Statybinės technikos nuoma juridiniams ir fiziniams asmenims

statybinės technikos nuomaStatybos sektoriaus darbuotojai vieningai sutinka – statybinės technikos nuoma padeda išspręsti daugelį rūpesčių ir užtikrina sistemingą išlaidų kontrolę. Žinoma, konkretus pasirinkimas priklauso nuo vykdomos veiklos ir nuo pageidaujamos technikos kainos. Verta atsižvelgti ir į tai, kaip intensyviai konkretūs įrankiai bus naudojami, kitaip sakant – kokiam skaičiui darbų jų reikės.

Nuomos bendrovės teigia, kad tiek smulkioji, tiek stambioji statybinė technika populiari ne tik tarp juridinių, bet ir tarp fizinių asmenų. Pastarieji statybos įrankius naudoja individualioms statybos užduotims ar pavieniams gerbūvio darbams, pvz., universalūs BOBCAT ekskavatoriai naudojami reljefo formavimui ar žemės lyginimui. Šiuo atveju statybinių įrankių, lengvosios ir sunkiosios technikos nuoma padeda spręsti daugelį statybos užduočių ir užtikrinti vykdomų darbų sklandumą. Klientai gali rinktis iš itin plačios įrankių pasiūlos ir dirbti su visame pasaulyje vertinamų gamintojų technika. Patogios nuomos sąlygos ir palankios kainos atitinka individualių klientų poreikius ir leidžia įgyvendinti numatytas statybos užduotis.

Ekspertai pažymi, kad statybinės technikos nuoma ypatingai vertinama juridinių asmenų. Tiesa, nuomos bendrovės teigia, kad jei įmonė yra nedidelė, t. y. atlieka tik vienos paskirties darbus, tuomet kur kas pelningesnis sprendimas – statybinės technikos įsigijimas. Vienas dažniausių mažųjų įmonių pasirinkimų – naudotos statybinės technikos pirkimas. Pastarasis sprendimas reikalauja mažesnių investicijų ir užtikrina tinkamą darbų vykdymą. Iš kitos pusės, negalima paneigti, kad šiandieniniame technologijų pasaulyje vertinamas novatoriškumas ir naujumas, todėl prieš kelis metus pirkta technika negali užtikrinti tokių našių darbo rezultatų, kokius siūlo naujausi gamintojų sprendimai. Galiausiai, net ir vienoje srityje besispecializuojanti bendrovė paprastai neišsiverčia be rečiau naudojamų papildomų įrankių.

Nuomos bendrovės teigia, kad didžiausi jų klientai yra stambiosios statybų bendrovės. Su pastarosiomis sudaromos ilgalaikio bendradarbiavimo sutartys, o nuomojamos įrangos spektras yra išskirtinai platus – statybų srityje besiverčiančios įmonės nuomojasi ne tik stambiąją techniką, bet ir smulkiuosius įrankius. Šiuo atveju statybinės technikos nuoma sumažina ir taip didelį kasdienių rūpesčių kalną. Be to, nuolatinis technikos asortimento atnaujinimas leidžia dirbti su profesionalia įranga. Statybos bendrovėms nebereikia rūpintis įrangos sandėliavimo ar jos priežiūros klausimais, pvz., sugedusi technika yra pakeičiama nauja įranga. Minėtasis aspektas leidžia planuoti darbo išlaidas, kontroliuoti statybos kaštus ir išvengti brangiai kainuojančių statybos darbų prastovų. Žinoma, visais atvejais rekomenduojame bendradarbiauti su patikima, žinomo vardo nuomos bendrove, kuri atsakys į visus jūsų klausimus ir padės išsirinkti konkretiems darbams tinkamiausią techniką.

Leave a Comment