Maxima leidinys – ne tik supažindina, bet ir padeda apsipirkti

Galbūt šiais naujųjų technologijų laikais retas žmogus pradeda rytą nuo kavos puodelio ir naujausio laikraščio skaitymu rankose. Kavos gėrimo ritualas tikriausiai niekur ir nedingo, tačiau neabejotina, jog popierinę spaudą pamažu išstumia elektroniniai leidiniai, tad prabudus dažniausiai griebiame išmanųjį telefoną ar planšetinius kompiuterius. Juk žymiai patogiau – nereikia net lipti iš lovos, eiti pasiimti laikraščių. Dabar atsidarius pašto dėžutes dažniausiai randame sąskaitas, reklaminius lankstinukus ir žurnaliukus. Tačiau ir tarp jų galime rasti naudingos informacijos. Viena iš jų – tai Maxima leidinys  su naujausiomis akcijomis, nuolaidomis, žaidimais ir kitais vertingais pasiūlymais.

Išsamus, spalvingas, o svarbiausia – pakankamai daug nukainotų prekių siūlantis Maxima leidinys yra ne tik naudingas pavartyti namuose. Pasiėmus su savimi einant apsipirkti, juo galima naudotis kaip savotišku pirkinių sąrašu. Taip nepamiršite nusipirkti jus labiausiai sužavėjusių nukainotų produktų. Tai patogiau nei susidaryti sąrašą ranka – nereikia nieko rašyti, iliustracijos padeda greičiau surasti prekę parduotuvės lentynoje. Tai ypač aktualu atvykstantiems į prekybos centrą ne itin dažnai, taip siekiant vienu metu užsipirkti didelį kiekį prekių, pvz. savaitei, ir išvengiant dažno važinėjimo. Perkant negendančias prekes su nuolaidomis (pvz. higienos prekes, gėrimus, namų apyvokos daiktus) galima gerokai sutaupyti. Tam specialiai išleidžiami net keli skirtingi leidiniai pagal produktų grupes, pvz. alkoholinių gėrimų išparduotuvės pasiūlymai, akcijos naudojantis lojalumo kortele ar tiesiog naujų kolekcijų pristatomieji leidiniai. Tai puikus pagalbininkas apsiperkant ar tiesiog susipažįstant su naujomis prekėmis.

Maxima leidinys išleidžiamas reguliariai – kiekvieną savaitę, kurios metu galioja naujausios akcijos ir pasiūlymai (nebent anksčiau akcijos pabaigos baigtųsi prekių kiekis). Jį galite rasti visuose prekybos centruose prie įėjimų. Taip pat jį skaityti ir oficialiame prekybos centro puslapyje. Elektroninę versiją galite skaityti dviem skirtingais formatais, pasirinkite kas jums patogiau: ar animuota flash versija, o galbūt pdf formato leidinys, kurį galite parsisiųsti į kompiuterį ir net atsispausdinti. Yra galimybė šį leidinį užsiprenumeruoti – tokiu būdu niekuomet nepraleisite naujausių akcijų, o ir pasieksite šią informaciją greičiau nei kaskart junginėjant prekybos centro tinklalapį.

Leave a Comment