Įranga žemės ūkio žaliavų perdirbimui

Žemės ūkis nuolatos auganti, modernėjanti ir itin perspektyvi veikla, kuria užsiima vis daugiau žmonių. Visgi, jai būtina speciali įranga. Bendrovė „BALTIC MASTER“ jau ilgus metus tiekia, paleidžia eksploatuoti, prižiūri technologines linijas ir cechus, apdorojančius daržoves, vaisius, šakniavaisius, įrangą, kuria apdorojamos saugoti ir transportuoti skirtos žaliavos, bei pirminio apdorojimo, plovimo, valymo, pjaustymo, šaldymo, pakavimo įrangą.

Ši įranga neabejotinai palengvins kiekvieno ūkininko kasdienybę ir prisidės prie žemės ūkio klestėjimo. Siekiame savo klientams tiekti tik aukščiausios kokybės įrangą, todėl glaudžiai bendradarbiaujame su puikiai žinomais ir pasaulyje įvertintais žemės ūkio žaliavų perdirbimo įrangą gaminančiomis įmonėmis, tokiomis kaip „Marcelissen“ (Olandija), „SFAMASZ“ (Lenkija), „KRONEN“ (Vokietija). Šių gamintojų produkcija pasižymi itin aukšta kokybe, tikslumu, tvirtumu ir ilgaamžiškumu, todėl tai puiki investicija, kuri neilgai trukus atsipirks.

Patenkinti savo klientų lūkesčius yra vienas svarbiausių bendrovės „BALTIC MASTER“ uždavinių, todėl mūsų specialistų komanda pasirūpins, kad visa įranga būtų tinkamai sumontuota ir paleista darbui. Be to, reguliariai prižiūrėsime visą įrangą taip dar labiau prailgindami jos gyvavimo laiką. Visgi, bet kokia įranga turi savybę gesti, todėl mūsų komanda pasirūpins, kad gedimas būtų operatyviai pašalintas.

O ilgametė patirtis ir glaudus bendradarbiavimas su žemės ūkio perdirbimo įranga gaminančiomis, įmonėmis mums leidžia savo klientams pasiūlyti palankiausią kainos ir kokybės santykį.

Leave a Comment