Poliarizuoti akinių lęšiai: optikos salono darbuotojų patarimai

akinių lęšiaiKasdienė veikla lauke reikalauja kokybiškų saulės akinių – tai nepamainomas aksesuaras vairuojant, sportuojant ar susiruošus į ilgesnės trukmės žygį. Tiesa, žmonės, nešiojantys korekcinius akinius, susiduria su esmine problema – ką daryti, kad būtų užtikrintos ir geros matomumo sąlygos, ir tinkama apsauga nuo saulės? Šiuo atveju optimaliausias sprendimas – poliarizuoti akinių lęšiai su dioptrijomis, apsaugantys nuo kenksmingų saulės spindulių ir užtikrinantys maksimalų komfortą.

Poliarizuoti lęšiai padeda kovoti su akinančia saulės šviesa ir prisitaiko prie individualių regėjimo poreikių. Jie gali būti gaminami tiek su dioptrijomis, tiek be jų. Užtikrindami matymo komfortą, šie lęšiai išsaugo ir aplinkos spalvų kontrastą. Priešingai nei įprasti akiniai nuo saulės, poliarizuoti lęšiai blokuoja šviesos atspindžius nuo horizontalių paviršių. Kokybiški akinių lęšiai užtikrina visapusišką apsaugą nuo ultravioletinių saulės spindulių ir pašalina akinimą. Tokie akiniai rekomenduojami vairuotojams ir aktyvaus laisvalaikio gamtoje mėgėjams, pvz., sportininkams ar žvejams. Taip pat tokie akiniai reikalingi vaikams – jie užtikrina saugumą ir optimalų regėjimo lauką. Be to, optikos salono darbuotojai teigia, kad klaidinga manyti, jog poliarizuoti akiniai tinkami tik vasarai – tai puikus pasirinkimas visiems metų laikams, ypač žiemai, kada susiduriama su išskirtinai stipriu saulės atsispindėjimu nuo sniego.

Kad išsirinktumėte kokybiškus poliarizuotus akinių lęšius, turite bendrauti su šios srities profesionalais. Rekomenduojame rinktis patikimą optikos saloną, kuriame dirbantys konsultantai atsakys į visus jūsų klausimus ir padės priimti optimaliausią sprendimą konkrečioje situacijoje. Vertinantiems estetinę pusę, primename, kad poliarizuoti akinių lęšiai atrodo visiškai įprastai. Tiesa, kad atskirtumėte kokybišką gaminį nuo prasto gamybos analogo, nepamirškite, kad aukštos kokybės lęšiai yra gaminami iš septynių sluoksnių, o poliarizuojantis filtras yra įmontuojamas lęšio viduje. Taip yra užtikrinama ne tik maksimali apsauga nuo susibraižymo, bet ir patraukli estetinė lęšių išvaizda. Prastos kokybės gaminiuose poliarizuojanti plėvelė paprastai klijuojama ant viršaus ir po kurio laiko pradeda luptis.

Poliarizuotų lęšių priežiūra yra tokia pati kaip ir įprastų akinių. Nepamirškite naudoti specialaus lęšių valymo skysčio ir valymo servetėlių, kurios padės palaikyti lęšių švarą ir užtikrins optimalias regėjimo sąlygas. Optikos salono darbuotojai primena, kad akinių su poliarizuotais lęšiais negalima palikti tiesioginių saulės spindulių veikiamoje vietoje, atviroje saulėje ar arti aukštos temperatūros šaltinių, pvz., radiatoriaus. Taip pat būtina vengti drėgnų vietų. Ypatingą dėmesį akinių apsaugai reikėtų skirti poilsiaujant prie jūros, kadangi sūrus jūros vanduo gali negrįžtamai sugadinti lęšius.

 

Leave a Comment