Ar tik drąsus vyras reikalingas moteriai?

moteris

Priežastis kodėl daugelis moterų sunkiai suranda antrąsias puses – per daug aukšti ir neretai – neracionalūs reikalavimai. Vienas tokių reikalavimų – vyras turi būti drąsus. Tačiau, ne visada paaiškinama ką ta drąsa reiškia. Natūralu, kad moterų dėmesys dažniausiai sutelkiamas į tuos vyrus, kurie bendrauja drąsiai ir nevaržomai, tačiau čia reikėtų padaryti tam tikras išimtis ir paaiškinimus. Drąsa nereiškia, kad vyras turi būti bendraujantis ir visada inicijuojantis pokalbius. Drąsa reiškia, kad vyras turi būti drąsus priimant tam tikrus sprendimus, kurie tiesiogiai palies antrąją pusę ar visą šeimą. Tai labiau yra apsaugos instinktas, kuris reiškia, kad vyras pirmasis šeimoje reaguos į iššūkius ir problemas.

Blogiausia tai, kad moterys drąsa supranta kiek skirtingai. Žinoma, tai nėra taikoma visoms moterims. Dažnu atveju, vienišos moterys teigia, kad jos nebendraus su vyru, kurį pačios turi užklabinti. Tačiau, tame nėra jokio racionalumo. Kodėl? Todėl, kad visais laikais bendravimo iniciatorės buvo moterys, tik jos to pačios nežino. Paprastai kalbant, jos turi duoti ženklą, kad vyras gali prie jos prieiti ir ją užklabinti. Jeigu tokių ženklų jos nerodo, tuomet tai nereiškia, kad vyrai yra bailiai. Tiesiog jie nenori pasirodyti nepagarbūs.

Būtina pabrėžti, kad tik labai maža dalis vyrų be jokių klausimų prieina prie moterų jas užkalbinti. Didžioji dalis laukia tinkamos progos ar bent jau menkiausio ženklo. Jeigu vyras nieko negalvodamas prie jūsų priėjo ir užklabino, galbūt jis yra labai pasitikintis savimi, tačiau turėkite galvoje, kad yra labai didelė tikimybė, kad po kelių minučių jis jau kalbins kitą moterį. Tokie vyrai, tiesiog nejaučia jokių suvaržymų ir ribų.

Kalbant apie drąsa bendravime, specialistai akcentuoja, kad pokalbio užmezgimas turi būti abipusis. Pats paprasčiausias variantas – duoti užuominą vyrui, kad jis jums krito į akį. Tai nebūtinai turi vykti žodžiu. Tiesiog, vien jau veido išraiška daug ką pasako. Jeigu į patinkantį vyrą pažiūrėsite surūgusiu veidu, negi tikrai manote, kad jis prie jūsų neprieis tik dėl, kad yra nedrąsus? Didesnė tikimybė, kad jis neprieis prie jūsų dėl to, kad nematys prasmės užmegzti pokalbio su piktu žmogumi.

Leave a Comment