Mikroautobusų nuoma – jūsų šventėms ir laisvalaikio kelionėms

Šiandien savo gyvenimo be automobilio negalėtų įsivaizduoti niekas. Kiekvieną darbo dieną, savaitgaliais ar per atostogas, tvarkant verslo reikalus ar pramogaujant, lankant artimuosius ir draugus, praktiškai visur vykstame automobiliu. Turbūt kiekviena šeima turi bent po vieną automobilį, o nemažai šeimų – ir daugiau. Jeigu reikia, dažnas naudojasi taksi paslaugomis. Tačiau lengvajame automobilyje kartu su vairuotoju susėti gali daugiausia penki žmonės. O ką daryti, jeigu kartu važiuoja didesnė žmonių grupė? Jeigu kartu važiuoti planuoja iki aštuonių keleivių, tokiu atveju puiki išeitis – mikroautobusų nuoma. Mūsų dienomis ši paslauga tikrai nėra problema. Įmonių užsiimančių mikroautobusų nuoma galima rasti įvairiuose Lietuvos miestuose ar rajonuose. Automobilį išsinuomoti galima kelioms valandoms, vienai dienai, savaitei ar daugiau – žodžiu, tokiam laikui, kiek jums reikia.

Mikroautobusas – patogi transporto priemonė organizuojant mokinių ekskursijas, nes juo keliauja optimalus vaikų skaičius, būtent toks, kurį patogu suvaldyti vienam ekskursijos vadovui. Mikroautobusu taip pat smagu keliauti būriui draugų, pavyzdžiui, per atostogas visiems aplankyti žymias ir gražias Lietuvos vietoves ar net patogiai nukeliauti į užsienio šalis. Mikroautobuso pagalba galima išspręsti įvairius logistikos klausimus, kai organizuojami giminaičių ar draugų susitikimai. O ką jau ir kalbėti apie pastaruoju metu tokius madingus mergvakarius ar bernvakarius, kurie dažniausiai pasižymi aktyvia programa, pramogomis skirtingose vietose, tad susirinkusiam jaunimui paprastai nuo ryto iki vakaro tenka važinėti iš vienos vietos į kitą, taip pramogaujant. Visais šiais atvejais mikroautobusą patogiausia nuomotis kartu su profesionaliu vairuotoju. Tokiu atveju niekam nereikės sukti galvos, kas gi turėtų vairuoti išsinuomotą autobusiuką. Visi smagiai ir be rūpesčių galės linksmintis ir švęsti, o kai viskas baigsis, dalyviai bus saugiai parvežti namo.

Pats mikroautobusų nuomos procesas tikrai nėra sudėtingas ar ilgai užtrunkantis. Patogiausia šias paslaugas susirasti internete, kur visos automobilių charakteristikos aiškiai ir tiksliai aprašytos. Tuomet belieka išsirinkti tinkantį autobusiuką ir susisiekti su paslaugos teikėju, kad pasirinktą transporto priemonę rezervuotumėte. Kartu aptarkite nuomos sutartį ir sąlygas, susitarkite dėl kainos. O suplanuotu laiku mikroautobusą pasiimsite ir naudositės tiek, kiek sutarta. Tačiau pasiimdami mikroautobusą, jį gerai apžiūrėkite, ar viskas tvarkoje tiek išorėje, tiek ir viduje. Juk svarbu kad suplanuota kelionė vyktų sklandžiai, be jokių nemalonių siurprizų.

Leave a Comment