Virtualus 3D turas

Interneto reklama tobulėja kas dieną. Kas savaitę atsiranda naujų interneto reklamos formų, kurios padeda verslui save pristatyti geriau, originaliau, efektyviau. Vienas iš tokių interneto reklamos būdų yra virtualus 3D turas.

Virtualus 3D turas yra parengtas naudojant jau nebe naują technologiją – 360 laipsnių fotografiją. Viskas daroma labai nesudėtingai. Padaromos kelios 360 laipsnių panoramos ir jos tarpusavyje sujungiamos specialiais perėjimais. Taip iš vienos nuotraukos galima eiti į kitą ir atgal tiesiog interneto naršyklėje. Tai puikus būdas parodyti tam tikrų patalpų interjerą, eksterjerą, kelis nedideliu atstumu išsimėčiusius objektus.

Demonstruojant panoramas gali skambėti muzika, arba specialiai įgarsintas garso takelis, pasakojantis, ką lankytojas mato nuotraukoje, kuo tie objektai ypatingi, naudingi, patrauklūs. Tokiu būdu sukuriamas labai interaktyvus patalpų ir aplinkinių objektų pristatymas.

Yra posakis – geriau vieną kartą pamatyti, nei dešimt kartų išgirsti/paskaityti. Nė vienas reklaminis straipsnis neperduos tokios informacijos, kaip toks virtualus 3D turas. Net nuotraukų galerija nėra pajėgi parodyti visumos. Taigi, tokia reklamos forma yra labai efektyvi. Vartotojas pats valdo, kur ir ką jam žiūrėti, reiškia, vadovaujamasi visiško atvirumo principu.

Kam tokia reklama reikalinga? Tam verslui, kuriam svarbu save reprezentuoti per interjerą ar eksterjerą. Pavyzdžiui, verslo centras, nuomojantis patalpas biurams. Kaip parodyti, kad automobilių stovėjimo aikštelė yra erdvi? Tik su 360 laipsnių panorama. Šalia stovėjimo aikštelės galima parodyti ir turima konferencijų salę, dideles ir mažas patalpas, vietas rūkymui ir poilsiui, vaizdą pro langą iš balkono ar terasos. Štai jums ir virtualus 3D turas, kurį peržiūrėję būsimieji nuomininkai padarys labai tinkamas išvadas.

Kitas variantas – restoranas su keletu salių ir patalpų. Pirmiausiai parodomas vaizdas iš gatvės, tada vos tik įėjus pro duris. Toliau rodyklėmis parodoma, kur yra kitos patalpos, jaukios nišos VIP svečiams ir t.t. Galima parodyti ir vaizdą, kai visas restoranas yra paruoštas pobūviui, pavyzdžiui, vestuvėms. Tai aiškiai leis matyti užsakovams restorano interjerą ir pasirinkti, ar savo šventę organizuos būtent čia.

Panaudojimo galimybių yra iš ties nemažai, juo labiau, kad tai nėra itin brangi paslauga. Ji kainuoja 400-1500 litų priklausomai nuo 360 laipsnių panoramų skaičiaus, interaktyvumo, įgarsinimo. Įdomiausia tai, kad iš tokio 3D turo galima padaryti ir Youtube video klipą. Bet apie tai – kitą kartą.

1 thought on “Virtualus 3D turas

Leave a Comment