Natūralus strijų naikinimas gali būti efektyvus

Strijų atsiradimas kankina ne vieną moterį. Nors iš pradžių kiek ryškesnės, o vėliau šviesesnės strijos gali būti ir ne itin pastebimos, jos visuomet verčia jaustis nepatogiai, moterys dėl jų ima kompleksuoti, vengia atidengti kūną. Strijos atsiranda dėl staigaus odos plyšimo, kuris gali nutikt dėl įvairių priežasčių, tokių kaip nėštumas, per greitas svorio priaugimas ar nukritimas, genetika, susirgimai.

Dažnai manoma, kad strijos – amžinos. Tačiau iš tiesų šiandien jas galima įveikti ir efektyvus strijų naikinimas tai nebūtinai odos atnaujinimas lazeriu. Šiandien pasiūlysime keletą efektyvių ir natūralių būdų, kurie gali pagelbėti norint išnaikinti strijas.

  • Druska. Specialistai pastebi, kad odą puikiai valo ir srtijas įveikti padeda druskos tirpalas. Juo reikia apipilti šiltą odą toje vietoje, kur yra strijos. Tuomet, kai oda atsiveria ir prisipildo druskų, galima odą praturtinti kūno pilingu ir giluminiu masažu.
  • Skysčiai. Turbūt Jums jau teko girdėti, kad nuolatinis skysčių vartojimas visos dienos metu pagerina savijautą ir medžiagų apykaitą. Tie patys skysčiai gali būti naudingi ir tais atvejais, kai norite panaikinti strijas. Nuo vandens ir didelio skysčių kiekio oda tampa elastingesnė ir švelnesnė, todėl ir strijos lengviau nyksta.
  • Cinkas. Geriausias draugas Jūsų odai gali tapti cinkas. Jis praturtina ją, atgaivina, suteikia jai naudingų medžiagų. Jeigu Jums reikalingas strijų naikinimas, cinko tepaliukas gali tapti puikiu pagalbininku, siekiant rezultatų.
  • Pilingas. Kūno šveitimas, arba kitaip vadinamas pilingu – puiki procedūra, galinti padėti naikinant strijas. Jos metu nuo kūno nušveičiamos visos negyvos ląstelės, atveriamos odos poros, ji praturtinama naudingomis medžiagomis. Ypač kavos pilingas gali būti puikia priemone naikinti strijas ant krūtinės, pilvo. Specialistai teigia, jog reguliarus pilingas gali veikti beveik kaip vienkartinis odos atnaujinimas lazeriu.
  • Aliejus. Dar vienas natūralus produktas, galintis padėti įveikti nemalonias strijas – šaltalankių aliejus. Aliejus yra natūralus produktas, kurį drąsiai galima naudoti kaip kosmetikos priemonę. Jis nepažeidžia odos ir suteikia jai elastingumo. Todėl kovai prieš strijas tai puikus ginklas.
  • Vanduo. Jei strijų naikinimas Jums ne itin sėkmingas, reguliariai naudokite karšto ir šalto dušo efektą. Vietas, kurios yra pažeistos, kelis kartus per savaitę masažuokite dušo srove, perjungdami vandenį į skirtingas temperatūras.

Leave a Comment