Kodėl vyras/vaikinas jums neatrašo?

meilėSantykių pradžia kiekvienam prasideda skirtingai, tačiau neretai matomas vienas bendras bruožas – moterys ir merginos dažnai skundžiasi kad vyrai ar vaikinai joms neatrašo. Dažnai imam svarstyti apie idėjas, kurios mažai racionalios. Bendravimas gali skirtis sutikus skirtingus žmonės, todėl nenuostabu, kad kiekvieną kartą kuriant naujus santykius, tas bendravimas pasižymi nemažai skirtumais. Tačiau, verta akcentuoti, kad yra daug paaiškinimų, kurie gali pabrėžti, kodėl kai kurie vyrai ir vaikinai dažnai neatrašo savo antrosioms pusėms ar galimoms simpatijoms. Apie tas priežastis ir kalbame žemiau.

Viena tų priežasčių – užsispyrimas ir arogancija. Dažnais atvejais moterims į galvą yra kalama, kad visi vyrai nori „medžioti grobį“ ir neva tai viską paaiškiną. Pavyzdžiui, kai moteris bando apsimesti neprieinama, ji dažnai nepagalvoja, kad ji tokiu būdu atsidumia potencialų partnerį. Tiesiog tokia moteris pasirodo labai šalta. Galiausiai, jeigu ir sugebama apsikeisti numeriais, tai neretai viskas baigiasi tuo, kad taip viskas ir nutyla. Tiesiog iš to sutikto potencialaus kandidato į poras negaunama jokių žinių. Taip nutinka dėl to, kad bandant užmegzti bendravimą ir parodant aroganciją ar „neprieinamumą“ moteris tik parodo savo blogąją pusę. Telefono numeriais dažnai apsikeičiama iš mandagumo. Tad, jeigu bendravimo pradžioje bandėte vaidinti neprieinamą, yra didelė tikimybė, kad labiau save pateikėte kaip šaltą, agresyvią ir nemalonią personą, su kuria bendravimas yra per daug sudėtingas. Tai būtų viena iš priežasčių, kodėl toliau nebenorima tęsti bendravimo.

Kita priežastis – per mažai domimasi potencialiu partneriu. Jeigu visą laiką vyras inicijuoja bendravimą ir visa kalba sukasi tik apie jus, tuomet nenuostabu, kad vyras jausis nereikalingas. Paprasčiausiai, jam nusibos būti tuo, kuris viską daro ir nesulaukia nė menkiausios užuominos, kad moteriai tas bendravimas patinka. Dėl šios priežasties atsiranda vienas išbandymas – vyras nieko nerašo tikėdamasis, kad bent vieną kartą pirmą parašys moteris. Jeigu to nenutinka, viskas galiausiai baigiasi. Tad, tokiu atveju, patariama mažiau klausyti įvairiausių pamokslų, kad tik vyrai turi žengti pirmą žingsnį ir visada būti drąsus. Tai paprasčiausiai iššauks abejones, kad esate suinteresuota ir tiek.

Leave a Comment