Parduodami butai senamiestyje: kodėl verta gyventi miesto centre?

Renkantis butą, pirmiausia reikėtų nuspręsti, kokioje miesto dalyje norite gyventi. Gyventi senamiestyje ar centrinėje miesto dalyje – puikus pasirinkimas. Kiekvienais metais parduodami butai senamiestyje populiarėja, čia kuriasi nauji projektai ir pasiūla tik plečiasi. Kodėl verta rinktis būstą tokioje vietoje ir ko tikėtis?

Sutaupysite laiko

Gyventi senamiestyje yra puiku pirmiausia todėl, jog čia viskas labai patogiai išplanuota, kad galėtumėte sutaupyti kuo daugiau savo laiko. Miegamuosiuose mikrorajonuose gyvenantys žmonės dažnai susiduria su problema, jog kelionė į miesto centrinę dalį atima daug laiko. Pavyzdžiui, jeigu kasdien reikia per kamščius brautis iki centro, kuriame dirbate, o vakare vykti atgal namo. Arba kai norint aplankyti kokią naują vietą senamiestyje, tenka sugaišti gerą pusvalandį ar net ilgiau kelionėje iš namų. Gyvenant senamiestyje nebereikia dėl to jaudintis.

Jums nereikės automobilio

Didelė dalis senamiestyje gyvenančių žmonių automobiliu naudojasi labai retai arba visai jo neturi. Gyvenant mieste pamatysite, jog viskas ko Jums reikia – ranka pasiekiama. Centrinėje miesto dalyje dažnai yra įsikūrusios svarbiausios valstybinės institucijos ir įstaigos. Čia taip pat veikia ir įvairios pramogų vietos. Tad jeigu dirbate senamiestyje, didelė tikimybė, kad automobilio Jums net neprireiks. Tai ne tik patogus, bet ir aplinką tausojantis gyvenimo būdas.

Miesto šurmulys – visuomet šalia

Parduodami butai senamiestyje vilioja miesto šurmulį mėgstančius naujakurius. Jeigu mėgstate laisvalaikį leisti kavinėse, baruose, kitose susibūrimo vietose, tuomet senamiestis – puiki vieta gyventi. Juk daugelis, norėdami papramogauti su draugais savaitgalį renkasi senamiestyje ar centre. Čia gausu pramogų ir atrakcijų. O vėliau tenka ieškoti transporto, kaip grįžti namo. O gyvenant netoliese, apie tai galvoti nebereikėtų. Todėl senamiestis yra puikus pasirinkimas mėgstantiems miesto šurmulį žmonėms.

Išskirtiniai projektai

Tiek senos statybos, tiek nauji butai Vilniuje, esantys senamiestyje, žavi savo išskirtiniais sprendimais. Tie, kas ieško originalaus būsto, verta rinktis senamiestį. Pavyzdžiui, senamiestyje galite rasti butų, kurie įrengti su itin aukštomis lubomis, taip pat parduodami butai senamiestyje net dviejų aukštų butai. Senamiestyje tikrai gyvenamąją vietą ras menininkai ir kūrybą užsiimti mėgstantys žmonės, nes labai didelis įvairių studijų ir loftų pasirinkimas. O naujos statybos butuose įrengti šiuolaikiški sprendimai, tokie kaip autonominis šildymas, nestandartinis išplanavimas, išmanios apsaugos sistemos ir viskas, ko gali prireikti patogiam gyvenimui miesto centre.

Leave a Comment