Kodėl virtualiai bendrauti reikėtų kuo mažiau?

meilėŠiais laikais naujus santykius vieniems užmegzti yra lengva, o kitiems – nelabai. Yra daugybė programėlių, kurios skirtos plėsti pažinčių ratą ar tiesiog susirasti antrąją pusę. Tačiau, liūdniausia tai, kad tokios priemonės ne visiems yra padedančios. Kai kurie žmonės, pasinaudoję tokiomis programėlėmis, kaip tik paskui vengia leisti į bendravimą nuotoliniu būdu. Labai svarbu žinoti, kad bendravimas gyvai ir bendravimas susirašant yra du skirtingi dalykai. Trumpai tariant, pastarasis variantas reiškia, kad yra didelė tikimybė, jog žmogus, kurį sutiksite po ilgo susirašinėjimo, bus visai kitoks realybėje. Kodėl taip yra – skaitykite žemiau.

Pirmiausia, reikia akcentuoti ir tai, kad internetinės pažintys turi daugybė trūkumų. Vienas iš tų trūkumų – nuotraukos. Pažinčių portaluose ir programėlėse dažnai dedamos pačios geriausios nuotraukos. Tam, kad jas padarytų, žmonės neretai praleidžia labai daug laiko, investuoja nemažai pinigų. Susitikus realybėje be jokių „patobulinimų“, matoma, kad vaizdas yra visai kitoks. Tad, vienas iš tų trūkumų – žmogaus portretas internete piešiamas tik iš gerosios pusės, o realybėje jis atrodo visai kitaip.

Kalbant apie bendravimą, pabrėžtina, kad kuo daugiau internetu susirašinėjama, tuo didesnė tikimybė, kad susitikus nebebus apie ką kalbėti. Kaip manote, kodėl kai kurie žmonės, kuo skubiau bando inicijuoti susitikimą? Paprastai klabant, nenorime į pokalbius leistis nuotoliniu būdu, nes susitikus tiesiog nebebus apie ką kalbėti.

Taip pat reikia paminėti, kad bendravimas virtualiai gali skirtis nuo bendravimo realybėje. Taip būna itin dažnai. Galvojate kodėl? Atsakymas yra paprastas – kai laikas nespaudžia, tuomet visi gali būti įmantriais rašytojais ar net poetais. Aiškiau kalbant, kai susirašinėjama, nėra jokio laiko limito – žmogus turi itin daug laiko pagalvoti ką rašyti. Kai bendraujama gyvai, tokio malonumo jis neturi. Tokiais atvejais, patariama daugiau bendrauti gyvai – vaizdo pokalbiais ar tiesiog pasiskambinus vienas kitam. Tada jau bus aiškiau kaip iš tiesų vystysis bendravimas ir koks yra žmogus. Juk tokiais atvejais jis į klausimus turės atsakyti nedelsiant. Tai reiškia, kad tuomet ir pasirodys jo požiūris, nes jis neturės laiko visko apgalvoti, o sakys tiesiai ką mąsto.

Leave a Comment