Su geru firminiu rašikliu raidės liejasi laisvai

firminiai rašikliaiRašiklis – vienas iš tų daiktų, apie kurių egzistavimą prisimename…kai pastarojo nerandame. Tada galvotrūkščiais ieškome popierių krūvoje, verčiame stalčių aukštyn kojomis: o tas, kaip tyčia, dažniausiai būna matomiausioje vietoje. Suraitome parašą ar užsirašome reikiamą informaciją ir padedame saugiai, garantuodami sau, jog kitąkart tau jau tikrai rasime…Deja, rašiklių paieškos istorijai lemta kartotis.

Neretai tenka išgirsti, jog kažkas neva nebemoka rašyti – pasiteisinimas dėl neįskaitomo rašto ar gramatinių klaidų. Iš tiesų kompiuteriai, planšetės, telefonai ir kiti išmanieji įrenginiai rašymo ranka įgūdžius privertė primiršti. Dažniausiai su tuo atsisveikinama palikus mokyklinį suolą. Ilgesingi meilės laiškai, rašyti ranka, nebemadingi, netgi universitetuose dažniausiai naudojamasi elektroninio formato konspektais. Negi kanceliarinių prekių gamintojai ir pardavėjai turi kelti aliarmą, jog rašymo priemonės rinkoje nebereikalingos? Tikrai ne! Tušinukai turi savo paskirtį kiekvienuose namuose, firminiai rašikliai verslo pasaulyje užima reikšmingą vietą: savaime suprantama, jog direktorius nedės savo parašo ant svarbaus dokumento su apgraužtu, nulūžusiu, o dar blogiau – kitos įmonės logotipu puoštu tušinuku ar parkeriu. Firminiai rašikliai neretai panaudojami kaip puiki marketingo priemonė, pristatant save potencialiems klientams bei  partneriams.

Kaip ir rašiklių panaudojimo ypatybės, taip ir pastarųjų pasirinkimas – individualus dalykas. Kažkas „prigriebia” akcijinį tušinuką pirmame pasitaikiusiame prekybos centre, tuo tarpu kiti leidžiasi į nuoseklesnes paieškas: pageidaujama ne tik patrauklaus dizaino, bet ir prie rankos „limpančio” tušinuko. Kone kiekvienas su nostalgija prisimename tą vienintelį rašiklį, kuris rašė geriau nei bet kuris kitas: atrodė, jog raidės liejosi pačios. Kur rasti tokią stebuklingą rašymo priemonę? Galima užsukti į paprastą kanceliarinių prekių parduotuvę ir, išbandžius turimą prekių asortimentą, išsirinkti tą, kuris rašo patogiausiai. Tačiau vis daugiau žmonių renkasi internetines prekybos vietas, kuriose parduodami tiek paprasti, tiek ir firminiai rašikliai, pagaminti pagal individualų užsakymą – galima išsirinkti pageidaujamą dizainą, spalvą, užrašą ar logotipą. Tai – greita, paprasta, o neretai ir gerokai pigiau (internetinės prekybos ypatumai leidžia sumažinti patiriamas išlaidas). Aišku, šia galimybe dažniausiai pasinaudoja įstaigos arba asmenys, kuriems reikalingas didesnis rašiklių kiekis vienu metu.

 

Leave a Comment