Netekau dantų: protezai ar implantai?

Turbūt girdėjote na vieną anekdotą apie bedančius žmones, o ir pamačius tokią nuoširdžią šypsenėlę be priekinių dantų norisi ir pačiam nusijuokti. Tačiau, kai pats netenki dantų, ir reikia rinktis, dantu implantai ar protezai nuo šiol puoš tavo šypseną, tas juokinantis efektas kažkur stebuklingai dingsta. Anaiptol: daugiau atsiranda tiesiog tokio supratimo, kad tos skylės burnoje byloja apie būsimas skyles tavo asmeniniame biudžete. Juk dantu implantu kainos gali kai kam kainuoti ir visą mėnesio atlyginimą, o kai kam gal juos net ir du. Štai todėl visada reikia taupyti juodai dienai, kad nutikus tokiai nelaimei būtų galima be vargo susimokėti ir vaikščioti dantų pilna burna. Tiesa, kartais pasitaiko ir dantu implantai akcija, tada galima tokią paslaugą gauti ir pigiau.

Dantų pabaiga

Visiems labai smalsu, kaip čia nutiko, kad pasidarė reikalinga dantu implantai. Vilnius pilnas plačiausių šypsenų ir tyriausių veidų, tačiau niekada nesužinai, ar tiems žmonėms niekada nebuvo kažkokių panašių nutikimų. Taigi, tų nutikimų būna visiems.

Mano nutikimas susijęs su pomėgiu važinėti dviračiu. Kaip turbūt ne kartą teko pažymėti – dviračiai yra mano didžiausia aistra, ir su ja kartais gali būti susijusios net ir tokios traumos, po kurių reikalingi dantu implantai. Tai štai neseniai visus priekinius dantis pakabinau ant tvoros, bet ir aš, ir visi artimieji, labai apsidžiaugė, kad ten liko tik mano dantys, o ne ir visa galva. Juk dantu implantai kainos yra palyginti pokštas su tuo, kiek aš praprasčiau, jeigu apskritai nebeliktų nieko. Taigi, dantų pabaiga taip ir atėjo, kai netikėtai mano pagrindiniame priešais iššoko prabangi mašina, akivaizdžiai paisanti tik jai vienai žinomų taisyklių. Aš turėjau staiga nusukti, nes kitaip būtų mane partrenkę. Ten ir nutiko nelaimė, po kurios pradėjau domėtis, ar būna dantu implantai akcija. Nes ne taip ir norėsi sumokėti visas santaupas, kurias buvau sukaupusi teisių laikymui.

Nauja pradžia

Ką padarysi, kiekviena pabaiga yra ir kažko naujo pradžia. Todėl dantu implantai Vilnius dabar bus mano naujas pasirinkimas. Pirmiausiai aš tikra nemažai galvojau, kas geriau, dantu implantai ar protezavimas. Tačiau galiausiai tiesiog ėmiau mąstyti apie tai, kas man atsipirktų labiausiai tiek pinigų, tiek laiko atžvilgiu. Juk tas pasakymas, kad laikas yra pinigai, tikrai ne iš piršto (ir ne iš danties) laužtas. Nauja mano dantų pradžia turi būti efektyvi.

Kaip supratau, protezavimas geriausiai tinka tada, kai trūksta kokio vieno danties, ir dar yra likę jo liekanų. Mano atveju, viskas taip galingai išsimušė, kad dantų implantai (atsiliepimai formuose) būtų kur kas efektyviau. Visgi, nenorėjau visiškai viena priimti tokio sprendimo, tad pirmiausiai vis tiek kreipiausi į gydytoją. Jis dar kaip tik užsiminė, kad dantu implantai akcijos šiuo metu, ir kad geriausi dantu implantai dabar man būtų prieinami pigiau.

Tačiau man dar reikėjo suvokti viso šio reikalo veikimą. Taigi, aš išsiaiškinau ir priėjau prie to, kad turėjau sužinoti, kaip dedami dantu implantai.  Tai sužinojusi supratau, kad net neverta gaišti laiko su visokiais kitokiais variantais. Juk implantai tikrai yra ilgalaikis sprendimas, kuris neturėtų manęs varginti, kaip tai nutinka su protezais. Jeigu pasirenki protezavimą, pirmą kartą sumoki truputį daugiau, o paskui vis tiek laikui bėgant reikia korekcijų, pataisymų, ir visa tai kelia nepatogumus bei kainuoja pinigus.

Leave a Comment