Maisto pakaitalai-papildai

Šiandien norėtume supažindinti su naujausiomis svorio metimo tendencijomis – maisto pakaitalais-papildais. Dietos alina organizmą. Dietos iškreipia mūsų mitybos įpročius ir sujaukia gyvenimus. Ypač po dietos pabaigos, kai ryjame viską iš eilės ir dieviname tam tikrų produktų skonį, kurių laikinai buvome atsisakę. Taip, po dietos reikia sugebėti išlaikyti tą svorį ir apimtis, kuriuos buvome pasiekę. Dažnai viskas grįžta į savo senas vėžes jau po poros savaičių, kai pamirštame beskonius brokolius ir gėrimės ant laužo keptos šoninės kvapu bei vaizdu ir visomis skoninėmis savybėmis.

Dieta – ne išeitis. Realiausia išeitis yra gauti maistą. Aišku, maisto pakaitalai-papildai irgi reikalauja tam tikrų valios pastangų. Juk nusibosta maitintis vien kokteiliais. Štai dėl ko maisto pakaitalai dažniausiai vartojami tik vietoj vakarienės arba pusryčių ir vakarienės. Galima savaitę pabandyti visai atsisakyti maisto ir vietoj jo vartoti tik kokteilius. Viskas paprasta – supilate maišelį miltelių į plaktuvę, užpilate vandeniu, kelis kartus stipriai suplakate ir įsipylę į stiklinę lėtai, nedideliais gurkšneliais išgeriate 350 ml to kokteilio. Jis gali būti įvairių skonių. Tai tikrai ne kaip natūralus jogurtas ar brokolis…

Maisto pakaitalas yra naudingas keliais atvejais:

  • Vartokite jį, kai neturite laiko pavalgyti. Jį suplakti galima tiesiog automobilyje, kol sėdite kamštyje.
  • Maisto papildas yra kur kas pigesnis būdas maitintis, nei kebabai ir picos.
  • Su papildu gaunate ir didžiąją dalį dienos vandens normos *
  • Puikus būdas sulieknėti.
  • Kai trūksta medžiagų jūsų organizmui, nes papildo sudėtyje yra visos reikalingos medžiagos.

Maisto pakaitalas-papildas yra gaminamas ir Lietuvoje. Tai S-FOOD papildas. Pasidomėkite apie jį daugiau – bandžiusiųjų atsiliepimai tikrai neblogi.

Kodėl jis toks veiksmingas? Kaip žmonės numetą po kilogramą per savaitę? Todėl, kad viskas paremtu sveiku protu ir moksliniais faktais, o ne asmeniniu poveikiu organizmui ir reklama. Žmogaus organizmui per dieną reikia 1500 arba 2000 kilokalorijų (vyrui). Jei gaunama daugiau – jis kaupiasi riebalų pavidalu. Tad neleiskime organizmui kaupti tų riebalų. Kadangi šiek tiek judate, organizmui reikia energijos. Tos dienos poreikis būna didesnis, nei nurodyti kiekiai kilokalorijų. Tokiu būdu organizmas pradeda naudoti riebalus, kaip energijos šaltinį. Jei geriate daugiau vandens, riebalų skaidymas pagreitėja ir tokiu būdu jūs lieknėjate, nes riebalų sluoksnis plonėja, o svoris krenta. Apie visą tai pasakoja 10 klasės biologijos vadovėliai. Tai ne progresyvi naujausiais moksliniais metodais pagrįsta eilinė dieta. Tiesiog maistas pakeičiamas tokiu, kuris patenkina tik esminį kalorijų poreikį.

Aišku, galima ir bananais bei avokadais maitintis, tačiau tada turite mokėti tiksliai skaičiuoti kalorijas. Kaip sulieknėsite, jei reikia pusės banano, o jį nusipirkote visą? Mūsų akys mūsų pastangas sulieknėti dažnai paverčia niekais, todėl ir vartojamas neišvaizdus bet naudingas kokteilis – maisto papildas-pakaitalas.

* Suaugusiajam dienos vandens norma yra 2 litrai. Tos normos paprastai neišgeriame, todėl organizmas riebalus skaido lėčiau. Jei išgeriate 4 kartus per dieną maisto pakaitalų kokteilio po 350 ml, tai jūs suvartojate 1,4 litro vandens. Pridėkite dar kavą ir arbatą, dar šiek tiek vandens dienos metu ir gausite dienos normą. Tai kur kas paprasčiau, nei ant stalo pasistatyti 2 litrų plastikinį butelį ir prisiversti jį išgerti…

Leave a Comment