Mažesnė elektros kaina skatina patriotiškumą?

Mąstyti yra įdomu. Tai ne tik prasminga, bet ir žavinga. Kodėl? Ogi todėl, jog nejučia atrandama (arba sukuriama) tokių sąsajų, apie kurias prieš tai nebuvo pagalvota. Iškapstoma dalykų, kurie anksčiau būtų skambėję nerealiai. Ką galima pasakyti pasukus galvą apie elektros kainą? Pasirodo, patraukli kaina skatina patriotiškumą. Netikėta? Viskas bus atskleista tolesnėse eilutėse.

Elektros kaina yra svarbi verslui. Tai išlaidų dalis. O kuo mažesnės išlaidos, tuo didesnis pelnas pasiekiamas. Ir šį principą galima pavadinti stimulu plėstis. Na, o besiplečiantis verslas kelia kojas ir į užsienį. Tokiu būdu Lietuva tampa garsesnė pasaulyje. Kas žino, gal taip koks nors verslas plėsis, kol mūsiškė produkcija bus vadinama kokybės etalonu? Būtent čia ir atsiskleidžia patriotiškumo idėja, prasidedanti nuo elektros tarifų.

Įmonė, norinti sutaupyti, gali rinktis nepriklausomą elektros energijos tiekėją. Štai elektros kaina „Elektrum“ profesionalų pateikiama tokia, kuri leistų verslui augti. Tiksliau, vartotojai renkasi iš skirtingų planų. Toks sprendimas leidžia sudaryti sutartį žinant, kad nereikės permokėti bei bus patenkinami poreikiai. Na, o pastarųjų patenkinimas susijęs ir su aptarnavimu, bendradarbiavimu bei atsakingu reagavimu. Nepriklausomas tiekėjas privalo suteikti aktualią informaciją, o pasireiškus trikdžiams spręsti bėdą. Čia taip pat įžvelgiamas patriotiškumas – pagalba kitam šalies piliečiui.

Patriotiškumas tėra vienas žodis, tačiau jis savyje talpina daugybę kitų. Kai elektros kaina palanki, tuomet tiesiog geriau gyventi ir meilė tėvynei jaučiama didesnė. Jei verslo atstovai mato, kad sąlygos dirbti ir plėsti verslą priimtinos, tuomet nekyla minčių emigruoti. O jei žengiama į tarptautinę areną, kaip jau minėta, imama garsinti šalį. Ir jei vieno žmogaus elektros suvartojimas atrodo smulkmena, tai stambus verslas ją skaičiuoja gerokai didesniais kiekiais. Juk šimtas atliekamų darbų reikalauja šimtą kartų daugiau energijos nei vienas. Jei veiklos vykdymui būtina elektra, tuomet išauga ir sąnaudos. Jei tarifai kinta į mažąją pusę, didesnė dalis pinigų lieka įmonės sąskaitoje.

Tikriausiai tapo aišku, kad toks veiksnys kaip elektros kaina nėra tik sausi skaičiai. Tai kur kas daugiau. Tarifai verti apmąstymo, o minčių krumpliaračiams įsisukus atrandama, jog elektros kaina tikrai susijusi su patriotiniais jausmais.

 

 

Leave a Comment