Dantų implantai: implantologijos sėkmę didžiąja dalimi lemia teisingai pasirinktos darbo priemonės

Nors statistika vis dar gąsdina visuomenės sveikatos specialistus (nedidelis reguliariai profilaktinę apžiūrą atliekančiųjų asmenų skaičius, netenkinanti vaikų dantų būklė ir panašiai), tačiau odontologijos srityje dirbantieji laiko snausti neturi – norinčiajam atsisėsti į profesionalo kėdę, neretai tenka ir palaukti. Galbūt susidariusias eiles didžiąją dalimi ir įtakoja asmenų aplaidumas savo burnos ertmės sveikatai – ilgesnis ir sudėtingesnis gydymo procesas, būtinybė apsilankyti pas burnos chirurgą ar implantologijos specialistą. Geras burnos priežiūros specialistas neskiria laiko moralizavimams – vizitas išnaudojamas suteikti maksimalią pagalbą pacientui. Tam reikia ne tik žinių bei patirties, bet ir kokybiškos įrangos, darbo priemonių. Dantų implantai – vieni iš jų.

Gydyti pacientus – odontologų misija, tačiau ne ką lengvesnė užduotis yra surasti patikimus odontologijos priemonių tiekėjus. Darbo įrankis – neabejotinas sėkmės garantas. Prekių asortimentas šioje srityje išties platus. Ypač nemenku galvos skausmu tai tampa naujokams: kurie dantų implantai yra patys geriausi? Jei leistumėte rinktis pacientams, kurie labai dažnai skundžiasi dėl aukštų odontologijos (o ypač – implantologijos) paslaugų kainų, laimėtų siūlantieji pigiausią variantą. Tačiau juk jūs puikiai žinote, jog dantų implantai – ne ta sritis, kurioje galima bandyti sutaupyti. Pasirinkę neaiškius gamintojus, klientus iš pradžių gal ir pritrauktumėte mažesnėmis nei konkurentų kainomis, bet vėliau, prasidėjus skundams dėl komplikacijų, turėtumėte įdėti nemažai pastangų, norėdami susigrąžinti prarastą reputaciją.

Rinkdamiesi implantus bei kitus darbo įrankius, visada vadovaukitės nuostata, jog jūs esate specialistas ir žinote, kas geriausia pacientams. Galite pasinaudoti žemiau pateiktais patarimais.

  • Idealiausias variantas – pasaulyje žinomų firmų dantų implantai. Tačiau „nenurašykite” ir naujovių: galbūt būtent tarp jų rasite idealų gaminį. Prieš tai pasidomėkite, kokios gamybos technologijos naudojamos, ar atlikti tyrimai, skirti nustatyti implantų kokybei, ar firma orientuota į inovacijas ir panašiai.
  • Rinkitės tokius implantus, kurių gamintojai siūlo įvairias rūšis individualiems atvejams, pavyzdžiui – itin didelėms arba, priešingai, siauroms ertmėms implantuoti.
  • Kai kuriems odontologams itin svarbu, ar su pasirinktomis priemonėmis lengva dirbti – vieni dantų implantai tvirtinasi paprasčiau nei kiti. Rinkitės tai, kas jums labiausiai priimtina.
  • Patys geriausi dantų implantai – lengvai prigyjantys, ilgaamžiai bei natūraliai atrodantys. Pasikonsultuokite su kolegomis, galbūt jie parekomenduos būtent tokius.

 

Leave a Comment