Seksualūs naktiniai pagal figūros tipą

Visos moterys nori jaustis seksualios. Dažniausiai įgyvendinti šį troškimą pavyksta tuomet, kai įsigyjami atitinkamo pobūdžio drabužėliai. Seksualūs naktiniai, maudymosi kostiumėliai – dažniausi variantai. Tačiau ir pastarieji gali nesuteikti norimų potyrių. Dažniausiai viskas remiasi į netinkamą pasirinkimą. Labai svarbu, kad seksualūs naktiniai pabrėžtų turimus privalumus ir paslėptų trūkumus.

Stambios merginos. Tokios, kurios turi apvalų pilvuką, privalo žinoti labai paprastą taisyklę: paslėpti jį nebus sunku išryškinus krūtinę. Nepirkite tokių naktinukų, kurie prasiskleidžia ir matosi pilvas. Tinkamiausias variantas – kurie susiriša, susitraukia po krūtine ir tuomet lengvai krenta. Taip išryškinama krūtinė, o pilvukas paslepiamas po klostėmis. Nepamirškite, kad juoda spalva vizualiai lieknina.

Labai lieknos merginos. Patikėkite, net ir šios ieško būdų, kaip atrodyti seksualesnėms. Didžiausia jų problema – iškilumų nebūvimas. Seksualūs naktiniai, tokiu atveju, turi būti pasirenkami su kuo daugiau klosčių. Žinoma, geriausia būtu, jei tokie papuošimai klostuotųsi ties krūtine arba užpakaliuku. Vizualiai pavyks susikurti figūringos moters išvaizdą. Lygiai su tokiais pat sluoksniais reikia rinktis ir maudymuką. Tokie maudymosi kostiumėliai pabrėžia liekną liemenį ir dailią krūtinę.

Kriaušės figūra. Tokio tipo moterys dažniausiai turi labai plačius klubus, tad stengiamasi, kad pastarieji vizualiai kiek sumažėtų. Tai galima padaryti pasirinktus aptemptus naktinukus. Tokio tipo seksualūs naktiniai vizualiai nedidina klubų. Liemenį galima paryškinti išsirinkus modelį, kur per juosmenį dedamas diržas ar koks kitas panašaus tipo aksesuaras.

Gitaros formos figūra. Sakoma, kad taip pati tobuliausia ir labiausiai moteriškumą įkūnijanti figūra: didelė krūtinė ir gana platūs klubai. Vizualiai tokia moteris gali vilkėti bet ką. Jai labiausiai tinkantys seksualūs naktiniai turėtų būti permatomi, kad būtų įmanoma atskleisti šios moters grožį. Dar gražiau su nėriniais. Jei naktinukai po kažkiek laiko atsibos – tobulos figūros savininkės galėtų išbandyti kūno kojinę. Žinoma, ji atskleidžia, atidengia viską, ką tik turite, tad šiam drabužėliui reikia drąsos.

Pasirinkus tokius naktinukus, kurie labiausiai dera prie jūsų figūros tipo – pavyks sujaudinti savo vyrą. Svarbiausia, kad išsirinktumėte tokius, kurie jums tikrai tiktų. Pasikonsultuokite su profesionalėmis, jei nerandate geriausiai figūra išryškinančio varianto.

Leave a Comment