Ar fejerverkai vis dar madingi?

fejerverkaiArtėjant didžiosioms metų ar asmeninėms šventėms, vis dažniau akys pradeda krypti ir į parduotuves, kuriose parduodami fejerverkai. Be šio šventinio atributo bet kokį renginį būtų sunku įsivaizduoti, tačiau daugelis prieš pirkimą susimąsto, ar iš tikrųjų verta leisti didelius pinigus į orą ir renkasi kitas, mažiau investicijų reikalaujančias, alternatyvas. Ar mūsų šalyje fejerverkai vis dar madingi?

Teisingo ar neteisingo atsakymo į šį klausimą nėra – jis priklauso nuo asmeninio požiūrio į pirotechnikos gaminių naudojimą ir pačios šventės pobūdį. Sunku būtų įsivaizduoti Naujuosius metus be fejerverkų ar bent jau bengališkos ugnelės rankose, tuo tarpu asmeninėje šventėje šis atributas prideda daugiau žavesio ir pakilių emocijų, tačiau naudojamas tikrai ne visuomet.

Krizės laikotarpiu ir miestams teko gerokai susispausti, todėl neretai net ir masinės miesto šventės apsieidavo be fejerverkų ir dalyviams buvo siūlomi kitokie scenarijaus sprendimai. Vis dėl to, atrasti kitą alternatyvą nustebinti aplinkinius ir triukšmingai vainikuoti renginį ganėtinai sudėtinga, todėl į pagalbą buvo pasitelkti rėmėjai ir siūloma fejerverkai akcija, kuri suteikia galimybę įsigyti visus pirotechnikos gaminius kur kas mažesnėmis kainomis.

Dabar fejerverkai ir vėl populiarūs ir mėgstami – tobulėjančios technologinės galimybės leidžia juos lengvai pritaikyti įvairiomis sąlygomis. Siūlomi ir tylūs fejerverkai, kurie tinkami naudoti ir tuomet, kai draudžiama triukšmauti, o galint sau leisti daugiau, fejerverkų šou rengiami kartu su lazerių pasirodymais. Kai toks reginys papildomas tematiką atitinkančia muzika – abejingam išlikti praktiškai neįmanoma. Per didžiąsias metų šventes žiūrovų dėmesį kausto itin įspūdingi sprendimai, o miestai konkuruoja tarpusavyje, siekdami kaip įmanoma labiau nustebinti šventės dalyvius.

Siekiant dar didesnio patogumo, pirotechnikos gaminių prekyba persikėlė ir į virtualią erdvę – dabar fejerverkai internetu suteikia galimybę visas pageidaujamas prekes įsigyti vos per keletą minučių, o profesionalų konsultacijos užtikrina, jog jomis naudotis bus paprasta ir saugu. Jums pageidaujant, patiems nereikės rūpintis šiuo šventės atributu, kadangi šios srities ekspertai gali atvažiuoti į bet kurį miestą ir nustebinti žiūrovus įspūdingu reginiu. Nebūtų paklausos – nebūtų ir pasiūlos, todėl galima teigti, jog savo šventę vainikuoti fejerverkų šou vis dar madinga.

Tylūs fejerverkai? Būna ir taip!

fejerverkaiVisi žinome atvejų, kuomet šventės metu nėra galimybės iššauti fejerverkų. Nebūtinai atsižvelgiant tik į saugumo reikalavimus – niekam ne paslaptis, jog tai pakankamai triukšminga šventės kulminacija, todėl tikrai ne visose vietose tokiu būdu galima užbaigti renginį. Nors profesionalų komandos dažniausiai gali pačios gauti visus leidimus iš atitinkamų instancijų, vis dėl to ir jiems pasiseka ne visada. Nusivilti tokiu atveju tikrai nereikėtų – tylūs fejerverkai gali tapti puikia alternatyva.

Tai specifinė fejerverkų rūšis, kuri mažai kuo skiriasi nuo įprastinių. Reginys atrodo taip pat įspūdingai, tiesiog nėra jokio garso. Jokių sprogstančių bombų ir kitų papildomų garsų – šie fejerverkai sukurti toms vietoms, kuriose draudžiama triukšmauti. Pirotechnika skirta ja grožėtis ir stebėti žadą atimančius vaizdus danguje, todėl Jūsų šventė išliks ypatinga, tačiau be didesnio triukšmo.

Manantiems, jog tiesiog žiūrėti į dangų skrodžiančias šviesas gali būti nuobodu, siūlomos įgarsinimo paslaugos. Patikėjus fejerverkų šou atlikimą profesionalams, jie gali pasiūlyti fejerverkų akomponavimą, todėl tylūs fejerverkai ne tik nekels draudžiamo triukšmo, bet ir atrodys itin originaliai ir netikėtai – šventės dalyviai dar ilgai kalbės apie tokį sprendimą ir tikėtina, jog ruošdami savo šventę, pasikonsultuos, kur įsigyti šių originalių pirotechnikos prekių.

Tais atvejais, kai nėra galimybės kelti didesnio triukšmo, taip pat galima rinktis ir dangaus ar vandens žibintus, naudoti konfeti ar šaltąsias ugneles – toks variantas finansiniu atžvilgiu gerokai pigesnis, tačiau vertėtų pripažinti, jog reginys taip pat atrodo kur kas mažiau įspūdingai. Vis dėl to, originalumui ir fantazijai ribų nėra, todėl net ir naudojant paprastesnes priemones, galima pasiekti įspūdingų rezultatų. Kai trūksta entuziazmo, laiko ir norisi, jog viskas būtų profesionalu – verta pagalvoti apie tylius fejerverkus iš profesionalų rankų.

Fejerverkai akcija suteikia galimybę profesionalius, tylius fejerverkus įsigyti itin patraukliomis kainomis, todėl juos galima pritaikyti tiek didelio masto renginiuose, tiek ir jaukiose šeimos šventėse. Dabar fejerverkai internetu pasiekiami visą parą, todėl bet kuriuo metu galima susipažinti su prekių asortimentu, pažiūrėti, kaip atrodys būsimas reginys ir tik tuomet apsispręsti, kuris variantas labiausiai patenkins visus lūkesčius.