3 situacijos, kai teisinės paslaugos gali uždirbti milijonus …. arba jų tiesiog neprarasti

Teisinės paslaugos verslui labai reikalingos vos ne kiekviename žingsnyje. Nekalbame apie elementariausias darbo sutartis ar bendradarbiavimo sutartį su partneriais. Yra keletas sričių, kurios iš tiesų yra be galo svarbios kiekvienam verslui. O tose srityse gali suktis milžiniški pinigai ir tik apdairių teisininkų dėka galima uždirbti dar daugiau. Arba uždirbtų pinigų neprarasti.

Franšizė

Tai verslo sritis, kurios sėkmė priklauso nuo jūsų teisininkų darbo ir profesionalumo. Įsivaizduokite, kad nedideliame miestelyje norite atsidaryti savo restoraną. Galite tai daryti konservatyviuoju būdu – nuomoti patalpas, kurti įvaizdį ir laukti žmonių. Galite tai padaryti novatoriškai – tiesiog pasirašyti franšizės sutartį su restoranų tinklais, kurie siūlo franšizę. Vienas tokių yra pasaulinis tinklas SubWay arba McDonald‘s. Kuo čia dėti teisininkai? Tuo, kad jiems reikia įsigilinti į siūlomas sąlygas ir radus kompromisą padėti pasirašyti sutartį. Tokios teisinės paslaugos – gana dažnas reiškinys, tik šiuo atveju reikalų turime su tarptautinėmis kompanijomis. Pasirašius lieka tik teisininką laikyti šalimais, kad verslo pradžioje nenukryptumėte nuo sutarties sąlygų ir per daug laisvai jų neinterpretuotumėte.

Kodėl uždirbsite milijoną? Todėl, kad franšizė duoda ne tik logotipą, bet ir kitus verslo valdymo principus, kurie jau yra sėkmingi ir patikrinti. Mažiau rizikos, daugiau pajamų.

Oficialus atstovavimas

Lietuvoje nėra daugybės prekės ženklų. Ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse, Baltarusijoje. Kai kurie prekės ženklai pas mus neina iš principo, kiti nenori prasidėti steigdami čia atstovybes. Tą geriausia daryti vietos verslininkams, puikiai pažįstantiems Lietuvos rinką ir pirkimo įpročius. Teisinės paslaugos čia reikalingos padėti tokiai lietuviškai įmonei tapti oficialiu tam tikro prekės ženklo atstovu ir tiekėju. Darbo daug iš pradžių, o vėliau viskas priklauso nuo verslininkų sumanumo ir poreikių.

Milijoną galima užsidirbti gana greitai atsivedus reikalingą prekės ženklą. Tai nebūtinai turėtų būti 117-tas rūbų prekės ženklas. Lietuvos pramonė kyla, todėl galima pasidomėti ir technologiniais prekės ženklais ir jų atėjimu į Lietuvą. Prarasti milijoną čia taip pat galima, bet ne dėl teisininkų kaltės, o dėl prastos strategijos ir reklamos.

Skolų administravimas ir finansavimas

Antstoliai uždirba daug. Kodėl nepamažinus jų uždarbio ir nepadėjus lietuviams efektyviau spręsti įsiskolinimų ir finansavimo klausimų. Trumpalaikių vartojimo kreditų bumas Lietuvoje bus jaučiamas dar kurį laiką, kad ir kaip valstybė bandytų juos riboti. Visada bus skolininkų, kurie ieškos būdų skolas grąžinti pigiau. Tai puiki galimybė verslui uždirbti milijonus iš kitų skolų. Aišku, teisinės paslaugos čia bus labai svarbios. Gal net prireiks samdyti savus teisininkus ir jas patiems teikti… Bet kuriuo atveju, verslas neblogas, nors ir susiduriama su tam tikrais moraliniais prieštaravimais.

Pasvarstykite, ar turite pakankamai pažįstamų teisininkų, kurie galėtų padėti ir imkitės minėtų verslų.

Leave a Comment