Ne visuomet reikia keisti – automobilių stiklų remontas

stiklas

Su šiais pažeidimais gali susidurti kiekvienas vairuotojas ir nuo to nėra apsaugotas nė vienas. Aišku, savotiška apsauga gali būti specialus tam skirtas draudimas. Tačiau tai tik padės išvengti galimų išlaidų. Kadangi akmenukas ar kažkas kitas bet kurią akimirką gali pataikyti į stiklą ir jį sugadinti. Būtent tokia yra dažniausia priežastis, dėl kurios pažeidžiami automobilių stiklai. Bet tai nereiškia, jog iš karto teks juos keisti naujais. Kadangi kai kuriuos pažeidimus dar įmanoma sutvarkyti. Ir tai kainuos gerokai pigiau, negu keitimas. Aišku, jeigu įskilimas didesnis, tuomet jau nieko padaryti nepavyks.

Kodėl nereikėtų delsti nė minutės?

Būtent tokia yra pagrindinė taisyklė norint, jog pažeisti automobilių stiklai dar būtų remontuojami. Kadangi toliau važinėjant su nedideliu įskilimu ar įdauža ji labai greitai gali išplisti. Kelyje automobilis patiria nuolatinę vibraciją, kuri persiduoda ir stiklui. Ir būtent toje pažeistoje vietoje ji jaučiama labiausiai bei gali pridaryti daugiausia žalos. Tuo labiau, kad automobilių stiklų remontas galima tik tuomet, kai įdauža ar įskilimas siekia maksimaliai kelis centimetrus. Be to, pažeista vieta negali būti pačiame stiklo pakraštyje. Taigi, jeigu pastebėjote pažeidimą, tuomet kaip įmanoma greičiau reikėtų kreiptis į šioje srityje dirbančius specialistus ir galbūt tuomet dar pavyks sutvarkyti tą vietą.

Kuo skiriasi automobilių stiklai?

Prireikus juos pakeisti neretai bus galima rinktis iš kelių analogiškų variantų. Tiesa, kartais jų kainos skirtis gali pakankamai nemažai. Jeigu jau neįmanomas automobilių stiklų remontas. Tačiau šioje vietoje specialistai pataria nesistengti maksimaliai sutaupyti, nors pirkti originalų stiklą tikrai nėra būtinybės. Kadangi dažnai tai kainuotų itin brangiai. Taip pat stiklai gali turėti ir papildomų ypatybių, pavyzdžiui, kritulių jutiklius. Kas būdinga naujesnėms transporto priemonėms. Taigi, tokie variantai taip pat bus atitinkamai brangesni. Todėl ir renkantis labai svarbu atkreipti į tai dėmesį. Nors dažniausiai šioje srityje dirbantys specialistai galės patarti bei pasiūlyti optimaliausius variantus. Tik yra galimybė rinktis tarp brangesnių ir pigesnių alternatyvų.

Leave a Comment