L-karnitinas: kam jo reikia ir ką apie jį žinome?

Šiais laikais  norint būti sveiku ir laimingu žmogumi – reikia skirti kuo daugiau dėmesio sveikatai. Žinoma, greta jos žmonės aktyviai užsiima sportu, kadangi daugelis mediku tvirtina, kad tai tiesiausias kelias į sėkmę. Kadangi gauti reikalingas medžiagas iš maisto šiais laikais gana sunku, natūralu, kad žmonės vartoja papildus, kurių paskirtis yra užpildyti spragas. L-karnitinas buvo atrastas … Read moreL-karnitinas: kam jo reikia ir ką apie jį žinome?

Papildai sportui: pasiekite tobulumą greičiau

Tobulo kūno siekis – daugelio žmonių svajonė. Deja, didžioji dalis žmonių ir apsiriboja vien tik svajonėmis net nebandydami pasiekti rezultatų. O pavyktų tikrai. Papildai sportui iš www.perfectbody.lt – galimybė visą procesą kiek pagreitinti. Dažniausiai jie pasirenkami tuomet, kai norima turėti apvalią ir tuo pačiu standžią figūrą. Egzistuoja gana platus pasirinkimų spektras, tad kuomet pradėsite ieškoti … Read morePapildai sportui: pasiekite tobulumą greičiau

Maisto papildai sportui: kas tinka moterims?

Šiltuoju metų laiku moterys pradeda ruoštis vasarai, dailinti figūrą ir pirkti naują garderobą. Tame pasiruošime naujam sezonui, dažniausiai nemažai laiko skiriama ir sportui, per žiemą susikaupusioms nuodėmėms atsikratyti. Pradedančios ar jau profesionaliai sportuojančios moterys žino, jog 80 proc. geros savijautos ir rezultatų priklauso nuo mitybos. Todėl ne viena susimąsto apie tai, kad maisto papildai sportui puikiai tinka. … Read moreMaisto papildai sportui: kas tinka moterims?