeniniu būdu.

Vestuvių metu bus nemažai tokių akimirkų, kurias verta sustabdyti. Pavyzdžiui, kai mausite vienas kitam žiedus arba dėsite parašą registracijos knygelėje. Neskubėkite to daryti automatiškai, geriau šiek tiek stabtelėkite, papozuokite, įsijauskite. Tai padės specialistui jus tinkamai nufotografuoti. Šį principą galima taikyti ir per balandžių leidimo ceremoniją – neskubėkite, šiek tiek pažaiskite su šiais paukšteliais – labai svarbu, kad matytųsi nuoširdi jūsų šypsena ir džiaugsmas.

Kalbant apie drabužius ir avalynę – reikia suderinti grožį su patogumu. Be abejo, tokią dieną pats svarbiausias drabužėlis yra jaunosios vestuvinė suknelė. Visgi, ji turi būti ne tik unikali ir graži, tačiau būtų idealu, kad dar ir nevaržytų jaunosios judesių. Patogumas gali būti suderintas su grožiu. Tą patį galime pasakyti ir apie avalynę – jeigu turite vienus labai gražius batelius, su kuriais tikrai nepavyks trepsėti šokių aikštelėje iki ryto, tuomet įsigykite papildomus, gal kiek paprastesnius, tačiau gerokai patogesnius smagiems, nesibaigiantiems šokiams.

Vestuvių maršrutas turi būti suderintas taip, kad nereikėtų per ilgai sėdėti automobilyje. Nuotraukos atrodys gražiau įvairiose vietose – gamtoje, bažnyčioje, šalia išnuomotos vakarinės vilos, šokių aikštelėje. Jeigu pusė nuotraukų bus automobilyje, atrodys, jog vestuvių fotografas visą savo darbą atliko per valandą.

Būkite kupini meilės ir daug šypsokitės. Nusiteikite, kad atsiras kokių smulkių ir neplanuotų nesklandumų. Dėl to nereikėtų raukytis, pažiūrėkite į viską su humoru. Patikėkite, žmogaus požiūris į netikėtumus tikrai aiškiai atsispindi vestuvių nuotraukose. Neslėpkite savo jausmų vienas kitam, spindėkite meile ir nebijokite, kad kas nors į jus ne taip pažiūrės – tai gražiausia jūsų gyvenimo diena ir jūs turite pademonstruoti savo šilumą ir meilę savo sielos draugui. Tai garantuos šiltą atmosferą ir tobulas vestuvių nuotraukas.

Leave a Comment