Mikroautobusų nuoma Vilniuje: pažinkite Lietuvos sostinę patogiai

Jei Vilniuje esate retas svečias arba niekada čia nebuvote, pats laikas apsilankyti, juk Vilnius turi vieną gražiausių ir didžiausių senamiesčių ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. O kokia kelionė be linksmos draugų kompanijos, tiesa? Kad viešnagė Lietuvos sostinėje neapkarstų ir pamatytumėte visas miesto įžymybes ar lankytinas vietas, jums yra būtina transporto priemonė. Žinoma, visada galima naudotis neprastai išvystyta miesto viešojo transporto sistema, tačiau reikia pripažinti, kad  tai išnaudos begalę jūsų laiko. Tad mikroautobusų nuoma Vilniuje bene optimaliausias pasirinkimas, jei norite patogiai ir linksmai pasisvečiuoti Lietuvos sostinėje. Kodėl? Štai keletas priežasčių, kodėl verta rinktis mikroautobusą:

  • Jame telpa 8 žmonės ir vairuotojas, o kur dar erdvi bagažinė, kurioje nesunkiau susidėsite visus daiktus, todėl galite būti tikri, kad keliausite itin patogiai, net stovėjimas eismo grūstyse jums tikrai neprailgs;
  • Mikroautobusas stabili ir manevringa transporto priemonė, ja nesunkiai „įsirašysite“ į siauras Vilniaus senamiesčio gatveles. Be to, toks mikroautobusas yra priskiriamas lengvųjų automobilių kategorijai, todėl ir mokestis už stovėjimą jam bus skaičiuojamas kaip ir įprastam automobiliui.
  • Jei atvykote ilgesniam laikui, visada galite aplankyti Anykščius arba Druskininkus, kurie nuo Vilniaus ne taip ir toli, kelionė neišvargins, nes su draugais, kurie turi vairuotojo pažymėjimą, galėsite visada pasikeisti vietomis.

Taigi, akivaizdu, kad mikroautobusų nuoma Vilniuje turi išties daug privalumų. Ties, būtina atminti, kad norint išsinuomoti mikroautobusą jums reikės:

  • Pateikti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, būtina B kategorija;
  • Pateikti savo asmens tapatybės kortelę arba pasą;
  • Iš anksto rezervuoti norimą mikroautobusą ir sumokėti nuomos mokestį;
  • Palikti tam tikrą užstatą, kuris garantuoja, kad mikroautobusą gražinsite laiku ir tvarkingą.
  • Nepamiršti, kad esate ne kiaulė. Tai reiškia, kad išsinuomotu mikroautobusu privalote rūpintis kaip savu automobiliu: patikrinti padangų slėgį, langų valiklio skysčio lygį, palaikyti tvarką, nepradeginti salono su cigaretėmis ir pan.

Tiesa, jei baiminatės, kad nesate labai įgudęs vairuotojas ir manevravimas Vilniaus gatvėmis jums gali būti sudėtinga užduotis, atminkite, kad visada galite nuomotis mikroautobusą su vairuotojų. Mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju užtikrins, kad jūsų kelionė būtų saugi ir patogi.

 

 

 

 

Leave a Comment