Baidarių nuoma: nuomojamės įrangą bei planuojame maršrutą

Vasara – metas, kai turime galimybę atsikvėpti nuo varginančių darbų, pabendrauti su seniai nematytais draugais bei giminaičiais. Vasara neįsivaizduojama bei poilsio gamtoje – net patys didžiausi informacinių technologijų fanatikai numeta į šalį savo išmaniuosius įrenginius, norėdami surengti nuotaikingą pikniką paplūdimyje ar išsikepti gardžių šašlykų prie ežero. Išvyka su baidarėmis – dar viena vasaros pramoga, kuriai sako „taip“ daugelis, nesvarbu, ar tai būtų vaikas, ar garbingo amžiaus sulaukęs senolis. Įveikus įnoringą upės vagą ir tie minėti šašlykai atrodo kur kas skanesni. Tiesa, prieš pasineriant į fantazijas, kaip bus malonu mėgautis vėsiais vandens purslais bei saulės spindulių žaismu ant veido, būtina pasirūpinti praktiškais dalykais. Baidarių nuoma – vienas iš jų.

Baidarių nuoma aktuali daugeliui, nusprendusiųjų pasimėgauti šia pramoga –  juk tik retas turi nuosavą reikalingą įrangą. Verslininkai, supratę, jog aktyvus laisvalaikis ir vandens pramogos masina vis daugiau poilsiautojų, plačiai siūlo savo paslaugas, klientams tereikia pasirinkti labiausiai poreikius atitinkantį pasiūlymą. Tiesa, paskutinės minutės laukti nerekomenduojama, nes tokiu atveju reikės pasitenkinti tuo, kas liko arba išeiti nieko nepešus. Įsivaizduokite: atvykstate į nuomos punktą su linksmai nusiteikusia draugų kompanija, o ten paaiškėja, jog… telikus viena baidarė. Nelabai viliojanti alternatyva, ar ne? Nenorint susidurti su tokia situacija, atlikite rezervarciją iš anksto. Tai galima padaryti paskambinus nurodytu telefonu arba tiesiog užpildžius pateiktą rezervacijos formą išsirinktos nuomos bendrovės internetinėje svetainėje. Dažnas paslaugos teikėjas reikalauja pervesti nurodytą sumą pinigų. Tai yra tarsi apsidraudimas, jog jūs nepersigalvosite ir paslaugos teikėjas nepatirs finansinio nuostolio prarasdamas klientą. Nenorėdami ir jūs netekti savo pinigų,  būkite tikri, jog planai nepasikeis ir galėsite išvykti į kelionę.

Į išvyką baidarėmis leidžiantis pirmą kartą, daugelis susiduria su daugybe neaiškumų. Pagrindiniai iš jų:

  • Ką nuomotis?

Galima rinktis tarp baidarių, besiskiriančių vietų skaičiumi, svoriu, manevringumu, valdymo sudėtingumo ir panašiai. Baidarių nuoma tuo ir patraukli, jog kaskart galite pasirinkti įrangą, idealiausiai atitinkančią jūsų poreikius.

  • Kur plaukti?

Kelionės maršrutą, skiriant tam šiek tiek laiko (panaršius internete šia tema bei pasikalbėjusius su jau patyrusiais baidarininkais), galima suplanuoti savarankiškai. Jei tai jūsų pirmasis kartas, galite pasinaudoti ir profesionalų pagalba (dažniausiai šią pasalugą siūlo pačios nuomos bendrovės), kurie, priklausomai nuo jūsų norų, nukreips tinkama linkme.

 

Leave a Comment