Jūsų paslaugoms advokatai Vilniuje ir kituose miestuose

Jeigu versle ar asmeniniame gyvenime kilo teisinių problemų, geriausia pagalbos kreiptis į advokatą. Profesionalūs savo srities ekspertai – tiek advokatai Vilniuje, tiek ir visoje Lietuvoje – jus pakonsultuos ir kvalifikuotai patars. O kuo gi ypatingas tas advokatų darbas?

Advokato darbo diena labai įtempta ir neprognozuojama. Tai tikrai nėra ramus sėdimas darbas. Advokatams dažnai tenka dalyvauti įvairiuose susitikimuose ir pasitarimuose ar derybose, atstovauti teismo posėdžiuose, rengti dokumentus. Advokato darbo diena trunka ilgiau nei aštuonias valandas, neretai suplanuotus darbus tenka atlikti ir po įprastų darbo valandų.

Nors advokatas savo darbe be telefono ir kompiuterio tikrai neišsiverstų, tačiau svarbiausias jo darbo dalykas – tai teisinės konsultacijos ir tiesioginis bendravimas su klientais. Advokato darbas sudaro sąlygas pamatyti verslo užkulisius, stebėti, kaip priimami atsakingi sprendimai, kaip veikia įvairūs verslo modeliai. Daug gerų emocijų suteikia teigiamai išspręstos žmonių problemos ir laimingi klientai. Tai ir yra teigiami advokato darbo momentai – galimybė bendrauti su įvairiais žmonėmis, iš arčiau susipažinti su veikliais verslininkais, tuo pačiu prisidėti prie jų tikslų įgyvendinimo ir netgi pasimokyti iš jų.

Nors advokato darbas pagrįstas asmenine atsakomybe, tačiau jis visada yra kliento komandos narys, tad grįžtamasis ryšys yra labai svarbus. Būtina, kad pats klientas būtų geranoriškai nusiteikęs bendradarbiauti su savo advokatu ir aktyviai prisidėtų sprendžiant problemas. Kai klientas pats gerai nesupranta, ko nori arba negali apsispręsti, kokį sprendimo būdą pasirinkti, advokatui dirbti irgi sunku. Advokato ir kliento bendras tikslas – tinkamai panaudoti teisinius patarimus sprendžiant kliento uždavinius ir kartu atrasti efektyviausius jų sprendimus. Todėl tarp jų būtinas tarpusavio pasitikėjimas ir įsiklausymas.

Nėra vienintelio atsakymo, koks turėtų būti advokatas. Dažniausiai daug kas priklauso nuo konkrečios srities, kurioje jis specializuojasi, nuo klientų poreikių, nuo sprendžiamų klausimų pobūdžio. Tačiau viena savybė vis dėlto yra būtina – tai sugebėjimas užsitarnauti pasitikėjimą. Be jos sėkminga advokato karjera sunkiai įmanoma.

Advokato profesijoje didžiulė konkurencija ir sunkus darbas, o ir atsiperka jis tikrai ne iš karto. Tačiau tai nėra kažkoks uždaras teisės pasaulis. Šiuolaikinė dinamiška verslo aplinka bei modernios technologijos veikia šią sritį nemažiau kaip ir bet kurią kitą. Tad advokato gebėjimas bendrauti ir efektyviai keistis informacija galbūt ir yra svarbiausi sėkmės faktoriai, užtikrinantys palankią jo karjerą.

 

Leave a Comment