Visiškas automobilių apklijavimas: ką būtina žinoti?

Automobilių apklijavimas įvairiais lipdukais, kurie dengia tam tikrus kėbulo defektus arba atlieka reklaminę funkciją, jau nieko nebenustebins, tačiau visiškas automobilių apklijavimas dar daug kam atrodo šiek tiek ekstremalu ir ekstravagantiška. Visgi, vis daugiau žmonių nori visiškai pakeisti savo automobilio spalvą ir suteikti jam išskirtinumo, todėl pabandysime atsakyti į pagrindinius klausimus, kurie gali iškilti, jei norite radikaliai pakeisti savo automobilio kėbulą.

Kodėl geriau rinktis automobilio apklijavimą, o ne perdažymą?

Automobilių perklijavimas kainuoja pigiau ir suteikia transporto priemonei išskirtinumo. Šiuo metu rinkoje yra itin platus plėvelių, kurios turi skirtingus efektus, kurių negalima išgauti dažant automobilį, pasirinkimas. Klijuojant plėvelę nereikia specialios dažymo kameros, procesas atliekamas greičiau, o automobilio detalėms yra suteikiama papildoma apsauga nuo kenksmingų aplinkos veiksnių. Be to, tai yra visiškai grįžtamasis procesas.

Kokie visiško automobilių apklijavimo minusai?

Didžiausias minusas – Regitros eilės. Pakeitus automobilio spalvą, per 15 dienų tai reikia užregistruoti Regitroje, kad vėliau neturėtumėte problemų su policijos pareigūnais.

Ar pasikeičia automobilio priežiūra po apklijavimo?

Ne, automobilis prižiūrimas, plaunamas ir valomas lygiai taip pat, kaip ir prieš apklijavimą.

Kiek trunka visiškas automobilio apklijavimas?

15-25 val., viskas priklauso nuo automobilio, jo sudėtingumo ir darbo specifikos. Be to, automobilį būtina paruošti šiai procedūrai: idealiai nuvalyti ir apdirbti specialiomis cheminėmis medžiagomis, kurios nekenkia automobilio dažams.

Kiek kainuoja visiškas automobilio apklijavimas?

Tai išties keblus klausimas, viskas priklauso nuo pasirinktos plėvelės gamintojo, kokybės bei darbo sudėtingumo. Tarkim, norint apklijuoti dvidurį BMW e30 automobilį ir jį paverti matiniu, gali tekti pakloti apie 300-450 eurų.

Ar galiu apklijuoti automobilį pats?

Galima pabandyti, tačiau būtina atminti, kad reklaminio lipduko užklijavimas ir visiškas automobilio apklijavimas yra du skirtingi dalykai. Tam reikia ne tik plėvelės, bet ir specialių įrankių ir patirties. Atminkite, kad skūpas moka du kartus, todėl šį darbą vertėtų patikėti tik profesionalams, kurie žino, ką daro.

Taigi, automobilių apklijavimas išties puikus būdas savo keturračiui žirgui suteikti išskirtinumo ir originalumo. Be to, galite būti tikras, kad būsite vienintelis, turintis tokį automobilį, nes save ir savo klientą gerbiantys meistrai niekada nedaro to paties projekto du kartus.

 

Leave a Comment