Natūralus maisto papildas Laminine iš gamtos, skritas fizinei bei psichologinei sveikatai

Dabar puiki sveikata yra ranka pasiekiama. Laminine maisto papildai – tai nepaprasta gydomoji galią, kurią atrado kanados gydytojas. Tai stipraus poveikio, natūralus ekstraktas naudojamas palaikyti  natūralią ląstelių struktūrą ir funkcijas. Taip pat preparatas naudojamas gydant pirtinas ligas. Laminine tikslas – grąžinti Jūsų organizmą į subalansuotą būseną.

Laminine yra unikalus ir patentuotas gydomasis preparatas. Mūsų visų organizmus jis aprūpina baltymais bei amino rūgštimis, kurias transportuja ten, kur jų labiausiai trūksta organizmui.

Laminine yra sinergetinis ir natūralus maisto papildas,  praturtintas svarbiais mikroelementais, visais žinomais vitaminais, visomis dvidešimt dvejomis amino rūgštimis, bei kitais maistiniais elementais. Laminine tai tobulas maisto papildas, kuris yra gaunamas iš  jūros, žemės ir augalų.

Laminine sudėtis unikali tuo, kad padeda atkurti senstančias mūsų organizmo ląsteles. Šio proceso metu, laminine maitina pažeistas ląsteles, taip atkurdamas pradinę jų būseną.  Atsinaujinti pažeistoms  organizmo ląstelėms kiekvieno mūsų organizmas turi savo tvarkymo “mechanizmą”, tačiau šis mechanizmas puikiai veikia tada kai mes esame jaunesni.  Su metais jo veikimas silpnėja, tačiau Laminine išlaisvina šį galingą taisymo mechanizmą visų mūsų viduje. Jis padės Jūsų visai šeimai būti ne tik sveikiems, bet ir leis tapti emociškai, fiziškai ir protiškai stipresniems.

Aštuoni klinikiniai tyrimai buvo padaryti, kurie įrodė, kad maisto papildai Laminine daro teigiamą poveikį žmogaus fiziniam aktyvumui bei padeda dirbantiems protinį darbą.  Laminine puoselėja mūsų gera savijautą bei suteikia gerų emocijų kasdien.

Taigi, nuo šiol kiekvieno Jūsų gyvenimas gali pasikeisti. Ar jus norite  būti ištvermingesni? Turėti neįtikėtinai teigiamą požiūrį i gyvenimą? Tiesiog turite išmėginti maisto papildus Laminine jau ŠIANDIEN.

Laminine pagerina šias organizmo funkcijas:

Laminine padidina organizmo ištvermę, labiau padeda sutelkti dėmesį, pagerina miegą ir jo kokybę. Taip pat naudojant preparatą Laminine  padidėja lytinis potraukis (libido) ir smarkiai  padidėja gerovės jausmas.

Visi šie teigiami poveikiai gali būti susiję su dramatiškai sumažėjusiu streso hormonu kortizoliu  (po Laminine vartojimo jis sumažėja apytiksliai 50 proc.).

Reziumuojant galima teigti, Laminine tai natūralus “adaptogenas” , kuris padedantis atkurti natūralią organizmo pusiausvyrą.  Reguliariai naudojant, Laminine padeda: sumažinti organizmo senėjimo požymius, įveikti nemigą, pagerinti odos būklę, padidinti lytinį potraukį Laminine taip pat  skatinta natūralią DHEA gamybą, kuri padeda sumažinti fizinę ir protinę įtampą. Jis taip pat padės pagerinti psichologinę ir fizinę sveikatą, padės greičiau atsigauti po fizinio darbo ir pakels raumenų tonusą. Lamainine taip pat padidins serotonino lygį, kuris pakelia nuotaiką ir padidins  budrumą, padės gerinti ištvermę bei energiją. Jis pagerina smegenų funkcijas ir veiklą, įskaitant dėmesio sutrikimus.

Parengė: Edita Ambraziūnaitė

Leave a Comment