POWERtabs maisto papildų nauda

powertabs

POWERtabs yra maisto papildas, skirtas pagerinti vyrų erekcijos funkciją. Jos pagamintos iš natūralių ingredientų, kurie veikia kartu, kad padidintų kraujo pritekėjimą į varpą, o tai savo ruožtu gali pagerinti erekcijos stiprumą ir trukmę. Šiame straipsnyje nagrinėsime POWERtabs naudą ir tai, kaip jie gali pagerinti jūsų seksualinį pajėgumą.

Viena iš pagrindinių POWERtabs sudedamųjų dalių yra L-argininas – aminorūgštis, padedanti atpalaiduoti kraujagysles ir padidinti kraujo tekėjimą. Vartojamas kaip papildas L-argininas gali pagerinti erekcijos funkciją, nes padidina azoto oksido kiekį organizme, kuris išplečia kraujagysles ir sudaro sąlygas didesniam kraujo pritekėjimui į varpą.

Kita svarbi POWERtabs sudedamoji dalis yra raguotoji ožkažolė – augalinis ekstraktas, kuris jau šimtmečius vartojamas seksualinei veiklai gerinti. Jo sudėtyje yra junginio, vadinamo ikarinu, kurio poveikis organizmui panašus į sildenafilio (Viagra) – receptinio vaisto, vartojamo erekcijos sutrikimams gydyti.

Į POWERtabs formulę taip pat įtrauktas ženšenis. Šis augalas tradicinėje kinų medicinoje jau šimtmečius vartojamas energijai ir gyvybingumui didinti, o naujausi tyrimai parodė, kad jis taip pat gali pagerinti vyrų lytinę funkciją. Nustatyta, kad ženšenis gerina erekcijos kokybę ir didina lytinį potraukį, todėl jis yra svarbi POWERtabs sudedamoji dalis.

Kitos POWERtabs sudėtyje esančios sudedamosios dalys: maca šaknis, kuri Pietų Amerikoje šimtmečius vartojama lytinei funkcijai ir vaisingumui gerinti, ir Tribulus terrestris – augalinis ekstraktas, kuris, kaip įrodyta, didina vyrų testosterono kiekį. Testosteronas yra svarbus lytinei funkcijai hormonas, galintis pagerinti lytinį potraukį ir erekcijos kokybę.

POWERtabs gali suteikti daug naudos vyrams, patiriantiems seksualinio aktyvumo sunkumų. POWERtabs, stiprindamas kraujo pritekėjimą į varpą, gerindamas erekcijos kokybę ir trukmę bei didindamas lytinį potraukį, gali padėti vyrams mėgautis labiau tenkinančiu lytiniu gyvenimu.

Svarbu pažymėti, kad nors POWERtabs yra pagamintos iš natūralių ingredientų ir paprastai yra saugios daugumai vyrų, jos gali būti tinkamos ne visiems. Vyrai, turintys sveikatos sutrikimų arba vartojantys tam tikrus vaistus, prieš pradėdami vartoti bet kokį maisto papildą, įskaitant POWERtabs, turėtų pasitarti su gydytoju.

Daugiau: Prezervatyvai.net

Leave a Comment