Erotinių prekių įsigijimas – vienas iš būdų sumažinti rutiną lovoje

aistra

Kad ir kokių erotinių fantazijų turi kai kurios poros, jos vis tiek neišvengia įprastos rutinos lovoje. Nepadeda nei jokie žaidimai (BDSM, Spanking ir t.t.), kurie dažnai aptariami užsienietiškuose tinklapiuose, nei ilgesnis laukimas, kuris neva turėtų garantuoti malonesnius pojūčius. Santykių ekspertai pabrėžia, kad viską galima spręsti daug paprastesniais būdais. Pavyzdžiui, yra įvairių erotinių prekių, kurios ir yra skirtos tam, kad būtų išvengiama rutinos. Bet, nereikia pamiršti, kad visi tie sekso žaislai turi būti pasirenkami atsargiai, o svarbiausiai – jie turi būti naudojami dar atsargiau. Nors Lietuvoje specializuotų, šiomis prekėmis prekiaujančių el. parduotuvių nėra daug, patariama apsižvalgyti ir užsienyje veikiančiose internetinėse parduotuvėse.

Dažniausiai užsienietiškas el. parduotuves erotinių prekių įsigijimui renkasi tie, kurie nori kažkokių nestandartinių prekių arba tiesiog tie, kuriems lietuviškos kainos atrodo per daug didelės. Aišku, kad Lietuvoje prekių kainos dažnai yra aukštesnės nei kai kuriose kitose labiau pažengusiose Europos šalyse. Tačiau, būtina įvertinti visus niuansus perkant tokios kategorijos prekes. Jų yra ne vienas.

Iš pradžių būtina pabrėžti, kad perkant erotines, o tame tarpe ir visas kitas prekes, iš užsienyje veikiančių parduotuvių, laukimo terminas būna žymiai ilgesnis. Užsisakant kažką Lietuvoje, tikėtina, kad viskas atkeliaus vos per porą darbo dienų. Perkant iš užsienio, pristatymo terminas yra dvigubai ilgesnis, o neretais atvejais – prekių laukiama ir kelias savaites ar net mėnesius. Prieš darydami užsakymą, pasižiūrėkite kokį pristatymo terminą nustato el. parduotuvė, nes galbūt jis jums bus nepriimtinas.

Taip pat verta pasižiūrėti kokie yra pristatymo mokesčiai. Užsienyje jie nustatomi pagal pristatymo būdą. Pavyzdžiui, jeigu viskas pristatoma paštu, tuomet kaina būtų minimali, tačiau pristatymo laikas – ilgesnis. Dauguma užsienyje veikiančių erotinių prekių parduotuvių siūlo galimybę prekes gauti per kurjerių tarnybas. Vienas didžiausių trūkumų – pristatymo mokesčiai. Jie yra labai dideli ir dažniausiai jų dydis nustatomas pagal siuntos svorį. Tad, kuo daugiau pirksite, tuo didesnę pristatymo kaina gali tekti mokėti. Tad, pasikartojant, reikėtų žinoti, kad erotines prekes iš užsienio naudinga pirkti tik tuomet, kai pristatymo mokesčiai yra maži ir terminas – trumpas.

Leave a Comment