Ar vis dar aktuali šiais laikais metalo supirkimo kaina?

Nei vienas iš mūsų negalime žinoti, kokia bus vieno ar kito daikto kaina po dešimtmečio kitais metais, o gal net ir po mėnesio. Šiais laikais pokyčiai rinkoje vyksta labai smarkiai, todėl net ir ekonomistai ne visada gali numatyti netikėtus kainų kritimus ar kilimus. Dažnai būna net ir taip, kad nėra žinoma metalo supirkimo kaina po tam tikro laiko. Jeigu ji šiai dienai yra pakankamai nemaža ir kurį laiką išlieka stabili, dar negali reikšti, kad tokia pat išliks ir visą likusį mėnesį ar ilgiau. Tad ir patarti tiems, kurie turi pardavimui didesnį kiekį metalo, nėra lengva – ar pardavimo imtis tuojau pat, ar geriau palaukti dar aukštesnių kainų.

Vienų metalų kainos yra skaičiuojamos kilogramais, o kitų, daug sunkesnių ir populiaresnių – tonomis. Tad kartais net ir turint nebūtinai keliasdešimt, gali užtekti ir kelių kilogramų tam tikro metalo – gali šiek tiek papildomai užsidirbti. Visuomet pasitikrinkite, kokią kainą siūlo tiek artimesnė, tiek ir tolimesnė metalo supirktuvė. Kartais tolėliau esanti supirktuvė, priimanti metalą gali mokėti ir daugiau, bet jeigu pridėsite kelionės išlaidas – ar nebus suma labai panaši?

Yra du variantai, kaip galite pristatyti turimą metalą į supirktuvę. Jeigu kiekis nėra itin didelis ir turite tam tinkamą transporto priemonę – vežkite turtą patys, taip Jūsų gaunama metalo supirkimo kaina bus didesnė, nes kitu atveju yra galimybė pasinaudoti metalo supirkimo įmonės transportu. Dažnai jos gali pasiūlyti išsinuomoti ne tik transporto priemones, bet ir konteinerius, bet tokias paslaugas kaip metalo laužo pakrovimas bei išvežimas, taip pat metalinių konstrukcijų demontavimas. Šie pasiūlymai dažnai tampa aktualūs, kai prireikia parduoti turimą ir sukauptą juodųjų bei spalvotųjų metalų laužą. Bet dar dažnai pažymima ir tai, kad klientui tenka susidurti su užterštumo koeficiento nemetalinėmis priemaišomis. Juodiesiems metalams jis yra didesnis nei spalvotiesiems. Metalo supirktuvės atsiskaito už parduodamą metalo laužą iškart po metalo priėmimo. Galėsite gauti tiek grynuosius pinigus, tiek suma gali būti pervedama į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.

Leave a Comment