Kaip pasirinkti vertimų paslaugas teikiančią kompaniją?

Kosmopolitinis pasaulis skatina kiekvieną mūsų mokėti kuo daugiau užsienio kalbu. Išties, tai suvokdami žmonės tikrai noriai mokosi. Visgi, kartais šnekamosios kalbos neužtenka siekiant suvokti reikalingą informaciją, ypač jeigu ji yra susijusi su tam tikra specifine sritimi. Vertimai yra ta niša, kuri buvo ir yra aktuali daugeliui, būtent todėl kuomet prireikia šio pobūdžio paslaugų – verta apgalvoti kriterijus, kuriais remiantis galėtumėte atrasti geriausią savo srities specialistą. Techniniai vertimai – ypač opi sritis, kuriais reikia skirti didelį dėmesį. Visi tie, kurie puikiai moka šnekamąją kalbą nereiškia, kad suvokia konkrečių sričių aktus. Būtent todėl gali prireikti specialisto, kurio ieškoti rekomenduojame remiantis šiais kriterijais:

  1. Pirmiausia įvertinkite paslaugų kainas. Dažniausiai kompanijos turi savus kainoraščius kurie dažniausiai vertinami vienu centu už žodį. Priklausomai nuo to, kiek galite mokėti – pasirinkite Jums tinkamiausią variantą. Vertimai nėra labai brangi paslauga.
  2. Tuomet reikia pažiūrėti, ar jūsų pasirinkta kompanija suteikia konkrečios kalbos vertimus. Jeigu vertimas reikalingas iš anglų arba rusų kalbos – tokiu atveju problemų su paieškomis kilti neturėtų. Visgi, kiek retesnės kalbos ne taip lengvai verčiamos, tad nieko keisto, kad ne visos kompanijos sutinka verti japonų arba kinų kalbas.
  3. Svarbu įvertinti per kiek laiko paslaugos bus suteikiamos. Aišku, jeigu jums laikas nėra aktualus – tokiu atveju patogu, kai galite laukti neribotą laiką. Visgi, esant poreikiui, kad viskas būtų išversta greitai – rekomenduojame iškart pasiklausti per kiek laiko tekstas bus visiškai paruoštas naudoti.
  4. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kad kol vienos kompanijos labiau orientuojasi į grožinio tipo vertimus, kitoms kur kas labiau priimtinas variantas yra moksliniai tekstai. Tas, kuris verčia meniškai – niekada neparuoš mokslinio teksto kokybiškai. Atidžiai ieškokite geriausio varianto.

Techniniai vertimai atliekami tik geriausių savo srities profesionalų, kurie turi ilgametę patirtį ir puikiai žino, kaip galima pasiekti tobulumą.

 

Leave a Comment