Greitas kreditas skirtingu metų laiku

Koks greitas kreditas gali būti būdingas skirtingu metų laiku? Sakoma, kad vasarą žmonėms reikia plausto, o žiemą rogių, tačiau yra ir atvirkščias pasakymas: roges ruošk vasarą, o plaustą – žiemą. Kaip iš tikrųjų turėtų būti? Mes nežinome atsakymo, tačiau galime pasidomėti, kad kokiu skirtingu metų laiku žmonių būna išnaudojamas kreditas.

Žiemą

Pradėkime nuo žiemos, nes greitas ir malonus pavasaris prabėga net nepastebėtai, o štai žiema užtrunka, įklimpsta ir mes niekaip negalime sulaukti jos pabaigos. Tad kam greitas kreditas gali būti reikalingas žmonėms, kurie šią paskolą ima būtent žiemą? Tikriausiai atsakymas negali būtin vienareikšmis, ir visiems kreditas bus naudojamas vis kitaip. Bet šį kartą įsivaizduokime bendras tendencijas.

Pirmiausiai – dėl šalčio atsirandantys poreikiai. Galbūt greitas pinigų papildymas bus reikalingas tam, kad būtų galima susimokėti už labai seno buto šildymą – juk tokiuose namuose patalpos suryja itin daug šildymo. Taip pat greitas kreditas gali tapti būtinas ir susirgus kokia nors liga, juk žiemą lengva ir persišaldyti, ir nušalti. Aišku, automobilis reikalauja daugiau priežiūros, mums reikia šiltų rūbų, batų. Jeigu šeimoje kritinė padėtis, galbūt kaip tik greitas kreditas ir padės tą padėtį išspręsti. Laimingiesiems greitieji kreditai suteiks malonią kelionę į kalnus slidinėti.

Pavasarį

O pavasarį, kas nutinka tada, jeigu jau žiema šitiek išlaidų pareikalauja? Pavasaris daug kam yra palengvėjimas vien dėl sumažėjusių buto šildymo sąskaitų. Tačiau greitas kreditas 123 gali tapti kažkuo, kas jums padės, pavyzdžiui, ruoštis naujoms statyboms. Tas, kas nori gyventi savo namuose, kaip tik tokiu metu ir planuoja statybas, namo pirkimą. Todėl greitas kreditas bedarbiui nebus į naudą, nes jau geriau susirasti darbą ir užsidirbti. Bet, jeigu sukatės, stengiatės, dirbate, o pinigų naujam būstui dar šiek tiek trūksta – greitas vartojimo kreditas čia gali net labai padėti. Taigi, neverta kažko praleisti, verta iškart pasistengti planuoti ateitį. Pavasarį perkant sklypą, statantis namą gali padėti situaciją pagerinti tokia nedidelė paskola.

Vasarą

Vasara – atostogų metas. Pačios brangiausios atostogos paprastai yra tos, kai keliaujama į kokį nors tolimą užsienį. Tad kreditas internetu gali padėti išpildyti štai tokią svajonę. Apie tai pasakoja ir Monika, kuriai toks pinigų pasiskolinimas leido išsiaiškinti, ką reiškia keliauti:

„Vieną dieną tiesiog supratau, kad man jau metas kažkur nuvykti. Nebegaliu taip sėdėti namuose, noriu kažko naujo, noriu kažką išbandyti. Ir dėl to greitas kreditas bedarbiams man pasirodė kažkas nerealaus. Na, žinoma, kol sužinojau, kad bedarbiams jis neišduodamas. Tačiau viskas gerai. Darbą aš turėjau, tik trūko pinigų svajonių kelionei – į Paryžių. Turėjau šiek tiek ir tokių pavienių užsakymų, kurių vykdymui kaip tik ir reikėjo pasistengti, pasispausti ir palaukti vasaros pabaigos. Kaip tik tada man turėjo ateiti papildomas finansavimas už projektas. Supraskite mane teisingai, aš tikrai nenorėjau, kad tas finansavimas nukristų iš kažkur, iš kažkokio dangaus. Tačiau aš norėjau, kad galėčiau paprasčiausiai jaustis gerai ir pakeliauti. Taigi, nutariau, kad greitas kreditas nemokamai man bus puiki išeitis. Dabar pasiskolinsiu, tada nukeliausiu į Paryžių, pamatysiu savo svajonių Eifelio bokštą, o paskui galėsiu grįžto, toliau vasarą leisti Lietuvoje. Na, o pasiskolintus pinigus grąžinsiu labai greitai ir paprastai – tiesiog vasaros pabaigoje, kai ateis mano finansavimas už projektus“, – pasakoja Monika.

Leave a Comment