Šiltinimo medžiagos iš Suomijos

Kas jau kas, o suomiai moka pagaminti tinkamas šiltinimo medžiagas. Juk pas juos kur kas šalčiau, nei pas mus, o didžioji dalis jų šalies iš viso už poliarinio rato, kur pusmetį tvyro tamsa. Dėl šios priežasties jie yra puikūs statybininkai, žinantys, kaip teisingai ir tinkamai pastatyti namus, kad jie apsaugotų ir nuo šalčio, ir nuo atšiaurių gyvenimo sąlygų.

Šiltinimo medžiagos iš Suomijos yra labai kokybiškos. Jos gaminamos jau daugiau nei tris dešimtmečius, todėl puikiai išbandytos praktikoje visoje Šiaurės Europoje. Jei jau nepraleidžia šalčio, reiškia iš tikrųjų nepraleidžia.

SPU šiltinimo medžiagos turi CE žymėjimą, kuris reiškia, kad produktai yra sertifikuoti Europos Sąjungoje ir yra saugūs bei patikimi. Juk šiltinimo medžiagoms taikomi labai griežti reikalavimai ne tik dėl jų terminių ir izoliacinių savybių, bet ir dėl nedegumo.

Šios šiltinimo medžiagos pasižymi keliomis išskirtinėmis savybėmis, kurias vertina visi statybininkai, o vėliau ir namo savininkai. Teisingai sumontavus apšiltinimo medžiagas, jose nesikaupia drėgmė, nevyksta joks oro judėjimas (konvekcija). Dėl šių savybių, jos itin tinkamos mūsų drėgnam klimatui (pas suomius jis sausas ir šaltas), nes labai menkai praleidžia orą. Taip SPU medžiagos gali visiškai apsaugoti mūsų namus. Tiesa, visi apšiltinimo darbai turi būti atliekami profesionaliai, o ne mėgėjiškai – pasikvietus kaimynus į talką. Sertifikuotos statybinės medžiagos visada reikalauja sertifikuotų statytojų, tad ne išimtis ir apšiltinimo medžiagos, kurios tik meistro rankose gali tarnauti visu 100 procentų.

SPU medžiagos yra ekologiškos ne tik dėl to, kad neteršia aplinkos, bet ir dėl to, kad jų gamybos procesas yra ekologiškas – tam naudojama „žalia“ vėjo energija.

Vienas iš pagrindinių SPU privalumų yra tai, kad šildymo medžiagos yra plonesnės, nei įprastai. Dėl to galima sutaupyti po keletą kvadratinių metrų naudingo kambarių ploto, ypač tai aktualu statant karkasinius namus arba įrenginėjant palėpes, sandėliukus ir kitas patalpas.

Platus gaminių asortimentas turi ką pasiūlyti ne tik individualių namų statytojams, bet ir daugiabučiams, kuriuos po truputėlį pradėta renovuoti. Aukštos kokybės gaminius pamėgo Lietuvos statybos kompanijos, tad artimiausiu metu dar ne kartą išgirsite apie šias kokybiškas ir patikimas šiltinimo medžiagas.

Leave a Comment