Maisto papildai sportui: kas tinka moterims?

Šiltuoju metų laiku moterys pradeda ruoštis vasarai, dailinti figūrą ir pirkti naują garderobą. Tame pasiruošime naujam sezonui, dažniausiai nemažai laiko skiriama ir sportui, per žiemą susikaupusioms nuodėmėms atsikratyti. Pradedančios ar jau profesionaliai sportuojančios moterys žino, jog 80 proc. geros savijautos ir rezultatų priklauso nuo mitybos. Todėl ne viena susimąsto apie tai, kad maisto papildai sportui puikiai tinka.

Tačiau prieš imantis pirkti bet kokius papildus parduotuvėje, naudinga sužinoti, ką iš tiesų reikėtų vartoti, kad treniruotės būtų efektyvios ir kaip prisitaikyti prie savo moteriško kūno poreikių. Tam specialistai siūlo rinktis paprastą maisto papildų derinimo tvarkaraštį skirtingam dienos etapui.

  • Rytui. Sportuojant moters organizmą privalu praturtinti omega 3riebalų rūgštimis. Todėl jų teks vartoti kiekvieną rytą pusryčių metu. Taip pat pravartu vartoti subalansuotą vitaminų komplektą bei efektyviai riebalus deginančius maisto papildus, tokius kaip ThermoCore.
  • Pietums. Pietaujant labai svarbu praturtinti organizmą naudingomis rūgštimis. Todėl kiekvieną dieną pietų metų reikėtų vartoti omega3 riebalų rūgštis ir amino rūgštis. Taip sustiprinsite organizmą, praturtinsite jį naudingomis medžiagomis ir leisite atsigauti, pailsėti, pasiruošti vakarui, kad treniruotės metu po darbo nebūtumėte išsekusios.
  • Prieš sportą. Ruošiantis treniruotei, moterims patariami karnitinomaisto papildai sportui. Tai puikus pasirinkimas toms, kurios nori padailinti savo figūros formas. Šio tipo maisto papildai padeda lengviau deginti riebalus ir reguliuoti kūno svorį. Beje, jo galite rasti ir natūraliuose maisto produktuose, tokiuose kaip pienas, avokadas, jautiena.
  • Po sporto. Po intensyvių ar mažiau aktyvių treniruočių naudinga organizmą praturtinti naudingais baltymais. Tam puikiai tinka proteinas. Pastaruoju metu išpopuliarėjo proteino kokteiliai. Jų galima įsigyti kone kiekviename sporto klube arba užsisakyti tiesiai į namus. Moterys ypač mėgsta šiuos papildus paskaninti šviežiais bananais ar braškėmis.
  • Vakare. Grįžusios namo ir uždariusios duris nemanykite, kad savo kūno priežiūra baigta. Prieš miegą Jums vis tiek reikalingi Omega3 maisto papildai sportui. Jie padės organizmui atsipalaiduoti ir tinkamai pailsėti.

Beje, moterys kažkodėl dažnai maisto papildus laiko maisto pakaitalu. Jei norite iš tiesų tinkamo rezultato, negalite atsisakyti maisto ir naudoti vien papildus, nes taip greitai iki jokios treniruotės nebenušliaušite. Suderinusios mitybą, papildus ir sportą  pasieksite geriausių rezultatų.

ponasbicepsas.lt

Leave a Comment