Vidaus durys Vilniuje: ką sako kaina?

Kambario durų pasiūla stebina savo pasirinkimo galimybėmis. Nemažiau už dizaino atranką svarbus yra durų kainų kriterijus. Natūralu, kad kiekvienas ieškome optimaliausio kainos ir kokybės santykio, t. y. norime džiaugtis ilgaamžėmis, tvirtomis ir patikimomis durimis, kurių kaina neviršytų mūsų lūkesčių. Ekspertai tvirtina, kad durys Vilniuje atitiks pačio išrankiausio kliento poreikius, svarbiausia – nepermokėti už duris, vadovaujantis klaidingais įsitikinimais.

Pirmasis jūsų darbas – nusistatyti tikslų biudžetą naujų durų įsigijimui. Vertinant jų kainą, negalima pamiršti ir bendrojo interjero stiliaus, pvz., jei realizuojate itin prabangaus interjero viziją, pigios ir kokybe nepasižyminčios kambario durys atrodys lik svetimkūnis gyvenamojoje aplinkoje. Galimas ir priešingas variantas – itin prabangios, subtiliais raštais ir originaliais ornamentais puoštos durys netiks prie minimalistinio dizaino interjero.

Durys Vilniuje stebina savo dizaino ir spalvų pasirinkimo galimybėmis. Nepamirškite, kad prieš užsakydami duris, privalote žinoti, kokios spalvos gaminio pageidaujate. Daugelis žmonių siekia durų spalvą derinti su sienų ar grindų atspalviu, tačiau naujausi dizainerių sprendimai ragina minėtojo požiūrio atsisakyti ir nebijoti eksperimentuoti. Tiesa, visų pirma turėtumėte parduotuvėje paprašyti pageidaujamų durų atspalvių paletės, kurią galėsite parsinešti namo ir pasižiūrėti, kaip realybėje dera vienos ar kitos spalvos.

Itin svarbų vaidmenį atlieka durų kaina. Ne paslaptis, kad durys Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose kainos atžvilgiu gali stipriai skirtis. Paaiškinimas čia gali būti tik vienas – žemesnė durų kaina paprastai kalba apie prastesnę jų kokybę. Žinoma, siekdami priimti praktiškiausią sprendimą, neapsiribokite vienu durų gamintojų pasiūlymu, t. y. pasikalbėkite su keliais gamintojais, pasidomėkite preliminariomis durų kainomis ir palyginkite jas tarpusavyje. Tik tokiu būdu išsirinksite labiausiai jums tinkantį variantą.

Ekspertai tvirtina, kad itin atsargiai reikia vertinti jums siūlomas nuolaidas, kadangi gerų durų savikaina yra didelė. Tai reiškia, kad jei gaunate didesnę nei 10 proc. nuolaidą, turėtumėte iš naujo pagalvoti apie realią pirkinio vertę. Paprastai maža kaina reiškia žemą produkcijos kokybę. Beje, būtina įvertinti ir montavimo darbų kainą. Siekiantiems aukščiausios kokybės ir greičiausio rezultato, rekomenduojama durų įrengimo darbus patikėti tos pačios firmos, kurioje perkate duris, darbuotojams. Taip sumažinsite galimybę susidurti su nekompetentingais meistrais, kurie sugadinę duris neatsakys už savo klaidas. Nepamirškite – specializuota bendrovė suteiks garantiją ne tik pačioms durims, bet ir jų montavimo darbams. Jei duris nuspręsite montuoti savarankiškai, nepamirškite atlikti tikslių matavimų. Jums reikės žinoti, ne tik angos aukštį ir plotį, bet ir sienų storį. Be to, turite iš anksto nuspręsti, į kurią pusę – kairę ar dešinę – durys atsidarys. Nuo to priklauso tolimesni montavimo darbai.

 

Leave a Comment