Investavimo galimybės lietuviams yra gana plačios

pinigai

Kai norisi uždirbti tiek, jog nereikėtų sukti galvos dėl įprastų buitinių išlaidų, ekspertai pataria neapsiriboti vien tik ties įprastu darbu. Pajams gauti galima ir iš kitų šaltinių. Investavimo galimybės paprastiems fiziniams asmenims šiais laikais yra labai plačios. Naivu tikėtis, kad visi uždirba tik turėdami gerai apmokamus darbus. Lietuvoje situacija yra tokia, kad kai kurie dirba papildomai, o dar kiti – investuoja nedideles sumas, kad tie pinigai uždirbtų pinigus. Kokias investavimo galimybes šiais laikais renkasi lietuviai – skaitykite žemiau.

Investavimas  į auksą dažnai nepateisina lūkesčių

Dabar daug žmonių galvoja, kad investuoti pinigus į auksą yra geriausia mintis. Neva tai yra stabiliausia investicija. Deja, brangiųjų metalų kainos irgi gali keistis ir tai jau parodė istorija. Taip pat reikia žinoti, kad investuoti į auksą galima keliais būdais. Galite pirkti investicinius aukso luitus ir juos laikyti namie. Kai kaina pakils, juos nunešite parduoti ten, kur pirkote. Tačiau, tai nėra labai gera mintis, nes vis dėlto – laikyti turtą namie be apsaugos yra gana pavojinga. Auksą galima pirkti ir biržose. Tai reiškia, kad galite pirkti auksą tiek specialiose sistemose, tiek ir renkantis įmonių akcijas. Trumpai tariant, investuoti galima ir su aukso gavyba susijusias įmones. Kuomet aukso kainos kyla, dažniausiai kyla ir tokių įmonių akcijų vertė.

Investuoti į auksą ne visada yra gera mintis, nes vis dėlto – jo kainos keičiasi reguliariai. Pavyzdžiui, paskutinę pasaulinę krizę aukso kainos šoko į viršus ir kai pasiekė rekordus, daug žmonių tiesiog viską pardavė. Kai vyksta masinis pardavimas – kaina krenta žemyn. Taip ir gaunasi ciklas, į kurį labai lengvai gali įsisukti nepatyrę žmonės. Tad, jeigu esate naujokai investavimo srityje, auksą siūloma rinktis tik kaip paskutinį variantą.

Norint sužinoti kaip pinigai uždirba pinigus, naudingiausia ko gero būtų investuoti į akcijas, obligacijas, investicinius fondus, FOREX ir t.t. Šios investavimo galimybės aprodys realią situaciją – kad galima ne tik uždirbti, bet ir prarasti dalį pinigų, jeigu viskas bus daroma neapgalvotai.

Leave a Comment