Makita įrankiai – visiems rimtiems meistrams

Mėgstate meistrauti? Nuolatos prireikia kažką sutvarkyti sode, pastatyti namuose lentyną, pagaminti inkilą, šuns būdą ar tiesiog įsriegti varžtelį sienoje, ant kurio kabinama šeimos nuotrauka? Reiškia, jums reikalingi Makita įrankiai namams.

Šiemet sukanka lygiai 100 metų, kai Japonijoje buvo įkurta korporacija Makita. Iš pradžių ji remontavo elektros prietaisus, kūrė generatorius. Jau po antrojo pasaulinio karo ši kompanija pradėjo gaminti įvairius elektros prietaisus. 1969 metais buvo pagaminta pirmoji drėlė su baterija. Nuo to laiko kompanija investavo labai daug resursų į akumuliatorių gamybą ir efektyvumą. Dabar Makita akumuliatoriai yra vieni iš efektyviausių, todėl įrankiai tapo savotišku kokybės etalonu.

Kuo gi patrauklūs Makita įrankiai?

Statybininkai profesionalai juos vertina kaip itin patikimus ir ilgaamžius. Jie nesibaimina investuoti į šiuos įrankius mokėdami gana didelę kainą, nes yra tikri, kad kokybė pranoks visus lūkesčius.

Makita – įrankiai profesionalams, tačiau yra išleidę ne vieną liniją, skirtą namų vartotojams. Tai mažesnės galios, kiek pigesni įrankiai, kurie randa prieglobstį kiekvienoje šeimoje. Populiariausi yra akumuliatoriniai suktuvai, drėlės, pjūklai ir kita pjaustymo įranga. Taip pat šlifavimo, obliavimo įrankiai, pramoniniai fenai ir t.t. Makita gamina ir stakles, kurios yra kompaktiškos ir tinka medienos apdirbimui namų sąlygomis. Taip pat gamina ir prekiauja betono apdirbimo įrankiais – maišytuvais ir jau sukietėjusio betono pjaustyklėmis. Labai platus įrankių spektras, kurie reikalingi kiekvienam profesionalui arba meistrui.

Namuose pakanka turėti akumuliatorinį suktuvą ir grąžtą, gal dar diskinį pjūklelį skirtą metalui ir medienai pjauti (liaudyje žinomą, kaip „bulgarkė“), o kitus įrankius galima išsinuomoti įrankių nuomos punktuose. Investicija į juos nėra efektyvi, tad laikyti įrankį sandėlyje ir juo nesinaudoti nėra itin protinga.

Kodėl verta rinktis Makita?

  • Įrankiais lengva naudotis. Jie lengvai montuojami, valomi ir prižiūrimi;
  • Galima naudoti kitų gamintojų dalis, pavyzdžiui, grąžtus, diskinius ir tiesius pjūklelius, šlifavimo galvutes ir t.t.
  • Gausu mokomosios medžiagos internete, kuri padeda dirbti efektyviau ir geriau;
  • Saugūs ir patikimi;
  • Ilgaamžiai, dirbantys kur kas ilgiau, nei suteikiama garantija;
  • Nesunkiai transportuojami. Galima įsigyti įvairių lagaminų, kuriuose telpa skirtingi Makita įrankiai.

Tai puikūs pagalbininkai kiekvienuose namuose. Visi vyrai tai žino.

Leave a Comment