PRP nauda veido odai

PRP procedūra gali sustabdyti veido odos senėjimo procesą. Šią procedūrą kaip senėjimą stabdančią priemonę, rekomenduojama vyresniems nei 30-35m. žmonėms. PRP terapija yra vienas naujausių mokslinių išradimų, kuriuo dėka veido oda yra atnaujinama natūraliomis priemonėmis, tiksliau- nuosava kraujo plazma bei trombocitais. PRP terapija skatina kolageno gamybą, o jis savo ruožtu išlygina veido odą, atnaujina ląsteles ir sustiprina odos tonusą. Ši procedūra yra visiškai saugi. Dėl terapijos specifikos, natūralu, kad po PRP procedūros galite jausti patinimą, nedidelį perštėjimą ar matyti dūrių žaizdeles. Tačiau nesijaudinkite- visi šie simptomai išnyks per keletą dienų. Veido oda po procedūros tampa  švytinti, mažiau pigmentuota, odos atspalvis pasidaro vienodas. Ši terapija gali būti atliekama ne tik veido, bet ir kaklo, krūtinės, plaštakų odai, atliekama pacientams turintiems randų po sužeidimų, operacijų, nudegimų. Dėl to pagerėja pačios odos medžiagų apykaita, skatinama kolageno gamyba, pagerėja odos ląstelių elastingumas, vientisumas.

Kuo ypatinga ši procedūra?

PRP- tai mažo kiekio koncentruota autologinė plazma išgaunama iš paciento kraujo. Procedūros metu paimama žmogaus kraujo, iš jo išgaunama plazma ir įšvirkščiama į žmogaus odos problemines vietas. Procedūra ypatinga tuo, kad yra natūrali, nebūna  organizmo atmetimo ar alerginių reakcijų, nes PRP procedūros metu leidžiami tik paties žmogaus organizmo komponentai.

Kam gali būti naudinga PRP procedūra?

PRP terapija skausmui mažinti gali būti naudinga įvairiems kūno skausmams gydyti: nugaros, pečių, kaklo, galvos, sąnarių, čiurnų. Procedūra visiškai nepavojinga, neturi šalutinio poveikio yra saugi ir efektyvi.

PRP neurologijoje ir sporto medicinoje

PRP neurologijoje taikoma stuburo susirgimų prevencijai, skausmmų pašalinimui stubure ir nervų šaknelėse, galvos skausmo ir svaigimo gydyme, judesių apimčiai padidinti stubure, nervų audinių regeneracijos mechanizmų paleidimui, nugaros raumenų spazmų pašalinimui. Indikacijos: stuburo susirgimų profilaktika, reabilitacija, diskų išvaržos, kaklo, galvos skausmai, migrena.  Sporto medicinoje taikoma pagreitintam traumų gijimui, skausmo mažinimui, patinimo pašalinimui, pažeistų audinių atgaivinimui, greitam formos sugrąžinimui.

Leave a Comment