Paskolos telefonu – klientų patogumui

Prieš keliolika metų atsiradusi sms paskola, tuomet atrodžiusi tikra keistenybė, šiandien mums jau kasdienybė. Žinute užsakomomis paskolomis kasdien pasinaudoja daugybė žmonių, susidūrusių su finansiniais sunkumais. Šiam procesui įgyvendinti prireikia tik telefono ir vos kelių laisvų minučių – po akimirkos pinigai atsiduria nurodytoje banko sąskaitoje.

Skolinimasis – patogumas, bet ne įprotis

Kadangi skolinti ypač patogu ir paprasta, paskola smsu ar gaunama bet kuriuo kitu būdu neturėtų tapti įpročiu. Piktnaudžiavimas tokiomis paslaugomis dažnai sukelia sunkumų, o išmintingas naudojimasis kreditais padeda išsigelbėti iš keblių situacijų ir palieka išties puikių prisiminimų. Tad atliekant apgalvotus sprendimus sukuriami abipusiai naudingi susitarimai.

Jeigu staiga pajaučiate, kad nebegalite išgyventi be reguliaraus skolininimosi, specialistai ragina sutelkti dėmesį į gyvenimo būdą, pakoreguoti savo įpročius ir tik sugrįžus prie normalaus gyvenimo tempo, esant reikalui kreiptis dėl paskolos.

Kaip pasiskolinti telefonu?

Paskolos telefonu turbūt pats greičiausiai būdas gauti finansinę pagalbą. Tokio pobūdžio paslaugą siūlantys paskolų tiekėjai paviešina keletą telefono numerių, kuriais galima skambinti arba rašyti specialias sms žinutes, nurodant vardą, pavardą, reikalingą pinigų sumą ir kitus būtiniausius duomenis. Gavę tokį pranešimą kredito tiekėjai susisiekia su klientu ir aptaria galimas sąlygas bei tolimesnius veiksmus.

Jeigu Jus kada sudomins sms paskola akcija turėtų suteikti dar didesnį stimulą pasinaudoti šia paslauga, nes akcijos metu dažnai siūlomos paskolos be palūkanų, o tai reiškia, kad skolintis visiškai nieko nekainuoja – grąžinate lygiai tiek, kiek gavote. Tad paskolos telefonu ne tik greitos, patogios, bet dažnai dar ir pigios.

Susipažinkite su paskolų dydžiais ir sąlygomis

Paskolos suteikimo sąlygos dažniausiai yra tiesiogiai susijusios su prašomos sumos dydžiu. Jeigu norite pasiskolinti daug pinigų, greičiausiai tai teks daryti ne telefonu, sms paskola, bet užpildžius išsamią elektroninę formą ar net nuvykus į kredito teikėjo biurą, kuriame Jūsų lauks kompanijos specialistai.

Galima įvardyti tokias kreditų rūšis, išskiriamas pagal teikiamos paskolos dydį:

  • Greitieji kreditai (iki 1000 Eur), suteikiami vos per kelioliką minučių, pasiekiami tiek telefonu, tiek internetu. Verta atsiminti, kad tokia sms paskola akcija ypač dažnai vilioja klientus;
  • Vartojimo kreditai (iki 3000 Eur), skirti išvengti nedidelių finansinių sunkumų:
  • Kreditai su automobilio įkeitimu (iki 10 000 Eur). Tokio pobūdžio sutarties sudarymui būtina klientui nuosavybės teise priklausanti didesnės vertės transporto priemonė, kuri netesybų atveju atitenka paskolos davėjui;
  • Kreditai su nekilnojamo turto įkeitimu (iki 100 000 Eur) suteikiami rengiant sudėtingesnes procedūras. Nedidelė sms paskola greitai pasiekia klientą, o štai šios gali tekti laukti ir ne vieną mėnesį. Per tą laiką vyksta turto vertinimas, derinamos sutarties sąlygos, mokėjimo terminas, įmokų dydžiai;
  • Hipotekiniai kreditai (iki 100 000 Eur) dažniausiai suteikiami sudarant ilgalaikę sutartį. Šios rūšies paskolos įprastai skiriamos gamybinių patalpų, būsto statybai ir skiriamos tik nuosekliai įvertinus kliento biografiją bei galimas rizikas.

Akivaizdu, kad nuo to, kokio dydžio suma Jums reikalinga, priklausys ir kredito gavimo sudėtingumas bei viso proceso trukmė. Ne visada pakaks sms žinutės ar skambučio. Todėl kai kuriais atvejais klientams tenka apsišarvuoti geležine kantrybe, kol įvykdomi jų prašymai.

Technologijų pažanga sudaro idealias sąlygas visaverčiam žmonių gyvenimui. Svarbu išmintingai pasinaudoti suteikiamomis galimybėmis. Viena iš tokių galimybių, reikalaujančių šiek tiek žinių ir atsakomybės – sms paskola, palengvinantį kasdienį gyvenimą ir atsakingus žmones išgelbėjanti iš netikėtai užklupusių finansinių rūpesčių.

 

 

 

 

Leave a Comment